Öko- Gel zu reinigen Toiletten bio

Sodasan

Ekologiczny żel do czyszczenia toalety 750ml.

nowoczesna formuła silnego efektu higienicznej świeżości. Dzięki gęstej, lepkiej konsystencji trwalej przylega do czyszczonych krawędzi i pionowych powierzchni toalety, skutecznie usuwa brud, kamień, osad i  tłuste zabrudzenia. Produkt pozbawiony konserwantów, wolny od chemicznego, drażniąco-gryzącego zapachu. Opakowanie wykonane z co najmniej 50% plastiku po recyklingu. Zastosowanie: należy ścisnąć spusty nakrętki dociskając ją, jednocześnie odkręcając, równomiernie nanieść żel pod krawędzią muszli toalety, odczekać chwilę po czym spłukać, a następnie ponownie dokręcić nakrętkę. Wszystkie związki powierzchniowo czynne są pochodzenia roślinnego. Produkt certyfikowany zgodnie z kryteriami Ecocert F.32600, Certisys i Vegan Society. Wyprodukowano w Niemczech przez Sodasan.

Öko- Gel zu reinigen Toiletten bioÖko- Gel zu reinigen Toiletten bio
BIO
pojemność netto

pojemność netto

750 ml

pojemność

cena za litr

26,31 zł / l

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

4019886020701

4019886020701

Preis: 19,73 zł

19.73 PLN NewCondition

Skład: >30% wody, <5% kwas cytrynowy, cytrynian trisodowy, anionowe środki powierzchniowo czynne (siarczan alkoholi tłuszczowych otrzymane z oleju kokosowego), niejonowe środki powierzchniowo czynne (tenzydy cukrowe), olejki eteryczne w tym limonen, guma ksantanowa, chlorofil.


Ekologiczny żel do czyszczenia toalety 750ml.

nowoczesna formuła silnego efektu higienicznej świeżości. Dzięki gęstej, lepkiej konsystencji trwalej przylega do czyszczonych krawędzi i pionowych powierzchni toalety, skutecznie usuwa brud, kamień, osad i  tłuste zabrudzenia. Produkt pozbawiony konserwantów, wolny od chemicznego, drażniąco-gryzącego zapachu. Opakowanie wykonane z co najmniej 50% plastiku po recyklingu. Zastosowanie: należy ścisnąć spusty nakrętki dociskając ją, jednocześnie odkręcając, równomiernie nanieść żel pod krawędzią muszli toalety, odczekać chwilę po czym spłukać, a następnie ponownie dokręcić nakrętkę. Wszystkie związki powierzchniowo czynne są pochodzenia roślinnego. Produkt certyfikowany zgodnie z kryteriami Ecocert F.32600, Certisys i Vegan Society. Wyprodukowano w Niemczech przez Sodasan.


Marke:Sodasan
Domestos Domestos Zero Kalkstein Domestos Domestos Zero Kalkstein
750 ml
16,77zł/l

Preis: 12,58 zł

PLN
1
5
Verfallsdatum
2027-11-30
Almawin Almawin ECO Toilettengel Almawin Almawin ECO Toilettengel
Cillit Cillit Bang Hygiene und Cillit Cillit Bang Hygiene und
Reinigen und Desinfizieren der Toilettenschüssel Glanz tötet 99,9 % der Bakterien ab. Produkt zum 750 ml
17,59zł/l

Preis: 13,19 zł

PLN
1
2
Kret Kret Biel Higiena Active Kret Kret Biel Higiena Active
Fresh 750 g
9,48zł/kg

Preis: 7,11 zł

PLN
1
2
Kret Kret Antykamień Multi Action Kret Kret Antykamień Multi Action
Żel 750 g
10,65zł/kg

Preis: 7,99 zł

PLN
1
3
Kret Kret Biel Higiena Classic Kret Kret Biel Higiena Classic
Fresh Żel 750 g
9,48zł/kg

Preis: 7,11 zł

PLN
1
5
Kret Kret Antykamień Power Żel Kret Kret Antykamień Power Żel
750 g
10,65zł/kg

Preis: 7,99 zł

PLN
1
6
Ecover Płyn do czyszczenia toalet Ecover Płyn do czyszczenia toalet
750 ml
15,99zł/l

Preis: 11,99 zł

PLN
1
1
Sodasan Sodasan
UniversalwaschflüssigkeitFarbe Reinigungsmittel 1.5 litra
25,48zł/l

Preis: 38,22 zł

PLN
1
2
Sodasan umweltfreundliche Sodasan umweltfreundliche
Reinigungsmittelauf der Basis der Bio- Essig 1 litr

Preis: 21,68 zł

PLN
1
2
Sodasan Bio- Lotion für die Sodasan Bio- Lotion für die
Reinigung 500 ml
33,18zł/l

Preis: 16,59 zł

PLN
1
1
Sodasan Reinigungsflüssigkeit Sodasan Reinigungsflüssigkeit
Duschkabinen und Badezimmer -Spray 500 ml
41,24zł/l

Preis: 20,62 zł

PLN
1
2
Sodasan Waschflüssigkeit Sodasan Waschflüssigkeit
farbempfindlichen 1.5 litra
25,71zł/l

Preis: 38,56 zł

PLN
1
2
Sodasan Bio- Kosmetik Sodasan Bio- Kosmetik
PflanzenseifeFlüssige Bio-Olive Sensitive 300 ml
61,43zł/l

Preis: 18,43 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum
2036-11-25
Sodasan Ökologische Seife von Sodasan Ökologische Seife von
und Ingwer BIO Sodasan Cosmetics mit dem Duft von Zitronengras 100 g
111,60zł/kg

Preis: 11,16 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum 2028-10-16
Sodasan Sodasan Cosmetics Sodasan Sodasan Cosmetics
BIO Bio-Seife mit dem Duft von Mandeln und Avocado 100 g
111,60zł/kg

Preis: 11,16 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum
2028-09-01
Einkaufswagen
zwiń koszyk
Lieferung 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5