Sodasan Eine flüssige Spülung mit dem Duft von Magnolie

Sodasan
55
pieknie pachnie i nie skzodziSodasan Eine flüssige Spülung mit dem Duft von Magnolie
51Sodasan Eine flüssige Spülung mit dem Duft von Magnolie
Płyn do płukania Łączy łagodną pielęgnację z subtelnym zapachem świeżej magnolii, przeznaczony do wszystkich rodzajów włókien. Innowacyjna formuła na bazie starannie dobranych składników roślinnych, takich jak aloes i lecytyna sojowa z kontrolowanych upraw ekologicznych sprawia, że ubrania są przyjemnie miękkie i wygodne w noszeniu. Płyn delikatnie usuwa pozostałości środka piorącego, a kombinacja olejków eterycznych lawendy, róży, magnolii i pelargonii naturalnie odświeża prane tkaniny. Bardzo dobra tolerancja przez skórę potwierdzona dermatologicznie. Jeszcze czystsza czystość z Sodasan 100 % - doskonała skuteczność - składniki pochodzenia naturalnego - bez syntetycznych barwników, konserwantów i substancji zapachowych - bez pochodnych ropy naftowej i substancji modyfikowanych genetycznie - produkcja neutralna pod względem emisji CO2 - bez mikroplastiku
Sodasan Eine flüssige Spülung mit dem Duft von MagnolieSodasan Eine flüssige Spülung mit dem Duft von Magnolie
pojemność netto

pojemność netto

750 ml

data przydatności

Verfallsdatum:

2028-01-01

pojemność

cena za litr

30,96 zł / l

kraj

Herkunftsland

Niemcy

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

4019886016100

4019886016100

Preis: 23,22 zł

23.22 PLN 2028-01-01 NewCondition
>30 % woda, <5 % alkohol, substancje zapachowe, tenzydy niejonowe (tenzydy cukrowe), guma ksantanowa, lecytyna, geraniol, cytronelol, limonen, linalool, cytryniany, Aloe vera
Płyn do płukania Łączy łagodną pielęgnację z subtelnym zapachem świeżej magnolii, przeznaczony do wszystkich rodzajów włókien. Innowacyjna formuła na bazie starannie dobranych składników roślinnych, takich jak aloes i lecytyna sojowa z kontrolowanych upraw ekologicznych sprawia, że ubrania są przyjemnie miękkie i wygodne w noszeniu. Płyn delikatnie usuwa pozostałości środka piorącego, a kombinacja olejków eterycznych lawendy, róży, magnolii i pelargonii naturalnie odświeża prane tkaniny. Bardzo dobra tolerancja przez skórę potwierdzona dermatologicznie. Jeszcze czystsza czystość z Sodasan 100 % - doskonała skuteczność - składniki pochodzenia naturalnego - bez syntetycznych barwników, konserwantów i substancji zapachowych - bez pochodnych ropy naftowej i substancji modyfikowanych genetycznie - produkcja neutralna pod względem emisji CO2 - bez mikroplastiku
Eigenschaften:świeżość i pielęgnacja do wszystkich tkanin, testowany dermatologicznie, z bio Aloe Vera
Sicherheitshinweis:Ostrzeżenia: Może powodować reakcję alergiczną skóry. Działa drażniąco na oczy. Środki ostrożności: Chronić przed dziećmi. W PRZYPADKU POŁKNIĘCIA: W przypadku złego samopoczucia skontaktować się Z OŚRODKIEM ZATRUĆ/lekarzem. W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać. W PRZYPADKU KONTAKTU ZE SKÓRĄ: Umyć dużą ilością wody/mydła.
Marke:Sodasan
Zubereitung und Verwendung:Dozowanie: Pranie w pralce: 1 nakrętka (= 35 ml) do przegródki przeznaczonej na płyn do płukania, dla większej intensywności zapachu można zwiększyć do 2 nakrętek płynu. Pranie ręczne: 1/2 nakrętki (=18 ml) do ostatniego płukania, dla większej intensywności zapachu można zwiększyć do 1 nakrętki płynu.
Verpackungsart:Butelka plastikowa
Herkunftsland:Niemcy
Adresse des Herstellers:
Rücksendeadresse:
Wie eine Meinung hinzufügen ?

Wie eine Meinung hinzufügen?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 1 oceny.

  • Magda , 2013-10-30 20:06:43pieknie pachnie i nie skzodzi



Sodasan Sodasan Ökologische Sodasan Sodasan Ökologische
Lavendelspülung 750 ml
23,41zł/l

Preis: 17,56 zł

PLN
1
1
Klar Klar Spüler und Weichspüler Klar Klar Spüler und Weichspüler
für Textilien 750 ml
23,68zł/l

Preis: 17,76 zł

PLN
1
2
Almawin Almawin Płyn Almawin Almawin Płyn
do zmiękczania tkanin 750 ml
22,91zł/l

Preis: 17,18 zł

PLN
1
2
Vanish Vanish Liquid zum Spülen Vanish Vanish Liquid zum Spülen
von weißen Vorhängen 500 ml
41,98zł/l

Preis: 20,99 zł

PLN
1
1
Silan Silan Sensitive & Baby Silan Silan Sensitive & Baby
Weichspüler 880 ml
17,03zł/l

Preis: 14,99 zł

PLN
1
3
E E Nectar Inspirations Perfume E E Nectar Inspirations Perfume
Deluxe Weichspüler eine Note von Eleganz 1.012 litra
12,68zł/l

Preis: 12,83 zł

PLN
1
11
Tesori Tesori Ayurveda Tesori Tesori Ayurveda
Weichspüler 760 ml
20,41zł/l

Preis: 15,51 zł

PLN
1
8
Tesori Tesori Thalasso Therapy Tesori Tesori Thalasso Therapy
Weichspüler 760 ml
20,41zł/l

Preis: 15,51 zł

PLN
1
6
Sodasan Sodasan
UniversalwaschflüssigkeitFarbe Reinigungsmittel 1.5 litra
25,48zł/l

Preis: 38,22 zł

PLN
1
2
Sodasan umweltfreundliche Sodasan umweltfreundliche
Reinigungsmittelauf der Basis der Bio- Essig 1 litr

Preis: 21,68 zł

PLN
1
2
Sodasan Bio- Lotion für die Sodasan Bio- Lotion für die
Reinigung 500 ml
33,18zł/l

Preis: 16,59 zł

PLN
1
1
Sodasan Reinigungsflüssigkeit Sodasan Reinigungsflüssigkeit
Duschkabinen und Badezimmer -Spray 500 ml
41,24zł/l

Preis: 20,62 zł

PLN
1
2
Sodasan Waschflüssigkeit Sodasan Waschflüssigkeit
farbempfindlichen 1.5 litra
25,71zł/l

Preis: 38,56 zł

PLN
1
2
Sodasan Bio- Kosmetik Sodasan Bio- Kosmetik
PflanzenseifeFlüssige Bio-Olive Sensitive 300 ml
61,43zł/l

Preis: 18,43 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum
2036-11-25
Sodasan Ökologische Seife von Sodasan Ökologische Seife von
und Ingwer BIO Sodasan Cosmetics mit dem Duft von Zitronengras 100 g
111,60zł/kg

Preis: 11,16 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum 2028-10-16
Sodasan Sodasan Cosmetics Sodasan Sodasan Cosmetics
BIO Bio-Seife mit dem Duft von Mandeln und Avocado 100 g
111,60zł/kg

Preis: 11,16 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum
2028-09-01
Einkaufswagen
zwiń koszyk
Lieferung 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5