Smarties Schokolade Dragees

Nestle
52Smarties Schokolade Dragees
Smarties Schokolade DrageesSmarties Schokolade Dragees
masa netto

masa netto

38 g

data przydatności

Verfallsdatum:

2027-05-30

pojemność

cena za kilogram

131,32 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

40057798

Preis: 4,99 zł

4.99 PLN 2027-05-30 NewCondition
cukier, odtłuszczone MLEKO w proszku, miazga kakaowa, tłuszcz kakaowy, syrop glukozowy, mąka PSZENNA, preparat serwatkowy w proszku (z MLEKA), tłuszcz MLECZNY, tłuszcze roślinne (palmowy, shea), skrobia, emulgator (lecytyny), barwniki (czerwień buraczana, karoteny, kurkumina), koncentrat spiruliny, substancje glazurujące (wosk carnauba, wosk pszczeli biały), koncentraty roślinne (krokosza, rzodkiewki), ekstrakt słodu JĘCZMIENNEGO
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza W 100 g
Wartość energetyczna1975 kJ/ 470 kcal
Tłuszcz18,7 g
- w tym kwasy tłuszczowe nasycone11,3 g
Węglowodany68,8 g
- w tym cukry59,8 g
Błonnik1,9 g
Białko5,4 g
Sól0,13 g
Opakowanie zawiera 2 porcje.
Wielkość porcji powinna byc dostosowana do wieku dziecka.

Jęczmień : Zawiera
Mleko : Zawiera
Pszenica : Zawiera
WAŻNE: MAŁE DZIECI (PONIŻEJ 4. ROKU ŻYCIA) MAJĄ OGRANICZONĄ ZDOLNOŚĆ DO ŻUCIA I MOGĄ ZADŁAWIĆ SIĘ MAŁYMI CUKIERKAMI.
Marke:Smarties
Gesetzlich geregelte Produktbezeichnung:Mleczna czekolada (65 %) w chrupiących cukrowych skorupkach.
Aufbewahrung:Przechowywać w suchym miejscu. Chronić przed ciepłem. Najlepiej spożyć przed końcem: patrz na spodzie opakowania.
Verpackungsart:Pudełko
Adresse des Herstellers:Nestlé Polska S.A., ul. Domaniewska 32, 02-672 Warszawa 800 174 902
Rücksendeadresse:Nestlé Polska S.A., ul. Domaniewska 32, 02-672 Warszawa 800 174 902
Wie eine Meinung hinzufügen ?

Wie eine Meinung hinzufügen?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 2 ocen.




    Mentos Minzmentos Mentos Minzmentos
    Verfallsdatum
    2029-05-30
    Skawa gezuckerten Kokos Corsair Skawa gezuckerten Kokos Corsair
    Verfallsdatum 2027-07-29
    Bio Planet Bio Planet BIO Bio Planet Bio Planet BIO
    Schokoladenflöhe 100 g
    192,10zł/kg

    Preis: 19,21 zł

    PLN
    1
    2
    Verfallsdatum
    2027-08-31
    Schnelle Strohhalme mit Schnelle Strohhalme mit
    (5x6g) Milchgeschmack für Milch mit Erdbeergeschmack 30 g
    118,00zł/kg

    Preis: 3,54 zł

    PLN
    1
    12
    Verfallsdatum 2027-08-31
    Nestle Nestle Cornflakes Nestle Nestle Cornflakes
    Frühstücksflocken 250 g
    28,84zł/kg

    Preis: 7,21 zł

    PLN
    1
    9
    Verfallsdatum 2027-07-30
    Nestle After Eight Schokolade Nestle After Eight Schokolade
    Dessert mit Minzgeschmack 200 g gefüllt 200 g
    86,90zł/kg

    Preis: 17,38 zł

    PLN
    1
    2
    Verfallsdatum 2027-02-28
    Einkaufswagen
    zwiń koszyk
    Lieferung 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5