Vollkorn- Roggenbrot mit Leinsamen

Mestemacher
55
Polecam Vollkorn- Roggenbrot mit Leinsamen
53Vollkorn- Roggenbrot mit Leinsamen
- Prosty skład - Wysoka zawartość błonnika - Doskonały również z tostera
Vollkorn- Roggenbrot mit LeinsamenVollkorn- Roggenbrot mit Leinsamen
masa netto

masa netto

500 g

data przydatności

Verfallsdatum:

2027-04-15

pojemność

cena za kilogram

14,60 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900585000134

5900585000134

Preis: 7,30 zł

7.30 PLN 2027-04-15 NewCondition
śruta żytnia pełnoziarnista, woda, siemię lniane (5 %), sól, drożdże
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza w 100 g
wartość energetyczna812 kJ (193 kcal)
tłuszcz3,3 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone0,5 g
węglowodany30,6 g
w tym cukry2,2 g
błonnik9,5 g
białko5,4 g
sól1,0 g
*RWS: referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal).
Opakowanie zawiera 7 porcji.
Informacja dla diabetyków: 1 porcja (1 kromka) = ok. 2,2 WW**
**WW - wymiennik węglowodanowy

Żyto : Zawiera
- Prosty skład - Wysoka zawartość błonnika - Doskonały również z tostera
Eigenschaften:odpowiedni dla wegan, bez substancji konserwujących, pasteryzowany
Marke:Mestemacher
Gesetzlich geregelte Produktbezeichnung:Chleb żytni pełnoziarnisty z siemieniem lnianym, pasteryzowany, krojony.
Aufbewahrung:Najlepiej spożyć przed: patrz nadruk
Zubereitung und Verwendung:Produkt w oryginalnie zamkniętym opakowaniu nadaje się do robienia zapasów.
Verpackungsart:Torba
Rücksendeadresse:BENUS Sp. z o.o., ul. Marcelińska 92, 60-324 Poznań tel. (+48) 61 651 78 06
Wie eine Meinung hinzufügen ?

Wie eine Meinung hinzufügen?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 3 ocen.

  • 2026-09-21 15:21:51Polecam



Mestemacher Roggenvollkornbrotin Mestemacher Roggenvollkornbrotin
Scheiben geschnitten 500 g
14,32zł/kg

Preis: 7,16 zł

PLN
1
11
Verfallsdatum 2027-03-15
Mestemacher Vollkorn- Roggenbrot Mestemacher Vollkorn- Roggenbrot
Zentrum Haferflocken 500 g
14,34zł/kg

Preis: 7,17 zł

PLN
1
6
Verfallsdatum 2027-03-15
Mestemacher Mestemacher Chleb Mestemacher Mestemacher Chleb
żytni 500 g
14,84zł/kg

Preis: 7,42 zł

PLN
1
11
Verfallsdatum 2027-04-15
Mestemacher Vollkornroggensteinmit Mestemacher Vollkornroggensteinmit
Kürbis 500 g
14,82zł/kg

Preis: 7,41 zł

PLN
1
22
Verfallsdatum 2027-03-15
Erträge von Getreide geröstetem Erträge von Getreide geröstetem
Weizenbrot 500 g
8,88zł/kg

Preis: 4,44 zł

PLN
1
20
Verfallsdatum 2026-10-17
Mestemacher Pumpernickel Mestemacher Pumpernickel
250 g
27,44zł/kg

Preis: 6,86 zł

PLN
1
6
Verfallsdatum 2027-03-15
Radix Radix-Bis rustikales Brot Radix Radix-Bis rustikales Brot
350 g
26,83zł/kg

Preis: 9,39 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum 2027-01-30
Mestemacher Mestemacher Chleb Mestemacher Mestemacher Chleb
owsiany 300 g
27,77zł/kg

Preis: 8,33 zł

PLN
1
4
Verfallsdatum 2027-03-15
Einkaufswagen
zwiń koszyk
Lieferung 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5