Szczytno Premium Graupengrütze, fein

Szczytno
43Szczytno Premium Graupengrütze, fein
Kasza jęczmienna perłowa charakteryzuje się wysokimi walorami smakowymi i odżywczymi. Wieloletnia tradycja i wysoka jakość wytwarzania sprawia, że stanowi ona znakomity dodatek do różnych potraw, szczególnie do zup i mięs.
Szczytno Premium Graupengrütze, feinSzczytno Premium Graupengrütze, fein
masa netto

masa netto

400 g

data przydatności

Verfallsdatum:

2028-01-30

pojemność

cena za kilogram

9,63 zł / kg

ocena

ranking

4.7/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5906827006506

5906827006506

Preis: 3,85 zł

3.85 PLN 2028-01-30 NewCondition
Szczytno Szczytno Premium Szczytno Szczytno Premium
Graupengrütze, fein 400 g
9,35zł/kg

Preis: 3,74 zł

PLN
1
7
Verfallsdatum 2027-09-26

100% kasza jęczmienna perłowa drobna


Wartości odżywcze (%)suchego produktu w 100 g
Wartość energetyczna 1429 kJ/338 kcal
Tłuszcz 2,2 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone 0,4 g
Węglowodany 69 g
w tym cukry 0,5 g
Błonnik 7 g
Białko 7 g
Sól 0,01 g

Jęczmień : Zawiera
Kasza jęczmienna perłowa charakteryzuje się wysokimi walorami smakowymi i odżywczymi. Wieloletnia tradycja i wysoka jakość wytwarzania sprawia, że stanowi ona znakomity dodatek do różnych potraw, szczególnie do zup i mięs.
Marke:Szczytno Premium
Gesetzlich geregelte Produktbezeichnung:Kasza jęczmienna perłowa
Aufbewahrung:Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Verpackungsart:Zgrzewane
Adresse des Herstellers:MELVIT S.A.
ul. Grójecka 194/91
02-390 Warszawa
Zakład produkcyjny:
ul. Nowowiejska 35
Kruki
07-415 Olszewo-Borki
Rücksendeadresse:MELVIT S.A.
ul. Grójecka 194/91
02-390 Warszawa
tel./+48 29/ 760 98 51
fax/+48 29/ 760 98 41
Wie eine Meinung hinzufügen ?

Wie eine Meinung hinzufügen?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 4/5

Na podstawie 3 ocen.




    Cenos Gerste Mazurska Cenos Gerste Mazurska
    400 g
    8,00zł/kg

    Preis: 3,20 zł

    PLN
    1
    12
    Verfallsdatum 2027-12-30
    Cenos Cenos, Gerstengrütze Cenos Cenos, Gerstengrütze
    Wiejska 4x100g 400 g
    8,00zł/kg

    Preis: 3,20 zł

    PLN
    1
    6
    Verfallsdatum 2028-02-28
    Cenos Grütze geschält Gerste Cenos Grütze geschält Gerste
    Kujawski 4x100g 400 g
    8,00zł/kg

    Preis: 3,20 zł

    PLN
    1
    12
    Verfallsdatum 2027-12-30
    Sonko Sonko Country Gerstengrütze Sonko Sonko Country Gerstengrütze
    4x100g 400 g
    14,58zł/kg

    Preis: 5,83 zł

    PLN
    1
    3
    Verfallsdatum 2027-03-01
    Szczytno Gerste Szczytno Gerste
    Perlendurchschnitts 400 g
    9,38zł/kg

    Preis: 3,75 zł

    PLN
    1
    8
    Verfallsdatum 2027-10-29
    Cenos Cenos Perlgerste 4x100g Cenos Cenos Perlgerste 4x100g
    400 g
    8,00zł/kg

    Preis: 3,20 zł

    PLN
    1
    2
    Verfallsdatum 2027-11-30
    Kupiec Händler Gerste Grütze Kupiec Händler Gerste Grütze
    4x100g 400 g
    11,60zł/kg

    Preis: 4,64 zł

    PLN
    1
    7
    Verfallsdatum 2027-05-30
    Szczytno szytno Szczytno szytno
    Sofortdinkelflocken 400 g
    21,20zł/kg

    Preis: 8,48 zł

    PLN
    1
    20
    Verfallsdatum 2027-06-17
    Szczytno szytno Szczytno szytno
    Instant-Haferflocken Flocken 400 g
    12,23zł/kg

    Preis: 4,89 zł

    PLN
    1
    8
    Verfallsdatum 2027-10-21
    Szczytno Instant- Buchweizen- Szczytno Instant- Buchweizen-
    Flocken 400 g
    19,50zł/kg

    Preis: 7,80 zł

    PLN
    1
    7
    Verfallsdatum 2027-10-02
    Szczytno Sofortroggenflockenszytno Szczytno Sofortroggenflockenszytno
    400 g
    13,15zł/kg

    Preis: 5,26 zł

    PLN
    1
    9
    Verfallsdatum 2027-07-03
    Szczytno 5 Müsli Getreide mit Szczytno 5 Müsli Getreide mit
    Rosinen 400 g
    18,13zł/kg

    Preis: 7,25 zł

    PLN
    1
    6
    Verfallsdatum 2027-06-13
    Szczytno Szczytno Flocken Sofort Szczytno Szczytno Flocken Sofort
    Barley 400 g
    13,43zł/kg

    Preis: 5,37 zł

    PLN
    1
    3
    Verfallsdatum
    2027-08-22
    Einkaufswagen
    zwiń koszyk
    Lieferung 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5