Halva Königs Vanilla

Wedel
55
SmacznaHalva Königs Vanilla
55
Ok.SmacznaHalva Königs Vanilla
55
5Halva Königs Vanilla
417Halva Königs Vanilla
Starannie dobrane receptury to jeden z wyróżników E.Wedel polskiej marki, która działa na rynku od ponad 170 lat. W portfolio produktowym znajdują się tak kultowe produkty, jak Ptasie Mleczko®, Torcik Wedlowski, Mieszanka Wedlowska czy Pawełek. Do ikonicznych słodkości należy również Chałwa Królewska o smaku waniliowym. Krucha, delikatna i pełna smaku. Doskonale rozpływa się w ustach, zapewniając niezapomniane doznania. Chałwa waniliowa to klasyka w sam raz dla miłośników tradycyjnych słodkości i dla tych, którzy lubią kulinarne eksperymenty. Nowinką może być... ciasto z chałwą waniliową. Bo chałwa doskonale smakuje zarówno solo, jak i jako dodatek do deserów. Można ją pokruszyć i dodać na wierzch lodów, puddingów czy sernika. A można też bezpośrednio wykorzystać jako składnik masy serowej. W ten sposób powstanie sernik chałwowy, który zaskoczy Ciebie i Twoich bliskich. Spróbuj, jak smakuje Królewska Chałwa waniliowa! • Krucha i delikatna chałwa • Wyśmienity waniliowy smak • Idealna solo i jako dodatek do ciast i deserów • Opakowanie 50 g Królewska chałwa waniliowa zawróciła Ci w głowie? Możesz sięgnąć po większe opakowanie 100 g lub nawet 250 g! Ciekawi nas też, co powiesz na inne warianty smakowe. W wedlowskiej ofercie znajduje się również: Chałwa Królewska bakaliowa, Chałwa Królewska z kawałkami orzechów i Chałwa Królewska kakaowo-waniliowa.
Halva Königs VanillaHalva Königs Vanilla
masa netto

masa netto

50 g

data przydatności

Verfallsdatum:

2027-02-06

pojemność

cena za kilogram

64,40 zł / kg

ocena

ranking

4.9/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901588067032

5901588067032

Preis: 3,22 zł

kaufen 20 szt. für 3.17 zł/szt
3.22 PLN 2027-02-06 NewCondition
miazga sezamowa (50 %), syrop glukozowy, cukier, tłuszcz roślinny (palmowy), sól, białko jaja w proszku, aromat
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza 100 g
Energia2239 kJ / 537 kcal
Tłuszcz32 g
w tym kwasy nasycone6,1 g
Węglowodany47 g
w tym cukry29 g
Błonnik4,0 g
Białko13 g
Sól0,17 g
Produkt zawiera 1 porcję x 50 g.
* Referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8 400 kJ/2 000 kcal).

Jaja : Zawiera
Orzechy : Może zawierać
Orzeszki ziemne : Może zawierać
Sezam : Zawiera
Soja : Może zawierać
Starannie dobrane receptury to jeden z wyróżników E.Wedel polskiej marki, która działa na rynku od ponad 170 lat. W portfolio produktowym znajdują się tak kultowe produkty, jak Ptasie Mleczko®, Torcik Wedlowski, Mieszanka Wedlowska czy Pawełek. Do ikonicznych słodkości należy również Chałwa Królewska o smaku waniliowym. Krucha, delikatna i pełna smaku. Doskonale rozpływa się w ustach, zapewniając niezapomniane doznania. Chałwa waniliowa to klasyka w sam raz dla miłośników tradycyjnych słodkości i dla tych, którzy lubią kulinarne eksperymenty. Nowinką może być... ciasto z chałwą waniliową. Bo chałwa doskonale smakuje zarówno solo, jak i jako dodatek do deserów. Można ją pokruszyć i dodać na wierzch lodów, puddingów czy sernika. A można też bezpośrednio wykorzystać jako składnik masy serowej. W ten sposób powstanie sernik chałwowy, który zaskoczy Ciebie i Twoich bliskich. Spróbuj, jak smakuje Królewska Chałwa waniliowa! • Krucha i delikatna chałwa • Wyśmienity waniliowy smak • Idealna solo i jako dodatek do ciast i deserów • Opakowanie 50 g Królewska chałwa waniliowa zawróciła Ci w głowie? Możesz sięgnąć po większe opakowanie 100 g lub nawet 250 g! Ciekawi nas też, co powiesz na inne warianty smakowe. W wedlowskiej ofercie znajduje się również: Chałwa Królewska bakaliowa, Chałwa Królewska z kawałkami orzechów i Chałwa Królewska kakaowo-waniliowa.
Marke:E. Wedel
Über die Marke:
Gesetzlich geregelte Produktbezeichnung:Chałwa sezamowa o smaku waniliowym.
Aufbewahrung:Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu. Najlepiej spożyć przed: data na boku opakowania.
Verpackungsart:Unspecified Pack
Adresse des Herstellers:
Rücksendeadresse:
Wie eine Meinung hinzufügen ?

