Copernicus Pierniczki gefüllt mit Pflaumenaroma in Schokolade

Kopernik
55
Oceniam 10 na 10Copernicus Pierniczki gefüllt mit Pflaumenaroma in Schokolade
55
Szybko znikaja ,takie dobreCopernicus Pierniczki gefüllt mit Pflaumenaroma in Schokolade
46Copernicus Pierniczki gefüllt mit Pflaumenaroma in Schokolade
Serduszka Toruńskie wypiekamy na bazie starannie wyselekcjonowanych składników. To połączenie delikatnego ciasta, mieszanki aromatycznych korzennych przypraw i dużej ilości wyrazistego, owocowego nadzienia. Pierwsze wzmianki na temat Toruńskich pojawiły się już w XIII wieku, a my jesteśmy jedynymi spadkobiercami tej unikalnej sztuki wypieku i wyjątkowej tradycji, którą chcemy się z Wami podzielić. Serduszka Toruńskie - Legendarny smak
Copernicus Pierniczki gefüllt mit Pflaumenaroma in SchokoladeCopernicus Pierniczki gefüllt mit Pflaumenaroma in Schokolade
masa netto

masa netto

150 g

data przydatności

Verfallsdatum:

2027-02-28

pojemność

cena za kilogram

57,53 zł / kg

kraj

Herkunftsland

Polska

ocena

ranking

4.8/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900056008447

5900056008447

Preis: 8,63 zł

8.63 PLN 2027-02-28 NewCondition
mąka pszenna, nadzienie 20 % [przecier jabłkowy, cukier, zagęszczony przecier śliwkowy 3 %, regulator kwasowości (kwas cytrynowy), skrobia modyfikowana, substancja żelująca (pektyny), aromat, substancja konserwująca (sorbinian potasu)], czekolada 20 % [cukier, miazga kakaowa, tłuszcz kakaowy, emulgator (lecytyny (z soi)), aromat], cukier, mąka żytnia, barwnik (karmel), przyprawy 0,4 %, substancja spulchniająca (węglany amonu), sól, regulator kwasowości (kwas cytrynowy)
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza w 100 g
Wartość energetyczna1522 kJ / 360 kcal
Tłuszcz6,3 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone3,8 g
Węglowodany69 g
w tym cukry43 g
Białko5,0 g
Sól0,10 g

Migdały : Może zawierać
Orzechy brazylijskie : Może zawierać
Orzechy nerkowca : Może zawierać
Jaja : Może zawierać
Orzechy laskowe : Może zawierać
Orzechy makadamia / Orzechy Queensland : Może zawierać
Mleko : Może zawierać
Orzechy : Może zawierać
Orzeszki ziemne : Może zawierać
Orzeszki pekan : Może zawierać
Pistacje/orzechy pistacjowe : Może zawierać
Żyto : Zawiera
Sezam : Może zawierać
Soja : Zawiera
Orzechy włoskie : Może zawierać
Pszenica : Zawiera
Serduszka Toruńskie wypiekamy na bazie starannie wyselekcjonowanych składników. To połączenie delikatnego ciasta, mieszanki aromatycznych korzennych przypraw i dużej ilości wyrazistego, owocowego nadzienia. Pierwsze wzmianki na temat Toruńskich pojawiły się już w XIII wieku, a my jesteśmy jedynymi spadkobiercami tej unikalnej sztuki wypieku i wyjątkowej tradycji, którą chcemy się z Wami podzielić. Serduszka Toruńskie - Legendarny smak
Eigenschaften:wolne od GMO - Certyfikat Jakości
Marke:Kopernik
Gesetzlich geregelte Produktbezeichnung:Pierniki w czekoladzie z nadzieniem o smaku śliwkowym.
Aufbewahrung:Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Verpackungsart:Torba
Herkunftsland:Polska
Adresse des Herstellers:
Rücksendeadresse:
Wie eine Meinung hinzufügen ?

Wie eine Meinung hinzufügen?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 4/5

Na podstawie 6 ocen.

  • 2024-11-19 11:11:26Oceniam 10 na 10
  • Renata.M , 2022-08-26 15:53:17Szybko znikaja ,takie dobre



Kopernik Copernicus Catherine Kopernik Copernicus Catherine
Lebkuchen in Schokolade 56 g
73,39zł/kg

Preis: 4,11 zł

PLN
1
23
Verfallsdatum 2027-03-30
Kopernik Kopernik Kopernik Kopernik
Lebkuchenplätzchen mit Pflaumenfüllung küssen 140 g
31,29zł/kg

Preis: 4,38 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum 2027-03-30
Kopernik Copernicus Klassische Kopernik Copernicus Klassische
Theaterwaffel 40 g
61,00zł/kg

Preis: 2,44 zł

PLN
1
9
Verfallsdatum 2027-07-31
Einkaufswagen
zwiń koszyk
Lieferung 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5