Porto - Muinos to hiszpańska firma, która od 1998 roku zajmuje się sprzedażą wodorostów. Na początku sprzedawano wyłącznie algi suszone oraz w puszkach. Obecnie firma sprzedaje także glony świeże, solone i w proszku oraz inne produkty pochodzące z najczystszych rejonów Oceanu Atlantyckiego. Z produktów firmy Porto - Muinos polecamy szczególne kombu, nori czy wodorosty sałatkowe suszone. Zamów wodorosty Porto Muinos w naszym sklepie internetowym i pozuj nutkę egzotyki. Jeśli zamówisz dziś go godziny 17:00, to już jutro możesz oczekiwać paczki. Kupuj szybko i wygodnie przez internet.

 
skipObst
8437001476268 8437001476268 Porto Muinos
Porto Muinos Getrocknete Wakame- Porto Muinos Getrocknete Wakame-
Algen Bio 25 g
500,00zł/kg

Preis: 12,50 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum
2028-10-30
8437001476848 8437001476848 Porto Muinos
Porto Muinos Getrockneter Seetang Porto Muinos Getrockneter Seetang
Nori Flocken Bio 25 g
494,00zł/kg

Preis: 12,35 zł

PLN
1
3
Porto Muinos Getrockneter Seetang
5 5
5 1 Porto Muinos Getrockneter Seetang
Verfallsdatum 2029-01-30
8437001476640 8437001476640 Porto Muinos
Porto Muinos Kombu Seetang Porto Muinos Kombu Seetang
getrocknet Flocken Bio 25 g
407,20zł/kg

Preis: 10,18 zł

PLN
1
3
Verfallsdatum
2028-09-30
 
8436565962736 8436565962736 Porto Muinos
Porto Muinos Porto Muinos Algi Porto Muinos Porto Muinos Algi
do nori prażone 15 g
1 104,67zł/kg

Preis: 16,57 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum
2027-09-30
Einkaufswagen
zwiń koszyk
Lieferung 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5