Czaniecki 5-Eier-Nudeln, gerolltes Band

Czaniecki
Czaniecki 5-Eier-Nudeln, gerolltes BandCzaniecki 5-Eier-Nudeln, gerolltes Band
masa netto

masa netto

500 g

data przydatności

Verfallsdatum:

2031-06-30

pojemność

cena za kilogram

20,72 zł / kg

kraj

Herkunftsland

Produkt UE

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901841000400

5901841000400

Preis: 10,36 zł

kaufen 6 szt. für 10.21 zł/szt
10.36 PLN 2031-06-30 NewCondition
kasza pszenna makaronowa, semolina (kaszka z pszenicy durum), jaja 5 sztuk na kilogram mąki (21,3 %), woda, przyprawa kurkuma
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza: na 100 g
Wartość energetyczna1569 kJ / 371 kcal
Tłuszcz3,7 g
w tym - Kwasy tłuszczowe nasycone1 g
Węglowodany70 g
w tym - Cukry2,9 g
Błonnik2,6 g
Białko13 g
Sól0,06 g
(Zawartość soli wynika wyłącznie z obecności naturalnie występującego sodu.)

Jaja : Zawiera
Pszenica : Zawiera
czas gotowania 9 minut
Marke:Czaniecki
Über die Marke:Oryginalny Czaniecki Tradycja, jakość, doświadczenie
Gesetzlich geregelte Produktbezeichnung:Makaron 5 jajeczny popularny z dodatkiem przyprawy kurkumy.
Aufbewahrung:Przechowywać w suchym, chłodnym i nienasłonecznionym miejscu.
Verpackungsart:Torebka
Herkunftsland:Produkt UE
Adresse des Herstellers:
Rücksendeadresse:
Czaniecki Czaniecki-Nudeln 5 Czaniecki Czaniecki-Nudeln 5
Eiernest 1 500 g
20,86zł/kg

Preis: 10,43 zł

PLN
1
14
Verfallsdatum
2031-04-30
Czaniecki Czaniecki 5-Eier-Nudeln, Czaniecki Czaniecki 5-Eier-Nudeln,
gerollter Faden 500 g
20,68zł/kg

Preis: 10,34 zł

PLN
1
19
Verfallsdatum
2031-07-30
Czaniecki Czaniecki 5-Eier-Nudeln, Czaniecki Czaniecki 5-Eier-Nudeln,
gerollter Faden 500 g
20,60zł/kg

Preis: 10,30 zł

PLN
1
20
Verfallsdatum 2031-05-30
Czaniecki Czaniecki-Nudeln 5 Czaniecki Czaniecki-Nudeln 5
Eiernest 2 500 g
20,96zł/kg

Preis: 10,48 zł

PLN
1
15
Verfallsdatum 2031-06-30
Melissa primo Gusto Lasagne Melissa primo Gusto Lasagne
-Nudeln 500 g
15,52zł/kg

Preis: 7,76 zł

PLN
1
7
Verfallsdatum
2028-01-22
Melissa Spaghetti Nudeln primo Melissa Spaghetti Nudeln primo
gusto Nr. 6 500 g
10,80zł/kg

Preis: 5,40 zł

PLN
1
20
Verfallsdatum 2029-04-03
Alce Nero Alce Nero Alce Nero Alce Nero
Vollkorngrießnudeln BIO Fusilli 500 g
18,78zł/kg

Preis: 9,39 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum 2029-03-17
Alce Nero Alce Nero BIO Alce Nero Alce Nero BIO
Vollkorn-Sandwich-Spaghetti-Nudeln 500 g
30,34zł/kg

Preis: 15,17 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum 2029-04-28
Czaniecki Czaniecki 5-Eier-Nudeln Czaniecki Czaniecki 5-Eier-Nudeln
in Reisform 250 g
21,16zł/kg

Preis: 5,29 zł

PLN
1
4
Verfallsdatum 2031-02-28
Czaniecki Czaniecki 5-Eier-Nudeln, Czaniecki Czaniecki 5-Eier-Nudeln,
kleine Schleife 250 g
21,44zł/kg

Preis: 5,36 zł

PLN
1
15
Verfallsdatum
2030-12-30
Czaniecki Czaniecki gerollte Czaniecki Czaniecki gerollte
Fadennudeln, 5 Eier 250 g
21,04zł/kg

Preis: 5,26 zł

PLN
1
7
Verfallsdatum 2031-02-20
Czaniecki Czaniecki-Nudeln mit 5 Czaniecki Czaniecki-Nudeln mit 5
Eiern 250 g
21,04zł/kg

Preis: 5,26 zł

PLN
1
8
Verfallsdatum 2031-06-30
Czaniecki Czaniecki gerollte Czaniecki Czaniecki gerollte
Bandnudeln, 5 Eier 250 g
22,28zł/kg

Preis: 5,57 zł

PLN
1
12
Verfallsdatum 2030-11-11
Czaniecki Czaniecki 5 Czaniecki Czaniecki 5
Eierschalennudeln 250 g
21,04zł/kg

Preis: 5,26 zł

PLN
1
13
Verfallsdatum 2031-01-31
Czaniecki Czaniecki Makaron 5 Czaniecki Czaniecki Makaron 5
jajeczny 250 g
21,04zł/kg

Preis: 5,26 zł

PLN
1
10
Verfallsdatum
2031-01-30
Czaniecki Czaniecki 5-Eier-Nudeln, Czaniecki Czaniecki 5-Eier-Nudeln,
gerollter Faden 250 g
21,04zł/kg

Preis: 5,26 zł

PLN
1
7
Verfallsdatum 2031-06-30
Einkaufswagen
zwiń koszyk
Lieferung 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5