masa netto

masa netto

300 g

data przydatności

Verfallsdatum:

2026-11-25

pojemność

cena za kilogram

37,43 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5905186304001

5905186304001

Preis: 11,23 zł

11.23 PLN 2026-11-25 NewCondition
Bio Planet Bio Planet Müsli Bio Planet Bio Planet Müsli
tropisch BIO 300 g
30,90zł/kg

Preis: 9,27 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum
2027-01-16
Bio Planet Bio Planet BIO Bio Planet Bio Planet BIO
Erdnussmüsli 300 g
33,30zł/kg

Preis: 9,99 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum 2027-03-12
Ekologiko Ekologiko Bio-Müsli, Ekologiko Ekologiko Bio-Müsli,
Obst 300 g
35,70zł/kg

Preis: 10,71 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum
2027-03-30
Ekologiko Ekologiko Organic Ekologiko Ekologiko Organic
Tropical Müsli 300 g
27,83zł/kg

Preis: 8,35 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum
2027-02-25
Sante Sante Granola Gold nussig Sante Sante Granola Gold nussig
Verfallsdatum 2027-06-30
Sante Sante Granola Gold Sante Sante Granola Gold
Schoko-Orange 300 g
35,63zł/kg

Preis: 10,69 zł

PLN
1
4
Verfallsdatum 2027-01-12
Sante Sante Gold Granola Brownie Sante Sante Gold Granola Brownie
und Kirschen 300 g
33,83zł/kg

Preis: 10,15 zł

PLN
1
3
Verfallsdatum
2027-02-17
Einkaufswagen
zwiń koszyk
Lieferung 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5