Gelee mit dem Geschmack von Zitrone

Cykoria
55
Ok.Gelee mit dem Geschmack von Zitrone
55
Produkt zgodny z zamówieniem.Gelee mit dem Geschmack von Zitrone
55
Produkt zgodny z zamówieniem.Gelee mit dem Geschmack von Zitrone
411Gelee mit dem Geschmack von Zitrone
Gelee mit dem Geschmack von ZitroneGelee mit dem Geschmack von Zitrone
masa netto

masa netto

40 g

data przydatności

Verfallsdatum:

2028-01-30

pojemność

cena za kilogram

32,50 zł / kg

ocena

ranking

4.7/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900288001254

5900288001254

Preis: 1,30 zł

1.30 PLN 2028-01-30 NewCondition
skrobia ziemniaczana, skrobia kukurydziana, regulator kwasowości: kwas cytrynowy, aromat, sól, suszony koncentrat soku cytrynowego 0,1 %, barwnik: kurkumina
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza produktu po przyrządzeniu na 100 g
Wartość energetyczna191 kJ/45 kcal
Tłuszcz0 g
w tym kw. tł. nasycone0 g
Węglowodany12 g
w tym cukry5,9 g
Błonnik0 g
Białko0 g
Sól0,01 g
Opakowanie wystarcza do przygotowania 4 sugerowanych porcji produktu.
*Referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8 400 kJ/2 000 kcal).

Zboża zawierające gluten : Może zawierać
Jaja : Może zawierać
Mleko : Może zawierać
Pszenica : Może zawierać
podawaj: z owocami, z sosami deserowymi, ze Śnieżką naszej produkcji
Marke:Cykoria
Über die Marke:Gwarancja wysokiej jakości od 1880 roku
Gesetzlich geregelte Produktbezeichnung:Kisiel w proszku na 500 ml wody.
Aufbewahrung:Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Zubereitung und Verwendung:Sposób przyrządzania: 1. Z ½ litra zimnej wody odlać ½ szklanki i wsypać do niej zawartość torebki, dobrze wymieszać. 2. Resztę wody zagotować dodając 2 łyżki cukru (34 g). Wlać rozrobiony proszek i ciągle mieszając gotować jeszcze przez chwilę. 3. Gotowy kisiel wlać do salaterek, spożywać na zimno lub ciepło.
Verpackungsart:Torebka
Adresse des Herstellers:CYKORIA S.A., Wierzchosławice 15, 88-140 Gniewkowo
Rücksendeadresse:
Wie eine Meinung hinzufügen ?

Wie eine Meinung hinzufügen?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 4/5

Na podstawie 11 ocen.

  • Marek , 2024-02-06 17:15:48Ok.
  • Grażyna , 2022-10-21 20:14:38Produkt zgodny z zamówieniem.
  • Grażyna , 2022-10-21 20:14:16Produkt zgodny z zamówieniem.



Cykoria Gelee mit dem Geschmack Cykoria Gelee mit dem Geschmack
von Himbeeren 40 g
31,25zł/kg

Preis: 1,25 zł

PLN
1
42
Verfallsdatum 2027-11-30
Cykoria Gelee mit dem Geschmack Cykoria Gelee mit dem Geschmack
der Kirsche 40 g
32,00zł/kg

Preis: 1,28 zł

PLN
1
10
Verfallsdatum 2027-11-30
Cykoria Gelee mit dem Geschmack Cykoria Gelee mit dem Geschmack
von Pfirsich 40 g
29,50zł/kg

Preis: 1,18 zł

PLN
1
51
Verfallsdatum 2027-08-30
Cykoria Gelee mit dem Geschmack Cykoria Gelee mit dem Geschmack
von Cranberry 40 g
31,25zł/kg

Preis: 1,25 zł

PLN
1
6
Verfallsdatum 2027-08-30
Cykoria Gelee mit dem Geschmack Cykoria Gelee mit dem Geschmack
von Erdbeere 40 g
29,50zł/kg

Preis: 1,18 zł

PLN
1
78
Verfallsdatum 2027-07-30
Dr. Oetker Dr. Oetker süßen Dr. Oetker Dr. Oetker süßen
Moment , Erdbeergelee 30 g
55,00zł/kg

Preis: 1,65 zł

PLN
1
31
Verfallsdatum 2027-07-31
Dr. Oetker Dr. Oetker Gelee Dr. Oetker Dr. Oetker Gelee
süßen Moment von Apple 30 g
55,33zł/kg

Preis: 1,66 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum 2027-04-30
Cykoria Zitronensäure Cykoria Zitronensäure
Lebensmittelgeschäft 20 g
92,50zł/kg

Preis: 1,85 zł

PLN
1
42
Verfallsdatum 2029-02-28
Cykoria Rote-Bete- Suppe schnelle Cykoria Rote-Bete- Suppe schnelle
60 g
37,67zł/kg

Preis: 2,26 zł

PLN
1
35
Verfallsdatum 2028-03-30
Cykoria Chili Cykoria Chili
20 g
99,50zł/kg

Preis: 1,99 zł

PLN
1
29
Verfallsdatum 2028-01-30
Cykoria Christian Coffee Grain Cykoria Christian Coffee Grain
Express 30 Beutel 120 g
44,92zł/kg

Preis: 5,39 zł

PLN
1
12
Verfallsdatum 2028-05-30
Cykoria Creme Kuchen mit dem Cykoria Creme Kuchen mit dem
Geschmack von Erdbeere 100 g
56,30zł/kg

Preis: 5,63 zł

PLN
1
6
Verfallsdatum 2027-11-30
Cykoria Creme Kuchen mit dem Cykoria Creme Kuchen mit dem
Geschmack von Rum 100 g
32,40zł/kg

Preis: 3,24 zł

PLN
1
16
Verfallsdatum 2027-11-30
Cykoria Chicorée Cykoria Chicorée
Instant-Käsekuchen 190 g
36,79zł/kg

Preis: 6,99 zł

PLN
1
11
Verfallsdatum 2027-06-30
Einkaufswagen
zwiń koszyk
Lieferung 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5