Sante Mandeln

Sante Bakaliowa moc z natury! Migdały to znakomita alternatywa dla innych przekąsek. Są polecane wszystkim osobom, które chcą zadbać o prawidłową, urozmaiconą i smaczną dietę. Migdały są zaliczane do super - żywności ze względu na wysoką zawartość cennych witamin i składników mineralnych. Naturalnie wysoka zawartość witamin: E, ryboflawiny i niacyny. Naturalnie wysoka zawartość składników mineralnych: potasu, wapnia, fosforu, magnezu, żelaza i cynku. Naturalne źródło białka Naturalne źródło witamin: tiaminy i kwasu foliowego
Sante MandelnSante Mandeln
masa netto

masa netto

100 g

data przydatności

Verfallsdatum:

2026-12-20

pojemność

cena za kilogram

88,20 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900617013736

5900617013736

Preis: 8,82 zł

kaufen 12 szt. für 8.69 zł/szt
8.82 PLN 2026-12-20 NewCondition
Wartości odżywcze (%)produktu w 100 g
Wartość energetyczna 2511 kJ/607 kcal
Tłuszcz51 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone 4,1 g
Węglowodany 6,6 g
w tym cukry 6,6 g
Błonnik 13 g
Białko 24 g
Sól <0,01 g
Witaminy
Witamina E 26.4 mg (220%)*
Tiamina0,25 mg (23%)*
Ryboflawina (Wit. B2)0,7 mg (50%)*
Niacyna6,8 mg (43%)*
Kwas foliowy 48 µg (24%)*
Składniki mineralne
Potas 740 mg (37%)*
Wapń 276 mg (35%)*
Fosfor 490 mg (70%)*
Magnez 278 mg (74%)*
Żelazo 5,2 mg (37%)*
Cynk 3,3 mg (33%)*
*% referencyjnej wartości spożycia dla osób dorosłych.

Zboża zawierające gluten : Może zawierać
Mleko : Może zawierać
Orzechy : Może zawierać
Orzeszki ziemne : Może zawierać
Soja : Może zawierać
Bakaliowa moc z natury! Migdały to znakomita alternatywa dla innych przekąsek. Są polecane wszystkim osobom, które chcą zadbać o prawidłową, urozmaiconą i smaczną dietę. Migdały są zaliczane do super - żywności ze względu na wysoką zawartość cennych witamin i składników mineralnych. Naturalnie wysoka zawartość witamin: E, ryboflawiny i niacyny. Naturalnie wysoka zawartość składników mineralnych: potasu, wapnia, fosforu, magnezu, żelaza i cynku. Naturalne źródło białka Naturalne źródło witamin: tiaminy i kwasu foliowego
Marke:Bakalia
Gesetzlich geregelte Produktbezeichnung:Migdały łuskane.
Aufbewahrung:Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Verpackungsart:Opakowanie wielokrotnie zamykane
Adresse des Herstellers:Sante A. Kowalski sp. j. ul. Jagiellońska 55A 03-301 Warszawa
Rücksendeadresse:
Bakalland Bakalland Haselnüssen Bakalland Bakalland Haselnüssen
Verfallsdatum 2027-01-30
Bakalland Bakalland Kokosraspeln Bakalland Bakalland Kokosraspeln
Verfallsdatum
2027-08-30
Bio Planet Bio Planet BIO Mandeln Bio Planet Bio Planet BIO Mandeln
100 g
109,90zł/kg

Preis: 10,99 zł

PLN
1
3
Verfallsdatum 2027-02-05
Bio Planet Bio Planet Bio Planet Bio Planet
Mandelblättchen (Schnittmandeln) BIO 100 g
135,00zł/kg

Preis: 13,50 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum 2027-06-03
Bio Planet Bio Planet BIO Bio Planet Bio Planet BIO
Haselnüsse 100 g
171,50zł/kg

Preis: 17,15 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum 2026-11-30
Bio Planet Bio Planet BIO Bio Planet Bio Planet BIO
blanchierte Mandeln 100 g
119,90zł/kg

Preis: 11,99 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum 2027-02-28
Bio Planet Bio Planet BIO Bio Planet Bio Planet BIO
Verfallsdatum 2027-05-04
Bio Planet Bio Planet BIO Bio Planet Bio Planet BIO
Pekannüsse 100 g
149,90zł/kg

Preis: 14,99 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum 2027-07-31
Sante Tropical Müsli Getreide Sante Tropical Müsli Getreide
Verfallsdatum 2027-07-17
Sante Sante Crunchy Müsli Sante Sante Crunchy Müsli
Getreide mit Banane Schokolade 350 g
24,74zł/kg

Preis: 8,66 zł

PLN
1
5
Verfallsdatum 2027-07-07
Sante Knuspermüsli Müsli, Obst Sante Knuspermüsli Müsli, Obst
350g 350 g
24,74zł/kg

Preis: 8,66 zł

PLN
1
6
Verfallsdatum 2027-07-09
Sante Müsli Getreide Obst - Obst Sante Müsli Getreide Obst - Obst
Verfallsdatum 2027-06-23
Sante Hafermehl Kleie Sante Hafermehl Kleie
150 g
22,07zł/kg

Preis: 3,31 zł

PLN
1
5
Verfallsdatum 2027-04-07
Sante Haferflocken Kleie Sante Haferflocken Kleie
wysokobłonnikowe 200 g
20,80zł/kg

Preis: 4,16 zł

PLN
1
3
Verfallsdatum
2027-06-29
Sante Demerara Zuckerrohr Sante Demerara Zuckerrohr
raffiniertes 500 g
12,62zł/kg

Preis: 6,31 zł

PLN
1
9
Sante Demerara Zuckerrohr Sante Demerara Zuckerrohr
raffiniertes kleines 500 g
12,72zł/kg

Preis: 6,36 zł

PLN
1
14
Einkaufswagen
zwiń koszyk
Lieferung 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5