umweltfreundliche Reinigungsmittelauf der Basis der Bio- Essig

Sodasan

Do intensywnego mycia i czyszczenia kuchni i łazienki, idealny do czyszczenia codziennego. Idealnie niweluje przykre zapachy. Płyn na bazie octu usuwa kurz, tłuste zabrudzenia, wapienne osady kamienia i plamy po kroplach wody, jak również resztki mydła z armatury, kafelków i blatów. Doskonale nadaje się przy codziennych zabrudzeniach. Zawiera ocet ekologiczny. Bez koloru, zapachu i konserwantów. Produkt certyfikowany Ecocert Greenlife F.32600, Certisys i Vegan Society.

Sposób użycia: 100ml na 10litrów wody.

umweltfreundliche Reinigungsmittelauf der Basis der Bio- Essigumweltfreundliche Reinigungsmittelauf der Basis der Bio- Essig
pojemność netto

pojemność netto

1 litr

pojemność

cena za litr

21,68 zł / l

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

4019886001007

4019886001007

Preis: 21,68 zł

21.68 PLN NewCondition

Skład: ocet ekologiczny, cukrowe związki powierzchniowo czynne (APG), kwasek cytrynowy.


Do intensywnego mycia i czyszczenia kuchni i łazienki, idealny do czyszczenia codziennego. Idealnie niweluje przykre zapachy. Płyn na bazie octu usuwa kurz, tłuste zabrudzenia, wapienne osady kamienia i plamy po kroplach wody, jak również resztki mydła z armatury, kafelków i blatów. Doskonale nadaje się przy codziennych zabrudzeniach. Zawiera ocet ekologiczny. Bez koloru, zapachu i konserwantów. Produkt certyfikowany Ecocert Greenlife F.32600, Certisys i Vegan Society.

Sposób użycia: 100ml na 10litrów wody.


Marke:Sodasan
Ajax Universalfluidalle Ajax Universalfluidalle
- Frühlingsblumenstrauß Oberflächen sauber 1 Liter Blumen Fiesta 1 litr

Preis: 8,89 zł

PLN
1
11
Ajax Ajax Floral Fiesta Ajax Ajax Floral Fiesta
Wildflowers Universelle Flüssigkeit 1 litr

Preis: 8,89 zł

PLN
1
10
Ajax Universal- Flüssigkeit , Ajax Universal- Flüssigkeit ,
Blumen Lagune alle Oberflächen zu reinigen Floral Fiesta 1 litr

Preis: 8,89 zł

PLN
1
12
Ajax Blumen fiesta Flüssigkeit Ajax Blumen fiesta Flüssigkeit
inwersalny allen Oberflächen 1l lila Blume 1 kg

Preis: 8,89 zł

PLN
1
11
Sidolux Allzweckreiniger Zitrone Sidolux Allzweckreiniger Zitrone
Sidolux Universalreiniger Sidolux Universalreiniger
Maiglöckchen 1 litr

Preis: 9,59 zł

PLN
1
3
Sidolux Ein Waschflüssigkeit Sidolux Ein Waschflüssigkeit
Marseille Seife 1 litr

Preis: 9,59 zł

PLN
1
4
Sodasan Allzweckreiniger Sodasan Allzweckreiniger
empfindliche 1 litr

Preis: 22,12 zł

PLN
1
1
Sodasan Sodasan
UniversalwaschflüssigkeitFarbe Reinigungsmittel 1.5 litra
25,48zł/l

Preis: 38,22 zł

PLN
1
2
Sodasan Bio- Lotion für die Sodasan Bio- Lotion für die
Reinigung 500 ml
33,18zł/l

Preis: 16,59 zł

PLN
1
1
Sodasan Reinigungsflüssigkeit Sodasan Reinigungsflüssigkeit
Duschkabinen und Badezimmer -Spray 500 ml
41,24zł/l

Preis: 20,62 zł

PLN
1
2
Sodasan Waschflüssigkeit Sodasan Waschflüssigkeit
farbempfindlichen 1.5 litra
25,71zł/l

Preis: 38,56 zł

PLN
1
2
Sodasan Bio- Kosmetik Sodasan Bio- Kosmetik
PflanzenseifeFlüssige Bio-Olive Sensitive 300 ml
61,43zł/l

Preis: 18,43 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum
2036-11-25
Sodasan Ökologische Seife von Sodasan Ökologische Seife von
und Ingwer BIO Sodasan Cosmetics mit dem Duft von Zitronengras 100 g
111,60zł/kg

Preis: 11,16 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum 2028-10-16
Sodasan Sodasan Cosmetics Sodasan Sodasan Cosmetics
BIO Bio-Seife mit dem Duft von Mandeln und Avocado 100 g
111,60zł/kg

Preis: 11,16 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum
2028-09-01
Sodasan Öko- Spülmittel mit Sodasan Öko- Spülmittel mit
Zitronenduft bio 1 litr

Preis: 22,70 zł

PLN
1
2
Einkaufswagen
zwiń koszyk
Lieferung 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5