cenos Brei

Cenos Kasza owsiana powstaje z owsa - zboża, które wielu z nas spożywa w formie płatków owsianych. Jest cennym źródłem białka, doskonałym dodatkiem do wszystkich rodzajów mięsa. Można ją jadać na słodko, ugotowaną na mleku z dodatkami świeżych owoców. Świetnie sprawdza się jako farsz do pierogów czy naleśników tworząc doskonałe połączenie smakowe.
cenos Breicenos Brei
masa netto

masa netto

400 g

data przydatności

Verfallsdatum:

2026-10-30

pojemność

cena za kilogram

7,18 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900977008649

5900977008649

Preis: 2,87 zł

2.87 PLN 2026-10-30 NewCondition
Wartości odżywcze (%)w 100 g produktu
wartość energetyczna 1589 kJ
376 kcal
tłuszcz 6,9 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone 1,4 g
Węglowodany 65 g
w tym cukry 1,5 g
błonnik 3,7 g
białko 12 g
sól <0,01 g
*Referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ/2000 kcal).

Kasza owsiana powstaje z owsa - zboża, które wielu z nas spożywa w formie płatków owsianych. Jest cennym źródłem białka, doskonałym dodatkiem do wszystkich rodzajów mięsa. Można ją jadać na słodko, ugotowaną na mleku z dodatkami świeżych owoców. Świetnie sprawdza się jako farsz do pierogów czy naleśników tworząc doskonałe połączenie smakowe.
Eigenschaften:3+1 gratis, źródło błonnika, czas gotowania: 15 minut, w torebkach, doskonała do: bitek, gulaszu, pieczeni
Marke:Cenos
Über die Marke:Marka Cenos gości na polskich stołach od ponad 20 lat. Dzięki starannej selekcji składników i kontroli, jakiej poddajemy nasze produkty, możesz mieć pewność, że w opakowaniach znajdziesz tylko najlepsze i najbardziej wartościowe ziarna. Z produktami Cenos szybko i łatwo skomponujesz pożywne dania, które pokocha cała Twoja rodzina.
Polecamy również:
Cenos Kasza gryczana biała
Cenos Kasza jaglana
Gesetzlich geregelte Produktbezeichnung:Kasza owsiana
Aufbewahrung:Przechowywać w suchym miejscu.
Zubereitung und Verwendung:Sposób gotowania:
Zanurzyć saszetkę we wrzącej i osolonej wodzie.
Gotować około 15 min na wolnym ogniu pod przykryciem.
Wyjąć saszetkę, odsączyć i podać
Rezepte:Bitki wołowe w sosie cebulowo-pieprzowym
Składniki dla 4 osób, czas przygotowania około 60 minut.
Składniki: 0,5 kg wołowiny np. rostbefu, 1 cebula, 1 ząbek czosnku, 2 łyżki mąki, 4 łyżki oliwy lub oleju, pół słoiczka korniszonów, pieprz marynowany zielony (około 10 ziarenek), 2 łyżki posiekanego szczypioru, sól, pieprz, sałata.
Przygotowanie: Wołowinę kroimy w cienkie plastry, lekko rozbijamy, posypujemy pieprzem i obtaczamy w mące. Na patelni rozgrzewamy olej lub oliwę i zarumieniamy mięso po obu stronach na złoty kolor. Pod koniec smażenia solimy mięso i przekładamy do szerokiego rondla. Cebulę obieramy, kroimy w talarki i podsmażamy na tej samej patelni co mięso. Dodajemy posiekany drobniutko czosnek, zalewamy wodą i zagotowujemy. Całość wlewamy do rondla z mięsem, dodajemy marynowany pieprz i dusimy aż mięso będzie miękkie. Sos można zagęścić dodając łyżkę maki rozprowadzoną w niewielkiej ilości wody. Kaszę gotujemy według przepisu podanego na opakowaniu. Podajemy z bitkami, korniszonami, szczypiorkiem i sałatą.
Smacznego!
Więcej przepisów znajdziesz na stronie:
Verpackungsart:Karton
Adresse des Herstellers:Cenos Sp. z o.o.
ul. Gen. Sikorskiego 22
62-300 Września
Rücksendeadresse:Ceno Sp. z o.o.
ul. Gen. Sikorskiego 22
62-300 Września
Cenos Gerste Mazurska Cenos Gerste Mazurska
400 g
8,00zł/kg

Preis: 3,20 zł

PLN
1
12
Verfallsdatum 2027-12-30
Cenos Cenos, Gerstengrütze Cenos Cenos, Gerstengrütze
Wiejska 4x100g 400 g
8,00zł/kg

Preis: 3,20 zł

PLN
1
6
Verfallsdatum 2028-02-28
Cenos Cenos gerösteter Buchweizen Cenos Cenos gerösteter Buchweizen
4x100g 400 g
13,40zł/kg

Preis: 5,36 zł

PLN
1
9
Verfallsdatum 2027-09-30
Cenos Grütze geschält Gerste Cenos Grütze geschält Gerste
Kujawski 4x100g 400 g
8,00zł/kg

Preis: 3,20 zł

PLN
1
12
Verfallsdatum 2027-12-30
Sonko Sonko Country Gerstengrütze Sonko Sonko Country Gerstengrütze
4x100g 400 g
14,58zł/kg

Preis: 5,83 zł

PLN
1
3
Verfallsdatum 2027-03-01
Kupiec Kaufmannsgrieß Kupiec Kaufmannsgrieß
400 g
12,78zł/kg

Preis: 5,11 zł

PLN
1
4
Verfallsdatum 2027-03-30
Kupiec KUPIEC gerösteter Kupiec KUPIEC gerösteter
Buchweizen 4x100g 400 g
14,98zł/kg

Preis: 5,99 zł

PLN
1
19
Verfallsdatum 2027-07-31
Cenos gelbe Erbsen geschält Cenos gelbe Erbsen geschält
400 g
9,98zł/kg

Preis: 3,99 zł

PLN
1
12
Verfallsdatum 2028-02-28
Cenos Langkorn- Reis 4x100g Cenos Langkorn- Reis 4x100g
400. g
9,98zł/kg

Preis: 3,99 zł

PLN
1
12
Verfallsdatum 2027-09-30
Cenos natürlichen braunen Reis Cenos natürlichen braunen Reis
- lange 4x100g 400. g
11,65zł/kg

Preis: 4,66 zł

PLN
1
8
Verfallsdatum 2027-08-30
Cenos Bohnen Riesen Cenos Bohnen Riesen
400 g
20,93zł/kg

Preis: 8,37 zł

PLN
1
7
Verfallsdatum
2027-08-30
Cenos Cenos Perlgerste 4x100g Cenos Cenos Perlgerste 4x100g
400 g
8,00zł/kg

Preis: 3,20 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum 2027-11-30
Cenos Cenos weißer Buchweizen Cenos Cenos weißer Buchweizen
4x100g 400 g
15,38zł/kg

Preis: 6,15 zł

PLN
1
7
Verfallsdatum 2027-07-30
Cenos Cenos Bohnen Cenos Cenos Bohnen
400 g
20,93zł/kg

Preis: 8,37 zł

PLN
1
3
Verfallsdatum 2027-06-30
Einkaufswagen
zwiń koszyk
Lieferung 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5