zierlichen Champagner Himbeere

Wedel
55
Pysznezierlichen Champagner Himbeere
418zierlichen Champagner Himbeere
Sprężysty biszkopt łączy się z galaretką o owocowym charakterze, który dobrze komponuje się z pyszną czekoladą. To smak, który przypomina znajome chwile - te, do których chętnie się wraca. W opakowaniu 147 g znajduje się 10 ciastek - gotowych do podzielenia się lub zabrania ze sobą. Sprawdzą się jako słodki akcent podczas spotkania, w podróży albo w chwilach odpoczynku. Delicje Szampańskie to znana marka biszkoptów z owocową galaretką oblanych czekoladą. Sprężysty biszkopt łączy się z galaretką o owocowym charakterze, który dobrze komponuje się z pyszną czekoladą. To smak, który przypomina znajome chwile - te, do których chętnie się wraca. W opakowaniu 147 g znajduje się 10 ciastek - gotowych do podzielenia się lub zabrania ze sobą Sprawdzą się jako słodki akcent podczas spotkania, w podróży albo w chwilach odpoczynku. Doskonałe do dzielenia się z innymi - wystarczy otworzyć i częstować. Spróbuj Delicji malinowych!
zierlichen Champagner Himbeerezierlichen Champagner Himbeere
masa netto

masa netto

147 g

data przydatności

Verfallsdatum:

2026-12-18

pojemność

cena za kilogram

36,73 zł / kg

kraj

Herkunftsland

Polska

ocena

ranking

4.9/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5906747308490

5906747308490

Preis: 5,40 zł

5.40 PLN 2026-12-18 NewCondition
cukier, syrop glukozowo-fruktozowy, mąka PSZENNA, JAJA, woda, miazga kakaowa, skrobia ziemniaczana, tłuszcz kakaowy, substancja utrzymująca wilgoć (glicerol), olej rzepakowy, tłuszcze roślinne (palmowy, shea, w zmiennych proporcjach), regulatory kwasowości (kwas jabłkowy, kwas cytrynowy, cytryniany sodu), substancja żelująca (pektyny), zagęszczony sok malinowy 0,3 %, barwniki (E 120, karoteny), aromaty, emulgatory (lecytyny SOJOWE, E 476, E 471), sól, substancja spulchniająca (węglany amonu), odtłuszczone MLEKO w proszku. OPRÓCZ TŁUSZCZU KAKAOWEGO CZEKOLADA ZAWIERA TŁUSZCZE ROŚLINNE
Wartości odżywcze (%)per 100g
Wartość energetyczna1517 kJ
359 kcal
Tłuszcz7.10 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone3.30 g
Węglowodany70.00 g
Cukry ogółem52.00 g
Błonnik1.40 g
Białko3.30 g
Równoważna zawartość soli0.25 g

Migdały : Może zawierać
Orzechy brazylijskie : Może zawierać
Orzechy nerkowca : Może zawierać
Jaja : Zawiera
Orzechy makadamia / Orzechy Queensland : Może zawierać
Mleko : Zawiera
Orzeszki pekan : Może zawierać
Pistacje/orzechy pistacjowe : Może zawierać
Soja : Zawiera
Orzechy włoskie : Może zawierać
Pszenica : Zawiera
Sprężysty biszkopt łączy się z galaretką o owocowym charakterze, który dobrze komponuje się z pyszną czekoladą. To smak, który przypomina znajome chwile - te, do których chętnie się wraca. W opakowaniu 147 g znajduje się 10 ciastek - gotowych do podzielenia się lub zabrania ze sobą. Sprawdzą się jako słodki akcent podczas spotkania, w podróży albo w chwilach odpoczynku. Delicje Szampańskie to znana marka biszkoptów z owocową galaretką oblanych czekoladą. Sprężysty biszkopt łączy się z galaretką o owocowym charakterze, który dobrze komponuje się z pyszną czekoladą. To smak, który przypomina znajome chwile - te, do których chętnie się wraca. W opakowaniu 147 g znajduje się 10 ciastek - gotowych do podzielenia się lub zabrania ze sobą Sprawdzą się jako słodki akcent podczas spotkania, w podróży albo w chwilach odpoczynku. Doskonałe do dzielenia się z innymi - wystarczy otworzyć i częstować. Spróbuj Delicji malinowych!
Marke:Delicje
Gesetzlich geregelte Produktbezeichnung:Biszkopty z galaretką o smaku malinowym (52 %) oblewane czekoladą (15 %).
Aufbewahrung:Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Verpackungsart:Folia kurczliwa
Herkunftsland:Polska
Adresse des Herstellers:Mondelez Polska S.A. ul. Domaniewska 49, 02-672 Warszawa
Rücksendeadresse:Mondelez Polska S.A. ul. Domaniewska 49, 02-672 Warszawa 801 066 006
Wie eine Meinung hinzufügen ?

