Filets in Öl aromatisiert

Łosoś Ustka
51Filets in Öl aromatisiert
Filets in Öl aromatisiertFilets in Öl aromatisiert
masa netto

masa netto

180 g

data przydatności

Verfallsdatum:

2029-07-30

pojemność

cena za kilogram

40,28 zł / kg

kraj

Herkunftsland

Polska

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901069000350

5901069000350

Preis: 7,25 zł

7.25 PLN 2029-07-30 NewCondition
filety z makreli kolias (Scomber japonicus / obszar połowu: Ocean Spokojny FAO 61 / złowione w morzu włokiem pelagicznym) (60% ryby przed sterylizacją), olej rzepakowy (38% przed sterylizacją), sól, naturalny aromat papryki
Wartości odżywcze (%)w 100 g produktu:
Wartość energetyczna: 1553 kJ / 376 kcal
Tłuszcz: 36 g
- w tym kwasy tłuszczowe nasycone:5,4 g
Węglowodany: 0 g
- w tym cukry 0 g
Białko:13 g
Sól: 0,90 g
Kwasy tłuszczowe Omega-3: 5,8 g
- w tym kwas alfa-linolenowy (ALA):2,5 g
- w tym kwas eikozapentaenowy (EPA): 0,9 g
- w tym kwas dokozaheksaenowy (DHA): 1,5 g
Podane wartości mogą ulegać naturalnym wahaniom:

Ryba : Zawiera
wysoka zawartość Omega-3
Marke:Łosoś Ustka
Über die Marke:Łosoś Jakość Gwarantowana od 1954
Gesetzlich geregelte Produktbezeichnung:Konserwa rybna sterylizowana gotowa do spożycia.
Aufbewahrung:Przechowywać w temp. +4 °C do +25 °C przy wilgotności względnej do 80%.
Verpackungsart:Puszka konserwowa
Herkunftsland:Polska
Adresse des Herstellers:Prztwórstwo Rybne Łosoś Sp. z o.o. Włynkówko 49 B 76-202 Słupsk 2
Rücksendeadresse:
Wie eine Meinung hinzufügen ?

Wie eine Meinung hinzufügen?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 1 oceny.




    Łosoś Ustka Heringsfilets Łosoś Ustka Heringsfilets
    Tomaten-Sauce 180 g
    33,28zł/kg

    Preis: 5,99 zł

    PLN
    1
    12
    Verfallsdatum 2028-11-30
    Łosoś Ustka Sprotten in Łosoś Ustka Sprotten in
    Tomatensauce 180 g
    31,00zł/kg

    Preis: 5,58 zł

    PLN
    1
    19
    Verfallsdatum 2029-07-30
    Łosoś Ustka Filets von Makrelen Łosoś Ustka Filets von Makrelen
    in Tomatensauce 180 g
    40,39zł/kg

    Preis: 7,27 zł

    PLN
    1
    13
    Verfallsdatum 2029-06-30
    Łosoś Ustka Sprotten in Öl Łosoś Ustka Sprotten in Öl
    Diamanten 180 g
    33,28zł/kg

    Preis: 5,99 zł

    PLN
    1
    5
    Verfallsdatum
    2029-03-30
    Pan do Mar Pan do Mar Pan do Mar Pan do Mar
    Makrelenfilets in BIO Tomatensauce 120 g
    166,58zł/kg

    Preis: 19,99 zł

    PLN
    1
    2
    Verfallsdatum 2030-07-20
    Pan do Mar Pan do Mar
    120 g
    166,58zł/kg

    Preis: 19,99 zł

    PLN
    1
    2
    Verfallsdatum 2032-07-30
    Pan do Mar Pan to Mar Sardellen, Pan do Mar Pan to Mar Sardellen,
    Sardellen, Filets in BIO-Olivenöl extra vergine 50 g
    384,80zł/kg

    Preis: 19,24 zł

    PLN
    1
    2
    Verfallsdatum
    2027-08-31
    Pan do Mar Pan to Mar Pan do Mar Pan to Mar
    Makrelenfilets in nativem BIO-Olivenöl 220 g
    173,50zł/kg

    Preis: 38,17 zł

    PLN
    1
    1
    Verfallsdatum
    2032-07-09
    Łosoś Ustka Thunfischstückein Łosoś Ustka Thunfischstückein
    Öl 185 g
    34,81zł/kg

    Preis: 6,44 zł

    PLN
    1
    2
    Verfallsdatum
    2030-07-31
    Łosoś Ustka geräucherten Łosoś Ustka geräucherten
    Sprotten in Öl 170 g
    39,53zł/kg

    Preis: 6,72 zł

    PLN
    1
    24
    Verfallsdatum
    2029-07-30
    Łosoś Ustka Lachs-Ustka-Hering Łosoś Ustka Lachs-Ustka-Hering
    in Tomatensauce 175 g
    33,49zł/kg

    Preis: 5,86 zł

    PLN
    1
    3
    Verfallsdatum 2029-03-30
    Łosoś Ustka Lachs Ustka, Stettin Łosoś Ustka Lachs Ustka, Stettin
    Paprykarz 310 g
    20,58zł/kg

    Preis: 6,38 zł

    PLN
    1
    5
    Verfallsdatum 2029-07-30
    Łosoś Ustka Lachsmund Würziger Łosoś Ustka Lachsmund Würziger
    Salat mit Makrele 135 g
    29,56zł/kg

    Preis: 3,99 zł

    PLN
    1
    16
    Verfallsdatum 2028-07-30
    Łosoś Ustka Łosoś Ustka
    mexikanischer Art und Gemüse Lachs-Ustka-Appeituna-Salat mit Thunfisch nach 160 g
    58,38zł/kg

    Preis: 9,34 zł

    PLN
    1
    12
    Verfallsdatum
    2029-07-30
    Łosoś Ustka Lachs Ustka Łosoś Ustka Lachs Ustka
    Olivenöl Appetituna Salat mit Thunfisch und Gemüse in 160 g
    58,00zł/kg

    Preis: 9,28 zł

    PLN
    1
    10
    Verfallsdatum 2029-05-30
    Łosoś Ustka Lachs Ustka Łosoś Ustka Lachs Ustka
    Würziger Salat mit Kabeljau 135 g
    25,85zł/kg

    Preis: 3,49 zł

    PLN
    1
    58
    Verfallsdatum 2027-11-30
    Einkaufswagen
    zwiń koszyk
    Lieferung 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5