The Lorenz Bahlsen Snack-World to niemieckie przedsiębiostwo spożywcze, który powstało po podziale koncernu Bahlsen pierwotnie produkującego słodkie i słone przekąski, w tym słone paluszki, w 1999. Nowa firma, na której czele stanął Lorenz Bahlsen, w 2001 przejęła produkcję wszystkich przekąsek dotychczasowo sygnowanych zielonym logiem Bahlsen Picanterie. Koncern ma swoje filie w Austrii, Polsce i Rosji. Produkty marki Lorenz możesz zamówić w naszym sklepie pod dowolny adres w Polsce z dostawą na jutro, a także za granicę. Kupuj dla siebie lub zrób prezent swoim bliskim.

 
5905187107441 5905187107441 Lorenz
Lorenz Chipsletten Lorenz Chipsletten
Kartoffelchips Frühlingszwiebeln mit Schnittlauch 100 g
76,60zł/kg

Preis: 7,66 zł

PLN
1
3
Lorenz Chipsletten
4 5
4 2 Lorenz Chipsletten
Verfallsdatum 2027-03-14
5905187107441 5905187107441 Lorenz
Lorenz Chipsletten Lorenz Chipsletten
Kartoffelchips Frühlingszwiebeln mit Schnittlauch 100 g
79,70zł/kg

Preis: 7,97 zł

PLN
1
15
Lorenz Chipsletten
4 5
4 2 Lorenz Chipsletten
Verfallsdatum 2027-05-27
5905187104419 5905187104419 Lorenz
Lorenz Chipsletten fromage mit Lorenz Chipsletten fromage mit
Schnittlauch Kartoffel-Chips in einem Rohr 100 g
76,20zł/kg

Preis: 7,62 zł

PLN
1
31
Lorenz Chipsletten fromage mit
5 5
5 3 Lorenz Chipsletten fromage mit
Verfallsdatum 2027-05-14
5905187104372 5905187104372 Lorenz
Lorenz Chipsletten südlichen Lorenz Chipsletten südlichen
Paprika Kartoffel-Chips in einem Rohr 100 g
76,20zł/kg

Preis: 7,62 zł

PLN
1
11
Lorenz Chipsletten südlichen
4 5
4.5 6 Lorenz Chipsletten südlichen
Verfallsdatum 2027-05-19
5905187124202 5905187124202 Lorenz
Lorenz Lorenz Rural Lorenz Lorenz Rural
Kartoffelchipscreme mit Zwiebel 130 g
59,69zł/kg

Preis: 7,76 zł

PLN
1
8
Lorenz Lorenz Rural
5 5
5 2 Lorenz Lorenz Rural
Verfallsdatum 2027-02-24
Einkaufswagen
zwiń koszyk
Lieferung 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5