Wie eine Meinung hinzufügen?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 4/5

Na podstawie 17 ocen.

  • Marek , 2025-08-21 20:06:44Smaczna
  • Marek , 2025-08-21 20:05:38Ok.Smaczna
  • bOGUSZ , 2024-10-24 20:16:005



Wedel Königliche Halva mit Wedel Königliche Halva mit
Haselnüssen 50 g
75,20zł/kg

Preis: 3,76 zł

PLN
1
16
Verfallsdatum 2027-01-30
Unitop Sesam- Halva mit Schokolade Unitop Sesam- Halva mit Schokolade
50 g
71,00zł/kg

Preis: 3,55 zł

PLN
1
11
Verfallsdatum 2027-03-03
Unitop Unitop Sesam Halva mit Unitop Unitop Sesam Halva mit
Nüssen und Rosinen 50 g
71,00zł/kg

Preis: 3,55 zł

PLN
1
14
Verfallsdatum 2027-06-17
Wedel Halva königliche Wedel Halva königliche
Süßigkeiten 50 g
75,20zł/kg

Preis: 3,76 zł

PLN
1
15
Verfallsdatum 2027-01-22
Unitop Sesam Halva waniliawa Unitop Sesam Halva waniliawa
50 g
59,80zł/kg

Preis: 2,99 zł

PLN
1
36
Verfallsdatum 2027-07-08
Unitop Sesam Halva Phantasie Unitop Sesam Halva Phantasie
50 g
59,80zł/kg

Preis: 2,99 zł

PLN
1
39
Verfallsdatum 2027-06-18
Allos Allos Bio-Honig-Halva Allos Allos Bio-Honig-Halva
75 g
169,73zł/kg

Preis: 12,73 zł

PLN
1
7
Verfallsdatum 2027-11-28
Wedel Schokolade Toffee Wedel Schokolade Toffee
Verfallsdatum 2027-01-14
Wedel bomboniera Barrel Erwärmung Wedel bomboniera Barrel Erwärmung
Vergnügen 200g 200 g
139,95zł/kg

Preis: 27,99 zł

PLN
1
10
Verfallsdatum 2027-02-06
Wedel zierlichen Champagner Wedel zierlichen Champagner
Himbeere 147 g
36,73zł/kg

Preis: 5,40 zł

PLN
1
4
Verfallsdatum 2026-12-18
Wedel Champagne zierliche Kirsch Wedel Champagne zierliche Kirsch
Verfallsdatum 2027-01-07
Wedel Champagne zierlichen Wedel Champagne zierlichen
Aprikose 147 g
36,73zł/kg

Preis: 5,40 zł

PLN
1
7
Verfallsdatum 2026-12-31
Wedel Wedel Milchschokolade mit Wedel Wedel Milchschokolade mit
Himbeerfüllung 100 g
78,20zł/kg

Preis: 7,82 zł

PLN
1
4
Verfallsdatum 2027-02-04
Einkaufswagen
zwiń koszyk
Lieferung 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5