Produkte

5902166700563 5902166700563 Helcom
Helcom Helcom Getrockneter Helcom Helcom Getrockneter
Steinpilz 20 g
362,50zł/kg

Preis: 7,25 zł

PLN
1
11
Helcom Helcom Getrockneter
5 5
5 3 Helcom Helcom Getrockneter
Verfallsdatum 2027-12-31
5908258302141 5908258302141 Helcom
Helcom Helcom Mohnmasse mit Helcom Helcom Mohnmasse mit
Nüssen und Rosinen 850 g
12,36zł/kg

Preis: 10,51 zł

PLN
1
12
Helcom Helcom Mohnmasse mit
5 5
5 2 Helcom Helcom Mohnmasse mit
Verfallsdatum 2027-05-30
5902166721193 5902166721193 Helcom
Helcom Helcom Jabłko prażone Helcom Helcom Jabłko prażone
Verfallsdatum
2027-03-30
5902166743225 5902166743225 Helcom
Helcom Helcom Pomidory suszone Helcom Helcom Pomidory suszone
paski 280 g
32,11zł/kg

Preis: 8,99 zł

PLN
1
103
Helcom Helcom Pomidory suszone
5 5
5 1 Helcom Helcom Pomidory suszone
Verfallsdatum 2027-08-30
5907431657245 5907431657245 Helcom
Helcom Helcom Ananas kawałki Helcom Helcom Ananas kawałki
w lekkim 565 g
12,96zł/kg

Preis: 7,32 zł

PLN
1
94
Verfallsdatum
2027-06-30
Einkaufswagen
zwiń koszyk
Lieferung 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5