Wella to jedna z najbardziej znanych światowych marek fryzjerskich. Od 1880r. produkuje innowacyjne rozwiązania dla profesjonalnych salonów fryzjerskich i codziennej pielęgnacji w domu. Wella w swojej ofercie posada kosmetyki do koloryzacji i rozjaśniania, pielęgnacji codziennej i intensywnych terapii włosów zniszczonych, lakiery, spraye i woski do włosów, które utrwalą każdą fryzurę i szampony, które oczyszczą pasma z nagromadzonych kosmetyków. Produkty marki Wella możesz kupić w naszym sklepie internetowym. Nie trać czasu na chodzenie po sklepach - zamawiaj wygodnie przez internet bez wychodzenia z domu. Oferujemy niskie ceny i najwyższą jakość. Zamów już dziś z dostawą na jutro!

 
4056800023189 4056800023189 Wella
Wella Ton-Creme dauerhaft Färben Wella Ton-Creme dauerhaft Färben
der Serum provitamina b5 9/ 0 leuchtet blond 1 szt.

Preis: 17,60 zł

PLN
1
2
4056800640065 4056800640065 Wella
Wella Wella Wellaflex Glanz und Wella Wella Wellaflex Glanz und
Haltbarkeit Max Fixiermittel Haarspray 250 ml 250 ml
51,96zł/l

Preis: 12,99 zł

PLN
1
3
4056800738359 4056800738359 Wella
Wella Wella Wellaflex Glänzende Wella Wella Wellaflex Glänzende
Farbe Fixiermittel fest Haarspray 250 ml 250 ml
51,96zł/l

Preis: 12,99 zł

PLN
1
3
4056800674107 4056800674107 Wella
Wella Wellaflex Haarschaum Wella Wellaflex Haarschaum
2-Tages-Volumen 200 ml
62,75zł/l

Preis: 12,55 zł

PLN
1
4
8699568540848 8699568540848 Wella
Wella Wellaflex Lakier do włosów Wella Wellaflex Lakier do włosów
250 ml
50,12zł/l

Preis: 12,53 zł

PLN
1
2
4056800640218 4056800640218 Wella
Wella Wellaflex Schaum Haar Glanz Wella Wellaflex Schaum Haar Glanz
und Haltbarkeit 200 ml
68,00zł/l

Preis: 13,60 zł

PLN
1
3
4056800565801 4056800565801 Wella
Wella flex -Schaum Haar Locken und Wella flex -Schaum Haar Locken und
Wellen 200 ml
70,65zł/l

Preis: 14,13 zł

PLN
1
1
Wella flex -Schaum Haar Locken und
5 5
5 1 Wella flex -Schaum Haar Locken und
4056800674305 4056800674305 Wella
Wella flex sehr viel Haarspray Wella flex sehr viel Haarspray
250ml Fixiermittel größeres Volumen 250 ml
50,24zł/l

Preis: 12,56 zł

PLN
1
3
Einkaufswagen
zwiń koszyk
Lieferung 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5