Kokosraspeln

Cykoria
55
Ok.Kokosraspeln
45Kokosraspeln
KokosraspelnKokosraspeln
masa netto

masa netto

100 g

data przydatności

Verfallsdatum:

2027-11-30

pojemność

cena za kilogram

37,20 zł / kg

ocena

ranking

4.8/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900288004156

5900288004156

Preis: 3,72 zł

kaufen 20 szt. für 3.66 zł/szt
3.72 PLN 2027-11-30 NewCondition
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza na 100 g produktu
Wartość energetyczna2822 kJ / 674 kcal
Tłuszcz65 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone57 g
Węglowodany7,4 g
w tym cukry7,4 g
Błonnik16 g
Białko6,9 g
Sól0,09 g

Seler : Może zawierać
Zboża zawierające gluten : Może zawierać
Jaja : Może zawierać
Mleko : Może zawierać
Gorczyca : Może zawierać
Żyto : Może zawierać
Soja : Może zawierać
Dwutlenek siarki / siarczyny : Może zawierać
Pszenica : Może zawierać
dla Twoich super wypieków
Marke:Cykoria
Über die Marke:Gwarancja wysokiej jakości od 1880 roku
Gesetzlich geregelte Produktbezeichnung:Wiórki kokosowe.
Aufbewahrung:Najlepiej spożyć przed końcem: data umieszczona na opakowaniu. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu w temperaturze poniżej 25 °C.
Verpackungsart:Torba
Adresse des Herstellers:CYKORIA S.A. Wierzchosławice 15 88-140 Gniewkowo
Rücksendeadresse:
Wie eine Meinung hinzufügen ?

Wie eine Meinung hinzufügen?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 4/5

Na podstawie 5 ocen.

  • 2025-05-19 15:44:07Ok.



Bakalland entsteinten Datteln Bakalland entsteinten Datteln
Verfallsdatum 2027-10-30
Bio Planet Bio Planet Cranberry Bio Planet Bio Planet Cranberry
gesüßt mit BIO Rohrzucker 100 g
123,30zł/kg

Preis: 12,33 zł

PLN
1
3
Verfallsdatum 2028-01-04
Bio Planet Bio Planet BIO Bio Planet Bio Planet BIO
kandierter Ingwer 100 g
72,90zł/kg

Preis: 7,29 zł

PLN
1
3
Verfallsdatum 2028-01-24
Bio Planet Bio Planet Getrocknete Bio Planet Bio Planet Getrocknete
Apfelringe BIO 100 g
158,40zł/kg

Preis: 15,84 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum 2028-02-16
Bio Planet Bio Planet Getrocknete Bio Planet Bio Planet Getrocknete
Goji-Beeren BIO 100 g
105,90zł/kg

Preis: 10,59 zł

PLN
1
3
Verfallsdatum 2027-07-04
Bio Planet Bio Planet Getrocknete Bio Planet Bio Planet Getrocknete
Ananasringe BIO 100 g
146,70zł/kg

Preis: 14,67 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum
2027-10-02
Bio Planet Bio Planet Inca Beeren Bio Planet Bio Planet Inca Beeren
BIO getrocknet 100 g
123,30zł/kg

Preis: 12,33 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum
2027-07-26
Bakalland Bakalland Cranberries Bakalland Bakalland Cranberries
Getrocknete 100 g
58,20zł/kg

Preis: 5,82 zł

PLN
1
4
Verfallsdatum 2027-06-30
Cykoria Zitronensäure Cykoria Zitronensäure
Lebensmittelgeschäft 20 g
92,50zł/kg

Preis: 1,85 zł

PLN
1
42
Verfallsdatum 2029-02-28
Cykoria Rote-Bete- Suppe schnelle Cykoria Rote-Bete- Suppe schnelle
60 g
37,67zł/kg

Preis: 2,26 zł

PLN
1
35
Verfallsdatum 2028-03-30
Cykoria Chili Cykoria Chili
20 g
99,50zł/kg

Preis: 1,99 zł

PLN
1
29
Verfallsdatum 2028-01-30
Cykoria Christian Coffee Grain Cykoria Christian Coffee Grain
Express 30 Beutel 120 g
44,92zł/kg

Preis: 5,39 zł

PLN
1
11
Verfallsdatum 2028-05-30
Cykoria Creme Kuchen mit dem Cykoria Creme Kuchen mit dem
Geschmack von Erdbeere 100 g
56,30zł/kg

Preis: 5,63 zł

PLN
1
6
Verfallsdatum 2027-11-30
Cykoria Creme Kuchen mit dem Cykoria Creme Kuchen mit dem
Geschmack von Rum 100 g
32,40zł/kg

Preis: 3,24 zł

PLN
1
16
Verfallsdatum 2027-11-30
Cykoria Chicorée Cykoria Chicorée
Instant-Käsekuchen 190 g
36,79zł/kg

Preis: 6,99 zł

PLN
1
11
Verfallsdatum 2027-06-30
Einkaufswagen
zwiń koszyk
Lieferung 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5