Knorr jest bardzo popularną na rynku polskim marką, oferującą między innymi zupki i dania w proszku. Kupisz u nas także wiele innych produktów, jak na przykład przyprawy uniwersalne i kostki bulionowe. Knorr podsuwa konsumentom liczne pomysły na szybki obiad czy przekąskę. Zamów w naszym sklepie internetowym na dowolny adres a Polsce, a także do Unii Europejskiej. Na dostawę w Polsce możesz czekać nawet jedynie 24 godziny, a za granicę - około 2-3 dni. Na terenie Polski - bezpłatna dostawa przy zakupach za kwotę 200 zł.

 
skip
8710522946916 8710522946916 Knorr
PREIS REDUZIERT -10%
Knorr Knorr Fix Spaghetti Napoli Knorr Knorr Fix Spaghetti Napoli
45 g
83,56zł/kg

Preis: 3,76 zł

PLN
1
14
Knorr Knorr Fix Spaghetti Napoli
5 5
5 1 Knorr Knorr Fix Spaghetti Napoli
Verfallsdatum 2026-11-30
8712100867620 8712100867620 Knorr
Knorr Heiße Tasse Suppe Knorr Heiße Tasse Suppe
pulverisierte Hühnersuppe mit Nudeln 12 g
158,33zł/kg

Preis: 1,90 zł

PLN
1
28
Knorr Heiße Tasse Suppe
5 5
5 9 Knorr Heiße Tasse Suppe
Verfallsdatum 2027-05-30
8712100868689 8712100868689 Knorr
Knorr Knorr Ein heißer Becher Knorr Knorr Ein heißer Becher
gemahlener roter Borschtsch 14 g
130,71zł/kg

Preis: 1,83 zł

PLN
1
11
Knorr Knorr Ein heißer Becher
5 5
5 10 Knorr Knorr Ein heißer Becher
Verfallsdatum 2027-01-31
8712100867866 8712100867866 Knorr
Knorr Knorr Eine heiße Tasse Knorr Knorr Eine heiße Tasse
Gurkenpulversuppe mit Croutons 13 g
146,15zł/kg

Preis: 1,90 zł

PLN
1
22
Knorr Knorr Eine heiße Tasse
5 5
5 11 Knorr Knorr Eine heiße Tasse
Verfallsdatum 2027-06-30
8712100867118 8712100867118 Knorr
Knorr Knorr Eine heiße Tasse Knorr Knorr Eine heiße Tasse
Tomatenpulversuppe mit Nudeln 19 g
100,00zł/kg

Preis: 1,90 zł

PLN
1
10
Knorr Knorr Eine heiße Tasse
4 5
4 10 Knorr Knorr Eine heiße Tasse
Verfallsdatum 2027-05-30
8712100866937 8712100866937 Knorr
Knorr Knorr Eine heiße Tasse Knorr Knorr Eine heiße Tasse
pulverisierte saure Suppe mit Croutons 17 g
108,24zł/kg

Preis: 1,84 zł

PLN
1
2
Knorr Knorr Eine heiße Tasse
4 5
4.5 8 Knorr Knorr Eine heiße Tasse
Verfallsdatum 2027-06-30
8712100866937 8712100866937 Knorr
Knorr Knorr Eine heiße Tasse Knorr Knorr Eine heiße Tasse
pulverisierte saure Suppe mit Croutons 17 g
110,59zł/kg

Preis: 1,88 zł

PLN
1
36
Knorr Knorr Eine heiße Tasse
4 5
4.5 8 Knorr Knorr Eine heiße Tasse
Verfallsdatum 2027-08-30
8710522996485 8710522996485 Knorr
Knorr Knorr Fix Für chinesische Knorr Knorr Fix Für chinesische
Gerichte 37 g
112,97zł/kg

Preis: 4,18 zł

PLN
1
22
Knorr Knorr Fix Für chinesische
5 5
5 1 Knorr Knorr Fix Für chinesische
Verfallsdatum 2027-10-30
8710522989043 8710522989043 Knorr
Knorr Knorr Fix Spaghetti 4 Knorr Knorr Fix Spaghetti 4
Käsesorten mit Brokkoli 39 g
107,18zł/kg

Preis: 4,18 zł

PLN
1
17
Knorr Knorr Fix Spaghetti 4
5 5
5 1 Knorr Knorr Fix Spaghetti 4
Verfallsdatum 2027-10-30
8710522991015 8710522991015 Knorr
Knorr Knorr Fix Spaghetti Knorr Knorr Fix Spaghetti
Bolognese 41 g
102,44zł/kg

Preis: 4,20 zł

PLN
1
14
Verfallsdatum
2027-07-30
8710522991954 8710522991954 Knorr
Knorr Knorr Fix Spaghetti Knorr Knorr Fix Spaghetti
Carbonara 38 g
110,00zł/kg

Preis: 4,18 zł

PLN
1
4
Knorr Knorr Fix Spaghetti
5 5
5 1 Knorr Knorr Fix Spaghetti
Verfallsdatum 2026-12-30
8712100868306 8712100868306 Knorr
Knorr Knorr Heiße Tasse Käse und Knorr Knorr Heiße Tasse Käse und
Croutons 22 g
86,36zł/kg

