Wasa Light Brot, 7 Körner

Wasa
55
Pieczywo chrupkie, to mój chleb codziennyWasa Light Brot, 7 Körner
52Wasa Light Brot, 7 Körner
Wasa lekkie 7 ziaren - Lekkie i chrupiące - idealne dla całej rodziny! Nasze chrupkie pieczywo to źródło błonnika i łagodnego smaku. Świetnie sprawdza się jako szybka przekąska sama w sobie lub urozmaicona ulubionymi dodatkami. To chrupiąca przyjemność, która łączy tradycję i jakość. Smacznego!
Wasa Light Brot, 7 Körner  Wasa Light Brot, 7 Körner
masa netto

masa netto

110 g

data przydatności

Verfallsdatum:

2027-09-30

pojemność

cena za kilogram

60,73 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

7300400483124

7300400483124

Preis: 6,68 zł

kaufen 10 szt. für 6.58 zł/szt
6.68 PLN 2027-09-30 NewCondition
mąka pszenna 29 g*, pełnoziarnista mąka pszenna 28 g*, mąka kukurydziana 21 g*, pełnoziarnista mąka żytnia 18 g*, pełnoziarnista mąka jęczmienna 5 g*, cukier, pełnoziarnista mąka z pszenicy orkisz 1 g* (pszenica), mąka z amarantusa 1 g*, mąka z komosy ryżowej 1 g*, sól, ekstrakt jabłkowy, olej słonecznikowy, *w 100 g gotowego produktu
Wartości odżywcze (%)100 g
Wartość energetyczna1562 kJ/ 370 kcal
Tłuszcz3,3 g
- w tym kwasy tłuszczowe nasycone0,5 g
Węglowodany70 g
- w tym cukry5,0 g
Błonnik10 g
Białko10 g
Sól1,2 g
**RWS = Referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ/2000 kcal)
Opakowanie zawiera ok 20 kromek po 5,6 g.

Jęczmień : Zawiera
Łubin : Może zawierać
Mleko : Może zawierać
Gorczyca : Może zawierać
Żyto : Zawiera
Sezam : Może zawierać
Soja : Może zawierać
Pszenica : Zawiera
Wasa lekkie 7 ziaren - Lekkie i chrupiące - idealne dla całej rodziny! Nasze chrupkie pieczywo to źródło błonnika i łagodnego smaku. Świetnie sprawdza się jako szybka przekąska sama w sobie lub urozmaicona ulubionymi dodatkami. To chrupiąca przyjemność, która łączy tradycję i jakość. Smacznego!
Eigenschaften:wieloziarniste pieczywo o lekkiej strukturze, 52 % pełnoziarniste, bogate w błonnik
Marke:Wasa
Über die Marke:Wasa w 100 % neutralna pod względem emisji CO₂! Jako Wasa wierzymy, że nawet drobne rzeczy, takie jak pieczywo chrupkie, mogą mieć duże znaczenie. Dlatego dokładamy ciągłych starań, aby redukować i kompensować naszą emisję CO₂ - z miłości do natury, dla nas i dla naszych dzieci. Teraz możesz cieszyć się smakiem w 100 % neutralnej pod względem emisji CO₂ marki Wasa.
Gesetzlich geregelte Produktbezeichnung:Pieczywo chrupkie wieloziarniste.
Aufbewahrung:Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Verpackungsart:Pudełko
Adresse des Herstellers:Barilla Deutschland GmbH, Gustav-Heinemann-Ufer 72c, 50968 Köln, Germany
Rücksendeadresse:
Wie eine Meinung hinzufügen ?

Wie eine Meinung hinzufügen?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 2 ocen.

  • Jakub , 2026-08-14 22:22:46Pieczywo chrupkie, to mój chleb codzienny



Wasa Wasa Helles Roggenbrot Wasa Wasa Helles Roggenbrot
Verfallsdatum 2027-09-30
Wasa Wasa Light Weizenknäckebrot Wasa Wasa Light Weizenknäckebrot
110 g
61,45zł/kg

Preis: 6,76 zł

PLN
1
4
Verfallsdatum
2027-03-31
Wasa Knäckebrot aus 100% Wasa Knäckebrot aus 100%
Vollkorn- Sport 275 g
37,09zł/kg

Preis: 10,20 zł

PLN
1
11
Verfallsdatum 2027-01-31
PREIS REDUZIERT -10%
Wasa Knäckebrot mit einer Wasa Knäckebrot mit einer
Dominanz von Vollkornmehl Original 275 g
33,35zł/kg

Preis: 9,17 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum 2026-12-31
Wasa Knäckebrot 100% Wasa Knäckebrot 100%
Roggenvollkorn delikatess 210 g
36,67zł/kg

Preis: 7,70 zł

PLN
1
22
Verfallsdatum 2027-04-30
Sonko Sonko helles Brot löslich Sonko Sonko helles Brot löslich
Verfallsdatum 2027-05-17
Wasa Wasa Knäckebrot mit Faser Wasa Wasa Knäckebrot mit Faser
230 g
33,43zł/kg

Preis: 7,69 zł

PLN
1
6
Verfallsdatum
2027-04-30
Einkaufswagen
zwiń koszyk
Lieferung 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5