Fruchtgelee Tasse Erdbeergeschmack

Delecta
52Fruchtgelee Tasse Erdbeergeschmack
Owocowy Kubek to 100 % naturalny deser, gotowy zaledwie w kilka chwil. Delektuj się pysznym, mocno owocowym smakiem, wzbogaconym kawałkami owoców.
Fruchtgelee Tasse ErdbeergeschmackFruchtgelee Tasse Erdbeergeschmack
masa netto

masa netto

30 g

data przydatności

Verfallsdatum:

2027-08-30

pojemność

cena za kilogram

54,00 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900983000880

5900983000880

Preis: 1,62 zł

1.62 PLN 2027-08-30 NewCondition
cukier, skrobia ziemniaczana, truskawki liofilizowane 4,1 %, naturalny aromat, regulator kwasowości: kwas cytrynowy, ekstrakt z czarnej marchwi, ekstrakt z krokosza barwierskiego
Wartości odżywcze (%)Na 100 g
Wartość energetyczna239 kJ / 56 kcal
Tłuszcz0 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone0 g
Węglowodany14 g
w tym cukry9,3 g
Białko0 g
Sól0 g
*Referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal)
ok. 205 g produktu po przyrządzeniu (1 porcja)

Zboża zawierające gluten : Może zawierać
Jaja : Może zawierać
Mleko : Może zawierać
Orzechy : Może zawierać
Orzeszki ziemne : Może zawierać
Sezam : Może zawierać
Soja : Może zawierać
Owocowy Kubek to 100 % naturalny deser, gotowy zaledwie w kilka chwil. Delektuj się pysznym, mocno owocowym smakiem, wzbogaconym kawałkami owoców.
Eigenschaften:z kawałkami owoców, 100 % natury
Marke:Delecta
Gesetzlich geregelte Produktbezeichnung:Kisiel o smaku truskawkowym w proszku z kawałkami owoców.
Aufbewahrung:Najlepiej spożyć przed końcem / Numer partii - na tyle opakowania. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Zubereitung und Verwendung:Sposób przygotowania: 1. Do kubka wlej 175 ml wrzącej wody. 2. Wsypuj powoli zawartość torebki, cały czas mieszając. 3. Energicznie mieszaj łyżeczką do uzyskania gładkiej konsystencji. Kisiel jest gotowy do spożycia.
Verpackungsart:Saszetka
Adresse des Herstellers:
Rücksendeadresse:
Wie eine Meinung hinzufügen ?

Wie eine Meinung hinzufügen?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 2 ocen.




    Dr. Oetker Dr. Oetker süßen Dr. Oetker Dr. Oetker süßen
    Moment , Erdbeergelee 30 g
    55,00zł/kg

    Preis: 1,65 zł

    PLN
    1
    31
    Verfallsdatum 2027-07-31
    Dr. Oetker Dr. Oetker Gelee Dr. Oetker Dr. Oetker Gelee
    süßen Moment von Apple 30 g
    55,33zł/kg

    Preis: 1,66 zł

    PLN
    1
    1
    Verfallsdatum 2027-04-30
    Dr. Oetker Dr. Oetker Gelee Dr. Oetker Dr. Oetker Gelee
    Süßkirsche Moment 30 g
    55,00zł/kg

    Preis: 1,65 zł

    PLN
    1
    35
    Verfallsdatum 2027-07-31
    Dr. Oetker Dr. Oetker Dr. Oetker Dr. Oetker
    Himbeer-Gelee süßen Moment 30 g
    57,00zł/kg

    Preis: 1,71 zł

    PLN
    1
    1
    Verfallsdatum 2027-05-30
    Dr. Oetker der süße Geschmack Dr. Oetker der süße Geschmack
    von Aprikosen -Gelee Zeit 30 g
    55,67zł/kg

    Preis: 1,67 zł

    PLN
    1
    34
    Verfallsdatum 2027-04-30
    Dr. Oetker der süße Geschmack Dr. Oetker der süße Geschmack
    von Zitronen-Gelee Zeit 30 g
    55,00zł/kg

    Preis: 1,65 zł

    PLN
    1
    33
    Verfallsdatum 2027-07-31
    Delecta FruchtgeleeTasse Aroma von Delecta FruchtgeleeTasse Aroma von
    Waldfrüchten 30 g
    54,00zł/kg

    Preis: 1,62 zł

    PLN
    1
    20
    Verfallsdatum 2027-09-30
    Delecta eine große Blechkuchen Delecta eine große Blechkuchen
    mit chocoloate Geschmack 670 g
    13,42zł/kg

    Preis: 8,99 zł

    PLN
    1
    3
    Verfallsdatum 2027-08-30
    Delecta eine große Blechkuchen Delecta eine große Blechkuchen
    Joghurt 640 g
    13,89zł/kg

    Preis: 8,89 zł

    PLN
    1
    6
    Verfallsdatum 2027-09-30
    Delecta Kujawianka Kaffee-Ersatz Delecta Kujawianka Kaffee-Ersatz
    500 g
    12,76zł/kg

    Preis: 6,38 zł

    PLN
    1
    2
    Verfallsdatum 2027-03-30
    Delecta eine große Blechkuchen Delecta eine große Blechkuchen
    Hefe 600. g
    15,57zł/kg

    Preis: 9,34 zł

    PLN
    1
    6
    Verfallsdatum 2027-08-30
    Delecta Original Delecta Creme Delecta Original Delecta Creme
    Karpatka 250 g
    19,56zł/kg

    Preis: 4,89 zł

    PLN
    1
    6
    Verfallsdatum 2027-05-30
    Delecta großes Blatt Lebkuchen Delecta großes Blatt Lebkuchen
    Verfallsdatum 2027-06-30
    Delecta SchneeballoriginalDessert Delecta SchneeballoriginalDessert
    pulverisierten 51 g
    41,96zł/kg

    Preis: 2,14 zł

    PLN
    1
    14
    Verfallsdatum 2027-06-30
    Delecta Muffins mit Schokoflocken Delecta Muffins mit Schokoflocken
    gefüllt 280 g
    29,79zł/kg

    Preis: 8,34 zł

    PLN
    1
    2
    Verfallsdatum
    2027-02-28
    Einkaufswagen
    zwiń koszyk
    Lieferung 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5