Sante Getrocknete Aprikosen

Sante
Sante Getrocknete AprikosenSante Getrocknete Aprikosen
masa netto

masa netto

125 g

data przydatności

Verfallsdatum:

2027-01-22

pojemność

cena za kilogram

82,16 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900617032935

5900617032935

Preis: 10,27 zł

kaufen 12 szt. für 10.12 zł/szt
10.27 PLN 2027-01-22 NewCondition
morela suszona, substancja konserwująca: dwutlenek siarki
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza produktu w 100 g
Wartość energetyczna896 kJ / 212 kcal
Tłuszcz0,5 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone0,1 g
Węglowodany43 g
w tym cukry43 g
Błonnik7,3 g
Białko5,2 g
Sól0,04 g

Zboża zawierające gluten : Może zawierać
Mleko : Może zawierać
Orzechy : Może zawierać
Soja : Może zawierać
Dwutlenek siarki / siarczyny : Zawiera
Pomimo dołożenia wszelkich starań w owocach mogą znaleźć się pestki lub ich fragmenty.
Marke:Sante
Gesetzlich geregelte Produktbezeichnung:Morele suszone bez pestek.
Aufbewahrung:Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Verpackungsart:Torba
Adresse des Herstellers:
Rücksendeadresse:
Bio Planet Bio Planet glutenfreie Bio Planet Bio Planet glutenfreie
getrocknete Aprikosen BIO 150 g
101,13zł/kg

Preis: 15,17 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum 2027-02-28
Bio Planet Bio Planet BIO Bio Planet Bio Planet BIO
glutenfreie getrocknete Aprikosen 400 g
98,65zł/kg

Preis: 39,46 zł

PLN
1
3
Verfallsdatum 2027-02-28
Bio Planet Bio Planet
1 kg

Preis: 94,72 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum 2027-02-28
Bakalland entsteinten Datteln Bakalland entsteinten Datteln
Verfallsdatum 2027-10-30
Bakalland Massen Mohn Bakalland Massen Mohn
Verfallsdatum 2028-01-30
Bio Planet Bio Planet BIO Bio Planet Bio Planet BIO
Getrocknete Feigen 150 g
89,73zł/kg

Preis: 13,46 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum 2027-11-28
Bio Planet Bio Planet BIO Bio Planet Bio Planet BIO
glutenfreie Sultaninen 200 g
52,65zł/kg

Preis: 10,53 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum 2027-04-30
Bio Planet Bio Planet Cranberry Bio Planet Bio Planet Cranberry
gesüßt mit BIO Rohrzucker 100 g
123,30zł/kg

Preis: 12,33 zł

PLN
1
3
Verfallsdatum 2028-01-04
Sante Tropical Müsli Getreide Sante Tropical Müsli Getreide
Verfallsdatum 2027-07-17
Sante Sante Crunchy Müsli Sante Sante Crunchy Müsli
Getreide mit Banane Schokolade 350 g
24,74zł/kg

Preis: 8,66 zł

PLN
1
5
Verfallsdatum 2027-07-07
Sante Knuspermüsli Müsli, Obst Sante Knuspermüsli Müsli, Obst
350g 350 g
24,74zł/kg

Preis: 8,66 zł

PLN
1
6
Verfallsdatum 2027-07-09
Sante Müsli Getreide Obst - Obst Sante Müsli Getreide Obst - Obst
Verfallsdatum 2027-06-23
Sante Hafermehl Kleie Sante Hafermehl Kleie
150 g
22,07zł/kg

Preis: 3,31 zł

PLN
1
5
Verfallsdatum 2027-04-07
Sante Haferflocken Kleie Sante Haferflocken Kleie
wysokobłonnikowe 200 g
20,80zł/kg

Preis: 4,16 zł

PLN
1
3
Verfallsdatum
2027-06-29
Sante Demerara Zuckerrohr Sante Demerara Zuckerrohr
raffiniertes 500 g
12,62zł/kg

Preis: 6,31 zł

PLN
1
9
Sante Demerara Zuckerrohr Sante Demerara Zuckerrohr
raffiniertes kleines 500 g
12,72zł/kg

Preis: 6,36 zł

PLN
1
14
Einkaufswagen
zwiń koszyk
Lieferung 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5