Oferujemy wyroby sezamowe (chałwa i sezamki). Produkty te możesz zamówić w naszym sklepie internetowym. Zamów już dziś, aby czekać na przesyłkę następnego dnia roboczego. Zrób słodki prezent sobie lub swoim bliskim. Im więcej zamówisz, tym niższe będą koszty dostawy. Oszczędzaj czas i pieniądze kupując przez internet.

 
5902097150994 5902097150994 Unitop
Unitop Sesam Halva Phantasie Unitop Sesam Halva Phantasie
50 g
59,80zł/kg

Preis: 2,99 zł

PLN
1
39
Unitop Sesam Halva Phantasie
5 5
5 9 Unitop Sesam Halva Phantasie
Verfallsdatum 2027-06-18
5902097150956 5902097150956 Unitop
Unitop Sesam Halva waniliawa Unitop Sesam Halva waniliawa
50 g
59,80zł/kg

Preis: 2,99 zł

PLN
1
36
Unitop Sesam Halva waniliawa
4 5
4.5 8 Unitop Sesam Halva waniliawa
Verfallsdatum 2027-07-08
5902097600659 5902097600659 Unitop
Unitop Sesam- Halva mit Schokolade Unitop Sesam- Halva mit Schokolade
50 g
71,00zł/kg

Preis: 3,55 zł

PLN
1
11
Unitop Sesam- Halva mit Schokolade
5 5
5 1 Unitop Sesam- Halva mit Schokolade
Verfallsdatum 2027-03-03
5902097150963 5902097150963 Unitop
Unitop Unitop Sesam Halva mit Unitop Unitop Sesam Halva mit
Nüssen und Rosinen 50 g
71,00zł/kg

Preis: 3,55 zł

PLN
1
14
Unitop Unitop Sesam Halva mit
5 5
5 3 Unitop Unitop Sesam Halva mit
Verfallsdatum 2027-06-17
5902097250380 5902097250380 Unitop
Unitop Unitop-Optima Sesam Unitop Unitop-Optima Sesam
27 g
73,70zł/kg

Preis: 1,99 zł

PLN
1
27
Unitop Unitop-Optima Sesam
5 5
5 6 Unitop Unitop-Optima Sesam
Verfallsdatum 2028-06-30
Einkaufswagen
zwiń koszyk
Lieferung 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5