Wawel-Trüffel aus mit Schokolade überzogenen Wawel-Rum-Kakaobonbons

Wawel
52Wawel-Trüffel aus mit Schokolade überzogenen Wawel-Rum-Kakaobonbons
Wawel-Trüffel aus mit Schokolade überzogenen Wawel-Rum-Kakaobonbons  Wawel-Trüffel aus mit Schokolade überzogenen Wawel-Rum-Kakaobonbons
masa netto

masa netto

245 g

data przydatności

Verfallsdatum:

2027-03-30

pojemność

cena za kilogram

65,27 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900102025688

5900102025688

Preis: 15,99 zł

15.99 PLN 2027-03-30 NewCondition
cukier, czekolada 16,6 % [cukier, miazga kakaowa, tłuszcz kakaowy, tłuszcz roślinny (shea), emulgator: lecytyny], serwatka w proszku (z mleka), kakao o obniżonej zawartości tłuszczu 7,5 %, syrop glukozowy, tłuszcz roślinny (palmowy, kokosowy), śmietanka kremowa (z mleka), orzeszki arachidowe, mleko zagęszczone słodzone (mleko, cukier), mleko w proszku pełne, spirytus, emulgator: lecytyny, substancja utrzymująca wilgoć: inwertaza, aromat naturalny, nasiona sezamu, wafle [mąka pszenna, skrobia ziemniaczana, tłuszcz roślinny (palmowy), sól], Czekolada: masa kakaowa minimum 43 %, Oprócz tłuszczu kakaowego czekolada zawiera tłuszcze roślinne
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza 100 g produktu
wartość energetyczna:1772 kJ/421 kcal
tłuszcz:13 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone:8,0 g
węglowodany:68 g
w tym cukry:64 g
białko:3,9 g
sól:0,18 g

Jaja : Może zawierać
Mleko : Zawiera
Orzechy : Może zawierać
Orzeszki ziemne : Zawiera
Sezam : Zawiera
Soja : Może zawierać
Pszenica : Zawiera
intensywnie kakaowe
Marke:Wawel
Gesetzlich geregelte Produktbezeichnung:Cukierki kakaowe o smaku rumowym w czekoladzie.
Aufbewahrung:Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Verpackungsart:Torebka
Adresse des Herstellers:
Rücksendeadresse:
Wie eine Meinung hinzufügen ?

Wie eine Meinung hinzufügen?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 2 ocen.




    Wawel Wawel Michałki von Wawel Wawel Wawel Michałki von Wawel
    Klassische Bonbons mit Schokoladenüberzug 245 g
    65,27zł/kg

    Preis: 15,99 zł

    PLN
    1
    1
    Verfallsdatum 2027-01-30
    Wawel Wawel Michałki z Wawelu Wawel Wawel Michałki z Wawelu
    Cukierki 245 g
    65,27zł/kg

    Preis: 15,99 zł

    PLN
    1
    3
    Verfallsdatum 2027-02-20
    Werthers Original Süßigkeiten Werthers Original Süßigkeiten
    Verfallsdatum
    2027-07-30
    Halls Eukalyptus- Minze Bonbons Halls Eukalyptus- Minze Bonbons

    Preis: 2,34 zł

    PLN
    1
    15
    Verfallsdatum 2028-06-17
    Halls süß Johannisbeere Halls süß Johannisbeere
    33 g
    67,88zł/kg

    Preis: 2,24 zł

    PLN
    1
    6
    Verfallsdatum
    2027-11-04
    Halls Süßer Honig und Zitrone Halls Süßer Honig und Zitrone
    33 g
    67,88zł/kg

    Preis: 2,24 zł

    PLN
    1
    24
    Verfallsdatum 2028-02-19
    Halls Süßigkeiten extra stark Halls Süßigkeiten extra stark
    33 g
    68,79zł/kg

    Preis: 2,27 zł

    PLN
    1
    11
    Verfallsdatum 2027-12-14
    Wawel Quiz Schloss Süßigkeiten Wawel Quiz Schloss Süßigkeiten
    in Schokolade 1 kg

    Preis: 44,89 zł

    PLN
    1
    13
    Verfallsdatum 2027-02-25
    Wawel Wawel-Trüffel vom Wawel, Wawel Wawel-Trüffel vom Wawel,
    Rum in Schokolade 1 kg

    Preis: 43,47 zł

    PLN
    1
    4
    Verfallsdatum 2027-03-30
    Wawel Wawel Michałki aus Wawel Wawel Wawel Michałki aus Wawel
    Kokos 1 kg

    Preis: 43,47 zł

    PLN
    1
    7
    Verfallsdatum 2027-02-28
    Wawel White Castle Quiz Wawel White Castle Quiz
    Verfallsdatum 2027-02-28
    Wawel Danusia Wawel klassischen Wawel Danusia Wawel klassischen
    gefüllt Schokolade Dessert 38 g
    97,89zł/kg

    Preis: 3,72 zł

    PLN
    1
    30
    Verfallsdatum 2027-05-30
    Wawel Wawel frisch & fruchtig Wawel Wawel frisch & fruchtig
    -Gelee-Füllung 160 g
    57,88zł/kg

    Preis: 9,26 zł

    PLN
    1
    5
    Verfallsdatum 2027-03-30
    Wawel Wawel Cuckoo Handmade Wawel Wawel Cuckoo Handmade
    Verfallsdatum 2027-06-30
    Wawel Wawel Fudge Salzkaramell Wawel Wawel Fudge Salzkaramell
    1 kg

    Preis: 39,37 zł

    PLN
    1
    1
    Verfallsdatum
    2027-01-30
    Einkaufswagen
    zwiń koszyk
    Lieferung 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5