Lubella Pasta Nester aus Bändern

Lubella
42Lubella Pasta Nester aus Bändern
Lubella Pasta Nester aus BändernLubella Pasta Nester aus Bändern
masa netto

masa netto

400 g

data przydatności

Verfallsdatum:

2029-11-30

pojemność

cena za kilogram

16,13 zł / kg

ocena

ranking

4.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900049818893

5900049818893

Preis: 6,45 zł

6.45 PLN 2029-11-30 NewCondition
mąka makaronowa pszenna
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza w 100 g suchego produktu
energia1487 kJ / 351 kcal
tłuszcz1,4 g
w tym kwasy nasycone0,4 g
węglowodany70 g
w tym cukry4,2 g
błonnik3,0 g
białko13 g
sól0,03 g

Soja : Może zawierać
Pszenica : Zawiera
Polski Producent
Marke:Lubella
Über die Marke:Lubella Tradycja od 1881 Najlepsze ze zboża Współpracujemy z polskimi rolnikami. Posiadamy 6 etapów kontroli, od ziarenka do paczki. Mielimy zboże we własnym młynie. Łączymy pasję z doświadczeniem.
Gesetzlich geregelte Produktbezeichnung:Makaron gniazda wstęgi.
Aufbewahrung:Przechowuj w suchym i chłodnym miejscu.
Rezepte:Przepis dla Ciebie! Wstęgi z klopsikami z indyka i sosem pomidorowym Składniki: makaron Lubella Gniazda wstęgi 200 g mięso mielone z indyka 200 g cebula świeża bazylia Szklanka passaty + zioła prowansalskie +sól i pieprz Dodatkowo: mała bułka namoczona w mleku, 1 jajko, 1 łyżka przyprawy do mięsa mielonego, 4 łyżki oleju, koperek, sól, pieprz Ilość porcji: 2 Czas przygotowania: 30 min Przygotowanie: Makaron to podstawa! Makaron ugotuj zgodnie z instrukcją na opakowaniu. Przygotuj dodatki! Mięso dokładnie wymieszaj z jajkiem, namoczoną w mleku bułką oraz przyprawą do mięsa. Uformuj małe kulki i podsmaż na oleju ze wszystkich stron. Na osobnej patelni zeszklij pokrojoną w kostkę cebulę, następnie dodaj passatę pomidorową. Całość gotuj przez kilka minut. Sos dopraw koperkiem, solą i pieprzem. Połącz i ciesz się smakiem! Ugotowany makaron podaj z sosem i klopsikami, udekoruj bazylią. Smacznego!
Verpackungsart:Torebka
Adresse des Herstellers:
Rücksendeadresse:
Wie eine Meinung hinzufügen ?

Wie eine Meinung hinzufügen?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: bardzo dobry 4/5

Na podstawie 2 ocen.




    Lubella Lubella-Nudeln Kokardki Lubella Lubella-Nudeln Kokardki
    (Farfalle) 400 g
    14,63zł/kg

    Preis: 5,85 zł

    PLN
    1
    15
    Verfallsdatum 2029-09-30
    Lubella Lubella Nudelfedern (Penne Lubella Lubella Nudelfedern (Penne
    Rigate) 400 g
    14,10zł/kg

    Preis: 5,64 zł

    PLN
    1
    23
    Verfallsdatum 2029-12-30
    Lubella Lubella Nudeln Muscheln Lubella Lubella Nudeln Muscheln
    (Gnocchi) 400 g
    14,10zł/kg

    Preis: 5,64 zł

    PLN
    1
    23
    Verfallsdatum 2029-12-30
    Lubella Lubella Nudeln Świdry Lubella Lubella Nudeln Świdry
    (Fusilli) 100% Vollkorn 400 g
    16,05zł/kg

    Preis: 6,42 zł

    PLN
    1
    15
    Verfallsdatum 2029-08-30
    Lubella Lubella-Nudeln Federn Lubella Lubella-Nudeln Federn
    (Penne Rigate) 100% Vollkorn 400 g
    16,03zł/kg

    Preis: 6,41 zł

    PLN
    1
    11
    Verfallsdatum 2029-06-30
    Lubella Lubella Spaghetti 100% Lubella Lubella Spaghetti 100%
    Vollkorn 400 g
    16,03zł/kg

    Preis: 6,41 zł

    PLN
    1
    7
    Verfallsdatum 2029-08-31
    Lubella Lubella Bandnudeln (Nidi Lubella Lubella Bandnudeln (Nidi
    Tagliatelline) 400 g
    16,23zł/kg

    Preis: 6,49 zł

    PLN
    1
    3
    Verfallsdatum
    2029-09-30
    Lubella Lubella Nudeln Bandnester Lubella Lubella Nudeln Bandnester
    (Nidi Tagliatelle) 100% Vollkorn 400 g
    16,03zł/kg

    Preis: 6,41 zł

    PLN
    1
    4
    Verfallsdatum 2029-07-30
    Lubella Eiernudeln brothy Lubella Eiernudeln brothy
    Krajaneczka 250 g
    13,76zł/kg

    Preis: 3,44 zł

    PLN
    1
    18
    Verfallsdatum 2027-10-21
    Lubella Lubella Hausgemachtes Lubella Lubella Hausgemachtes
    Eierland 250 g
    17,04zł/kg

    Preis: 4,26 zł

    PLN
    1
    14
    Verfallsdatum 2029-06-30
    Lubella Lubella Egg Lubella Lubella Egg
    Makkaroni-Perlen 250 g
    17,04zł/kg

    Preis: 4,26 zł

    PLN
    1
    6
    Verfallsdatum 2029-07-30
    Lubella Lubella Egg Pasta Stars Lubella Lubella Egg Pasta Stars
    250 g
    17,00zł/kg

    Preis: 4,25 zł

    PLN
    1
    8
    Verfallsdatum 2029-06-30
    Lubella Lubella Eiernudeln Reis Lubella Lubella Eiernudeln Reis
    250 g
    16,76zł/kg

    Preis: 4,19 zł

    PLN
    1
    2
    Verfallsdatum 2029-06-30
    Lubella Lubella 4-Eierfaden-Pasta Lubella Lubella 4-Eierfaden-Pasta
    200 g
    15,90zł/kg

    Preis: 3,18 zł

    PLN
    1
    5
    Verfallsdatum 2029-07-30
    Lubella Lubella Pasta Świderki Lubella Lubella Pasta Świderki
    4-Eier Freilandeier 250 g
    15,96zł/kg

    Preis: 3,99 zł

    PLN
    1
    17
    Verfallsdatum 2029-07-30
    Einkaufswagen
    zwiń koszyk
    Lieferung 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5