Preis: 1,90 zł

PLN
1
21
Knorr Knorr Heiße Tasse Käse und
4 5
4.5 7 Knorr Knorr Heiße Tasse Käse und
Verfallsdatum 2027-05-30
8712100868214 8712100868214 Knorr
Knorr Knorr Hot-Becher Pilzsuppe Knorr Knorr Hot-Becher Pilzsuppe
mit Croutons 15 g
122,00zł/kg

Preis: 1,83 zł

PLN
1
36
Knorr Knorr Hot-Becher Pilzsuppe
5 5
5 6 Knorr Knorr Hot-Becher Pilzsuppe
Verfallsdatum 2026-12-30
8714100666630 8714100666630 Knorr
Knorr Knorr Nudle Gebackene Knorr Knorr Nudle Gebackene
Hähnchen-Instant-Suppe 61 g
49,02zł/kg

Preis: 2,99 zł

PLN
1
20
Knorr Knorr Nudle Gebackene
5 5
5 2 Knorr Knorr Nudle Gebackene
Verfallsdatum 2027-03-30
8712423024571 8712423024571 Knorr
Knorr Knorr Püree Gericht Speck Knorr Knorr Püree Gericht Speck
mit Zwiebel 51 g
103,33zł/kg

Preis: 5,27 zł

PLN
1
1
Knorr Knorr Püree Gericht Speck
5 5
5 2 Knorr Knorr Püree Gericht Speck
Verfallsdatum 2027-06-30
8712423024571 8712423024571 Knorr
Knorr Knorr Püree Gericht Speck Knorr Knorr Püree Gericht Speck
mit Zwiebel 51 g
105,49zł/kg

Preis: 5,38 zł

PLN
1
4
Knorr Knorr Püree Gericht Speck
5 5
5 2 Knorr Knorr Püree Gericht Speck
Verfallsdatum 2027-08-30
8714100666920 8714100666920 Knorr
Knorr Knorr Scharfe Tomatennudeln Knorr Knorr Scharfe Tomatennudeln
Verfallsdatum
2027-01-30
8714100666920 8714100666920 Knorr
Knorr Knorr Scharfe Tomatennudeln Knorr Knorr Scharfe Tomatennudeln
63 g
48,41zł/kg

Preis: 3,05 zł

PLN
1
21
Verfallsdatum
2027-02-28
8718114711188 8718114711188 Knorr
Knorr Knorr Startseite Schmeckt Knorr Knorr Startseite Schmeckt
Rote-Bete- Suppe 53 g
84,91zł/kg

Preis: 4,50 zł

PLN
1
9
Verfallsdatum
2027-01-30
8714100666883 8714100666883 Knorr
Knorr Milde Tomatennudeln von Knorr Milde Tomatennudeln von
Knorr 65 g
46,00zł/kg

Preis: 2,99 zł

PLN
1
26
Verfallsdatum
2027-01-30
8712100867316 8712100867316 Knorr
Knorr eine heiße Tasse Suppe Knorr eine heiße Tasse Suppe
pulverisierten Erbsensuppe mit Croutons 21 g
90,48zł/kg

Preis: 1,90 zł

PLN
1
55
Knorr eine heiße Tasse Suppe
5 5
5 9 Knorr eine heiße Tasse Suppe
Verfallsdatum 2027-02-28
8714100666838 8714100666838 Knorr
Knorr nudle Suppe gepudert Käse Knorr nudle Suppe gepudert Käse
mit Kräutern 61 g
49,02zł/kg

Preis: 2,99 zł

PLN
1
22
Knorr nudle Suppe gepudert Käse
4 5
4.5 4 Knorr nudle Suppe gepudert Käse
Verfallsdatum 2027-05-30
 
8714100855287 8714100855287 Knorr
Knorr Knorr Dill und Kräuter Knorr Knorr Dill und Kräuter
Salatdressing 9 g
211,11zł/kg

Preis: 1,90 zł

PLN
1
6
Knorr Knorr Dill und Kräuter
5 5
5 1 Knorr Knorr Dill und Kräuter
Verfallsdatum 2027-10-30
8711200355020 8711200355020 Knorr
Knorr Knorr Hühnerbrühe Knorr Knorr Hühnerbrühe
Verfallsdatum
2027-08-30
8714100855270 8714100855270 Knorr
Knorr Knorr Knoblauchsalatdressing Knorr Knorr Knoblauchsalatdressing
Knorr Knorr Knoblauchsalatdressing
5 5
5 1 Knorr Knorr Knoblauchsalatdressing
Verfallsdatum 2027-01-30
8711200354344 8711200354344 Knorr
Knorr Knorr Rinderbrühe Knorr Knorr Rinderbrühe
Knorr Knorr Rinderbrühe
5 5
5 2 Knorr Knorr Rinderbrühe
Verfallsdatum 2027-09-30
5900300543663 5900300543663 Knorr
Knorr Startseite Schmeckt Knorr Knorr Startseite Schmeckt Knorr
Bratensaucefür helle 25 g
184,80zł/kg

Preis: 4,62 zł

PLN
1
14
Verfallsdatum
2027-05-30
Einkaufswagen
zwiń koszyk
Lieferung 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5