Pudding Sahne Geschmack

Cykoria
55
Polecam Pudding Sahne Geschmack
57Pudding Sahne Geschmack
Pudding Sahne GeschmackPudding Sahne Geschmack
masa netto

masa netto

40 g

data przydatności

Verfallsdatum:

2028-02-25

pojemność

cena za kilogram

32,50 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900288000530

5900288000530

Preis: 1,30 zł

1.30 PLN 2028-02-25 NewCondition
skrobia ziemniaczana, skrobia kukurydziana, aromat, barwnik: kurkumina
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza produktu po przyrządzeniu na 100 g
Wartość energetyczna389 kJ/ 92 kcal
Tłuszcz1,7 g
w tym kw. tł. nasycone1,0 g
Węglowodany16 g
w tym cukry10 g
Błonnik0 g
Białko3,0 g
Sól0,10 g
Wartość odżywcza podana dla produktu przyrządzonego z 0,5 l mleka (2 % tłuszczu) i z 2 łyżkami cukru (około 34 g).
Opakowanie wystarcza do przygotowania 4 sugerowanych porcji produktu.
*Referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8 400 kJ/2 000 kcal).

Zboża zawierające gluten : Może zawierać
Jaja : Może zawierać
Mleko : Może zawierać
Pszenica : Może zawierać
podawaj: z owocami, z sosami deserowymi, z konfiturami, z syropami owocowymi
Marke:Cykoria
Über die Marke:Gwarancja wysokiej jakości od 1880 roku
Gesetzlich geregelte Produktbezeichnung:Budyń w proszku na 500 ml mleka.
Aufbewahrung:Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Zubereitung und Verwendung:Sposób przyrządzania: 1. Z ½ litra zimnego mleka odlać ½ szklanki i wsypać do niej zawartość torebki, dobrze wymieszać. Resztę mleka zagotować dodając 2 łyżki cukru (około 34 g) i zestawić z ognia. 2. Wlać rozrobiony proszek i ciągle mieszając gotować jeszcze przez chwilę. 3. Gotowy budyń wlać do salaterek, spożywać na zimno lub ciepło.
Verpackungsart:Torebka
Adresse des Herstellers:CYKORIA S.A., Wierzchosławice 15, 88-140 Gniewkowo
Rücksendeadresse:
Wie eine Meinung hinzufügen ?

Wie eine Meinung hinzufügen?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 7 ocen.

  • Agata , 2020-12-23 20:57:00Polecam



Amylon Amylon Sahnepudding BIO Amylon Amylon Sahnepudding BIO
glutenfrei 40 g
103,75zł/kg

Preis: 4,15 zł

PLN
1
5
Verfallsdatum 2028-06-30
Amylon Amylon Vanillepudding BIO Amylon Amylon Vanillepudding BIO
glutenfrei 40 g
108,75zł/kg

Preis: 4,35 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum 2028-03-12
Amylon Amylon BIO glutenfrei Amylon Amylon BIO glutenfrei
Schokoladenpudding 40 g
99,75zł/kg

Preis: 3,99 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum 2028-01-20
Cykoria Pudding mit chocoloate Cykoria Pudding mit chocoloate
Geschmack 40 g
32,50zł/kg

Preis: 1,30 zł

PLN
1
34
Verfallsdatum 2028-01-31
Cykoria Pudding mit dem Geschmack Cykoria Pudding mit dem Geschmack
von Zitrone 40 g
32,50zł/kg

Preis: 1,30 zł

PLN
1
35
Verfallsdatum 2028-02-25
Cykoria Pudding mit Cykoria Pudding mit
Vanillegeschmack 40 g
32,50zł/kg

Preis: 1,30 zł

PLN
1
22
Verfallsdatum 2028-02-25
Cykoria Pudding mit dem Geschmack Cykoria Pudding mit dem Geschmack
der Kirsche 40 g
32,50zł/kg

Preis: 1,30 zł

PLN
1
31
Verfallsdatum 2027-10-31
Cykoria Chicorée-Pudding mit Cykoria Chicorée-Pudding mit
Himbeergeschmack 40 g
32,50zł/kg

Preis: 1,30 zł

PLN
1
25
Verfallsdatum 2028-01-31
Cykoria Zitronensäure Cykoria Zitronensäure
Lebensmittelgeschäft 20 g
92,50zł/kg

Preis: 1,85 zł

PLN
1
42
Verfallsdatum 2029-02-28
Cykoria Rote-Bete- Suppe schnelle Cykoria Rote-Bete- Suppe schnelle
60 g
37,67zł/kg

Preis: 2,26 zł

PLN
1
35
Verfallsdatum 2028-03-30
Cykoria Chili Cykoria Chili
20 g
99,50zł/kg

Preis: 1,99 zł

PLN
1
29
Verfallsdatum 2028-01-30
Cykoria Christian Coffee Grain Cykoria Christian Coffee Grain
Express 30 Beutel 120 g
44,92zł/kg

Preis: 5,39 zł

PLN
1
11
Verfallsdatum 2028-05-30
Cykoria Creme Kuchen mit dem Cykoria Creme Kuchen mit dem
Geschmack von Erdbeere 100 g
56,30zł/kg

Preis: 5,63 zł

PLN
1
6
Verfallsdatum 2027-11-30
Cykoria Creme Kuchen mit dem Cykoria Creme Kuchen mit dem
Geschmack von Rum 100 g
32,40zł/kg

Preis: 3,24 zł

PLN
1
16
Verfallsdatum 2027-11-30
Cykoria Chicorée Cykoria Chicorée
Instant-Käsekuchen 190 g
36,79zł/kg

Preis: 6,99 zł

PLN
1
11
Verfallsdatum 2027-06-30
Einkaufswagen
zwiń koszyk
Lieferung 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5