Regina 4-warstwowy papier toaletowy Regina UltraCare z ekstraktem z oczaru wirginijskiego – idealny dla wrażliwej skóry. Poznaj nowy, delikatny i komfortowy papier klasy premium, wzbogacony kojącym balsamem. Zapewnia wyjątkową miękkość i bezpieczeństwo. Stworzony specjalnie z myślą o osobach z wrażliwą i skłonną do podrażnień skórą, idealny do codziennego użytku. Dzięki innowacyjnej technologii łączenia warstw jest trwały i wydajny – doskonały dla całej rodziny. Wybierz jakość, której zaufa Twoja skóra. Z certyfikatem FSC i opakowaniem zewnętrznym wykonanym w 60% z plastiku pochodzącego z recyklingu, Regina wspiera zaangażowanie Sofidel w dążenie do osiągnięcia zerowej emisji CO2 netto do 2050 roku.
masa netto

masa netto

9 rol.

pojemność

cena za kilogram

2,85 zł / rol.

kraj

Herkunftsland

Poland

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

8004260003742

8004260003742

Preis: 25,68 zł

25.68 PLN NewCondition
4-warstwowy papier toaletowy Regina UltraCare z ekstraktem z oczaru wirginijskiego – idealny dla wrażliwej skóry. Poznaj nowy, delikatny i komfortowy papier klasy premium, wzbogacony kojącym balsamem. Zapewnia wyjątkową miękkość i bezpieczeństwo. Stworzony specjalnie z myślą o osobach z wrażliwą i skłonną do podrażnień skórą, idealny do codziennego użytku. Dzięki innowacyjnej technologii łączenia warstw jest trwały i wydajny – doskonały dla całej rodziny. Wybierz jakość, której zaufa Twoja skóra. Z certyfikatem FSC i opakowaniem zewnętrznym wykonanym w 60% z plastiku pochodzącego z recyklingu, Regina wspiera zaangażowanie Sofidel w dążenie do osiągnięcia zerowej emisji CO2 netto do 2050 roku.
Eigenschaften:testowany dermatologicznie na skórze wrażliwej, wyjątkowo delikatny dla wrażliwej skóry, z kojącym balsamem, 4 warstwy: miękki chłonny wytrzymały
Sicherheitshinweis:UWAGA - Aby uniknąć ryzyka uduszenia opakowanie przechowuj z dala od dziecka.
Marke:REGINA
Über die Marke:Produkty marki Regina powstają z nieustannym zaangażowaniem na rzecz osób, dla których małe, codzienne gesty mają wielkie znaczenie. W świecie pełnym pośpiechu wybieramy uważność – przeciwdziałamy marnotrawstwu i dbamy o Twoje poczucie bezpieczeństwa. Regina to coś więcej niż papier; to obietnica komfortu i niezawodnego wsparcia w każdym wspólnym dniu.
Gesetzlich geregelte Produktbezeichnung:Papier toaletowy Regina Ultra Care 4 warstwy 9 rolek
Weitere Informationen:
Aufbewahrung:Data produkcji na opakowaniu. Termin ważności nieograniczony.
Verpackungsart:Folia kurczliwa
Herkunftsland:Poland
Adresse des Herstellers:Sofidel Poland Sp. z o. o. ul. Mleczarska 31, 06-400 Ciechanów Polska
Rücksendeadresse:
Velvet Velvet Excellence Premium Velvet Velvet Excellence Premium
Comfort Toilettenpapier 9 rol.
2,35zł/ rol.

Preis: 21,12 zł

PLN
1
3
Regina Toilettenpapier Kamille Regina Toilettenpapier Kamille
3-lagig weiß 8 Rollen 8 szt.
1,79zł/szt.

Preis: 14,29 zł

PLN
1
112
Velvet xxl weißen Toilettenpapier Velvet xxl weißen Toilettenpapier
4 Rollen 4 szt.
1,87zł/szt.

Preis: 7,48 zł

PLN
1
3
Regina Aloe-Vera- Toilettenpapier Regina Aloe-Vera- Toilettenpapier
8 szt.
1,79zł/szt.

Preis: 14,28 zł

PLN
1
56
Velvet benetzt Toilettenpapier Velvet benetzt Toilettenpapier
Kamille und Aloe Vera 48 szt.

Preis: 6,69 zł

PLN
1
14
Velvet sanft weißen Velvet sanft weißen
Toilettenpapier 8 rol.
1,69zł/ rol.

Preis: 13,50 zł

PLN
1
35
Velvet Natürlich Pflege Velvet Velvet Natürlich Pflege Velvet
Toilettenpapier Kamille 8 rol.
1,69zł/ rol.

Preis: 13,50 zł

PLN
1
15
Velvet Junior befeuchtet Velvet Junior befeuchtet
Toilettenpapier 42 Blätter 200 g
32,60zł/kg

Preis: 6,52 zł

PLN
1
64
Regina Regina längste Handtuch Regina Regina längste Handtuch
Handtuch universelle 2-Schichten mit 2 Rollen 2 rol.
5,16zł/ rol.

Preis: 10,31 zł

PLN
1
5
Regina Regina Delicatis Regina Regina Delicatis
Kosmetik-Tücher 4 Schichten 96 szt.

Preis: 10,44 zł

PLN
1
11
Regina Regina Befeuchtetes Regina Regina Befeuchtetes
Toilettenpapier mit Panthenol 42 szt.

Preis: 6,50 zł

PLN
1
9
Regina Regina Befeuchtetes Regina Regina Befeuchtetes
Panthenol Toilettenpapier mit Hamamelis-Extrakt und 42 szt.

Preis: 6,50 zł

PLN
1
10
Regina Regina Befeuchtetes Regina Regina Befeuchtetes
Toilettenpapier mit Kamillen- und Aloe-Extrakt 42 szt.

Preis: 6,50 zł

PLN
1
4
Regina Regina Soft Bamboo Regina Regina Soft Bamboo
Kosmetiktücher 96 szt.

Preis: 10,42 zł

PLN
1
8
Regina Regina Absorb Ręcznik Regina Regina Absorb Ręcznik
uniwersalny 2 rol.
5,88zł/ rol.

Preis: 11,76 zł

PLN
1
3
Einkaufswagen
zwiń koszyk
Lieferung 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5