Wie eine Meinung hinzufügen?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 4/5

Na podstawie 18 ocen.

  • I.Monika , 2023-04-06 20:50:03Pyszne



Wedel Champagne zierliche Kirsch Wedel Champagne zierliche Kirsch
Verfallsdatum 2027-01-07
Wedel Champagne zierlichen Wedel Champagne zierlichen
Aprikose 147 g
36,73zł/kg

Preis: 5,40 zł

PLN
1
7
Verfallsdatum 2026-12-31
Milka Milka Pieguski Kekse mit Milka Milka Pieguski Kekse mit
Schokolade und Nüssen 135 g
44,37zł/kg

Preis: 5,99 zł

PLN
1
4
Verfallsdatum 2027-04-28
Milka Milka Pieguski Plätzchen Milka Milka Pieguski Plätzchen
mit Schokolade 135 g
42,96zł/kg

Preis: 5,80 zł

PLN
1
29
Verfallsdatum 2027-03-27
San Łakotki Kuchen Dessert mit San Łakotki Kuchen Dessert mit
Zucker 168 g
33,21zł/kg

Preis: 5,58 zł

PLN
1
19
Verfallsdatum 2027-05-23
Cukry Nyskie Zucker Nyskie Kekse Cukry Nyskie Zucker Nyskie Kekse
FIT&FREE Vanille 120 g
40,42zł/kg

Preis: 4,85 zł

PLN
1
4
Verfallsdatum
2026-12-18
Wedel Schokolade Toffee Wedel Schokolade Toffee
Verfallsdatum 2027-01-14
Wedel Halva Königs Vanilla Wedel Halva Königs Vanilla
50 g
64,40zł/kg

Preis: 3,22 zł

PLN
1
41
Verfallsdatum 2027-02-06
Wedel Königliche Halva mit Wedel Königliche Halva mit
Haselnüssen 50 g
75,20zł/kg

Preis: 3,76 zł

PLN
1
16
Verfallsdatum 2027-01-30
Wedel bomboniera Barrel Erwärmung Wedel bomboniera Barrel Erwärmung
Vergnügen 200g 200 g
139,95zł/kg

Preis: 27,99 zł

PLN
1
10
Verfallsdatum 2027-02-06
Wedel Halva königliche Wedel Halva königliche
Süßigkeiten 50 g
75,20zł/kg

Preis: 3,76 zł

PLN
1
15
Verfallsdatum 2027-01-22
Wedel Wedel Milchschokolade mit Wedel Wedel Milchschokolade mit
Himbeerfüllung 100 g
78,20zł/kg

Preis: 7,82 zł

PLN
1
4
Verfallsdatum 2027-02-04
Wedel e Schokolade mit Erdbeer- Wedel e Schokolade mit Erdbeer-
Milch gefüllt 100 g
78,40zł/kg

Preis: 7,84 zł

PLN
1
38
Verfallsdatum 2027-04-02
Einkaufswagen
zwiń koszyk
Lieferung 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5