Sante Gold Granola Brownie und Kirschen

Sante
Sante Gold Granola Brownie und Kirschen  Sante Gold Granola Brownie und Kirschen
masa netto

masa netto

300 g

data przydatności

Verfallsdatum:

2027-03-30

pojemność

cena za kilogram

34,83 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900617042255

5900617042255

Preis: 10,45 zł

10.45 PLN 2027-03-30 NewCondition
Sante Sante Gold Granola Brownie Sante Sante Gold Granola Brownie
und Kirschen 300 g
33,83zł/kg

Preis: 10,15 zł

PLN
1
3
Verfallsdatum
2027-02-17
produkty pochodzące ze zbóż 63,6 % [pełnoziarniste płatki owsiane 57,7 %, mąka 5,9 % (jęczmienna, kukurydziana)], cukier trzcinowy, olej słonecznikowy, czekolada 5 % (cukier, miazga kakaowa, tłuszcz kakaowy, emulgator: lecytyny; naturalny aromat waniliowy), kakao o obniżonej zawartości tłuszczu 3,1 %, wiśnia liofilizowana 1,5 %, emulgator: lecytyny, sól morska, aromat
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza w 100 g produktu
Wartość energetyczna1900 kJ
Wartość energetyczna453 kcal
Tłuszcz16 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone3,1 g
Węglowodany64 g
w tym cukry21 g
Błonnik7,1 g
Białko9,6 g
Sól0,28 g

Migdały : Może zawierać
Jęczmień : Zawiera
Orzechy brazylijskie : Może zawierać
Orzechy nerkowca : Może zawierać
Orzechy laskowe : Może zawierać
Orzechy makadamia / Orzechy Queensland : Może zawierać
Mleko : Może zawierać
Orzechy : Może zawierać
Owies : Zawiera
Orzeszki ziemne : Może zawierać
Orzeszki pekan : Może zawierać
Pistacje/orzechy pistacjowe : Może zawierać
Soja : Może zawierać
Orzechy włoskie : Może zawierać
czekolada, wiśnia
Marke:Sante
Gesetzlich geregelte Produktbezeichnung:Pełnoziarniste płatki zbożowe z czekoladą i wiśnią liofilizowaną.
Aufbewahrung:Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Verpackungsart:Torebka
Adresse des Herstellers:
Rücksendeadresse:
Sante Sante Granola Gold nussig Sante Sante Granola Gold nussig
Verfallsdatum 2027-06-30
Sante Sante Granola Gold Sante Sante Granola Gold
Schoko-Orange 300 g
35,63zł/kg

Preis: 10,69 zł

PLN
1
4
Verfallsdatum 2027-01-12
Bio Planet Bio Planet Müsli Bio Planet Bio Planet Müsli
tropisch BIO 300 g
30,90zł/kg

Preis: 9,27 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum
2027-01-16
Bio Planet Bio Planet BIO Bio Planet Bio Planet BIO
Erdnussmüsli 300 g
33,30zł/kg

Preis: 9,99 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum 2027-03-12
Ekologiko Ekologiko Bio-Müsli, Ekologiko Ekologiko Bio-Müsli,
Obst 300 g
35,70zł/kg

Preis: 10,71 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum
2027-03-30
Ekologiko Ekologiko Organic Ekologiko Ekologiko Organic
Tropical Müsli 300 g
27,83zł/kg

Preis: 8,35 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum
2027-02-25
Bakalland Bakalland Ba! Granola Bakalland Bakalland Ba! Granola
czekoladowa 300 g
31,07zł/kg

Preis: 9,32 zł

PLN
1
13
Verfallsdatum
2027-05-30
Sante Santa Schokoladen-Granola Sante Santa Schokoladen-Granola
Verfallsdatum
2027-02-25
Sante Tropical Müsli Getreide Sante Tropical Müsli Getreide
Verfallsdatum 2027-07-17
Sante Sante Crunchy Müsli Sante Sante Crunchy Müsli
Getreide mit Banane Schokolade 350 g
24,74zł/kg

Preis: 8,66 zł

PLN
1
5
Verfallsdatum 2027-07-07
Sante Knuspermüsli Müsli, Obst Sante Knuspermüsli Müsli, Obst
350g 350 g
24,74zł/kg

Preis: 8,66 zł

PLN
1
6
Verfallsdatum 2027-07-09
Sante Müsli Getreide Obst - Obst Sante Müsli Getreide Obst - Obst
Verfallsdatum 2027-06-23
Sante Hafermehl Kleie Sante Hafermehl Kleie
150 g
22,07zł/kg

Preis: 3,31 zł

PLN
1
5
Verfallsdatum 2027-04-07
Sante Haferflocken Kleie Sante Haferflocken Kleie
wysokobłonnikowe 200 g
20,80zł/kg

Preis: 4,16 zł

PLN
1
3
Verfallsdatum
2027-06-29
Sante Demerara Zuckerrohr Sante Demerara Zuckerrohr
raffiniertes 500 g
12,62zł/kg

Preis: 6,31 zł

PLN
1
9
Einkaufswagen
zwiń koszyk
Lieferung 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5