Polmak Nudelscheiben ungleichmäßig gehackt 4 Eier

Pol-Mak
51Polmak Nudelscheiben ungleichmäßig gehackt 4 Eier
Polmak Nudelscheiben ungleichmäßig gehackt 4 EierPolmak Nudelscheiben ungleichmäßig gehackt 4 Eier
masa netto

masa netto

250 g

data przydatności

Verfallsdatum:

2029-08-17

pojemność

cena za kilogram

24,64 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5908310962153

5908310962153

Preis: 6,16 zł

6.16 PLN 2029-08-17 NewCondition
Wie eine Meinung hinzufügen ?

Wie eine Meinung hinzufügen?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 1 oceny.




    Czaniecki makaron swojski Czaniecki makaron swojski
    250 g
    22,76zł/kg

    Preis: 5,69 zł

    PLN
    1
    37
    Verfallsdatum 2031-04-30
    Lubella Eiernudeln brothy Lubella Eiernudeln brothy
    Krajaneczka 250 g
    13,76zł/kg

    Preis: 3,44 zł

    PLN
    1
    18
    Verfallsdatum 2027-10-21
    Lubella Lubella Hausgemachtes Lubella Lubella Hausgemachtes
    Eierland 250 g
    17,04zł/kg

    Preis: 4,26 zł

    PLN
    1
    14
    Verfallsdatum 2029-06-30
    Lubella Lubella Egg Lubella Lubella Egg
    Makkaroni-Perlen 250 g
    17,04zł/kg

    Preis: 4,26 zł

    PLN
    1
    6
    Verfallsdatum 2029-07-30
    Lubella Lubella Egg Pasta Stars Lubella Lubella Egg Pasta Stars
    250 g
    17,00zł/kg

    Preis: 4,25 zł

    PLN
    1
    8
    Verfallsdatum 2029-06-30
    Lubella Lubella Eiernudeln Reis Lubella Lubella Eiernudeln Reis
    250 g
    16,76zł/kg

    Preis: 4,19 zł

    PLN
    1
    2
    Verfallsdatum 2029-06-30
    Goliard Goliard Nudeln Nitki Goliard Goliard Nudeln Nitki
    Brühe 3-Ei Gerollt 100% Hartweizen 250 g
    17,40zł/kg

    Preis: 4,35 zł

    PLN
    1
    19
    Verfallsdatum 2028-04-30
    Pol-Mak Pol-Mak-Nudeln Pol-Mak Pol-Mak-Nudeln
    Ungleichmäßig geschnittene Brühennudeln 250 g
    13,04zł/kg

    Preis: 3,26 zł

    PLN
    1
    2
    Verfallsdatum 2029-01-21
    Pol-Mak Polmak Makaron Fusilli Pol-Mak Polmak Makaron Fusilli
    250 g
    28,92zł/kg

    Preis: 7,23 zł

    PLN
    1
    4
    Verfallsdatum 2028-03-25
    Pol-Mak Pol-Mak Makaron Rosołowy Pol-Mak Pol-Mak Makaron Rosołowy
    Kluski 250 g
    13,04zł/kg

    Preis: 3,26 zł

    PLN
    1
    17
    Verfallsdatum
    2029-04-09
    Einkaufswagen
    zwiń koszyk
    Lieferung 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5