Zartbitterschokolade

Goplana
ZartbitterschokoladeZartbitterschokolade
masa netto

masa netto

90 g

data przydatności

Verfallsdatum:

2028-02-28

pojemność

cena za kilogram

62,78 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900352004891

5900352004891

Preis: 5,65 zł

5.65 PLN 2028-02-28 NewCondition
miazga kakaowa, cukier, kakao w proszku o obniżonej zawartości tłuszczu, tłuszcz kakaowy, emulgatory - lecytyny (z soi) i E 476, aromat, Masa kakaowa minimum 60%
Wartości odżywcze (%)w 100 g produktu
Wartość energetyczna 2146 kJ/ 516 kcal
Tłuszcz 32 g
w tym kwasy nasycone 20 g
Węglowodany 42 g
w tym cukry 37 g
Białko 7,9 g
Sól 0,04 g

Zboża zawierające gluten : Nie zawiera
Mleko : Może zawierać
Orzechy : Może zawierać
Orzeszki ziemne : Może zawierać
Soja : Zawiera
Goplana
Gesetzlich geregelte Produktbezeichnung:Czekolada gorzka
Aufbewahrung:Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Verpackungsart:Zgrzewane
Adresse des Herstellers:Colian sp. z o.o. ul. Zdrojowa 1 62-860 Opatówek Polska
Rücksendeadresse:
Alpinella Alpinella Alpinella Alpinella
Zartbitterschokolade 90 g
79,89zł/kg

Preis: 7,19 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum 2027-05-30
Milka Milka Milchschokolade mit Milka Milka Milchschokolade mit
Alpenmilch in der Mitte des belüfteten Bubbly 90 g
75,33zł/kg

Preis: 6,78 zł

PLN
1
3
Verfallsdatum 2027-07-02
Wedel Wedel klassische Wedel Wedel klassische
Milchschokolade 90 g
75,11zł/kg

Preis: 6,76 zł

PLN
1
17
Verfallsdatum 2027-10-23
Wedel Wedel klassische dunkle Wedel Wedel klassische dunkle
Schokolade 64% 90 g
104,22zł/kg

Preis: 9,38 zł

PLN
1
6
Verfallsdatum 2027-06-19
Wawel Wawel Milchschokolade Wawel Wawel Milchschokolade
Verfallsdatum 2027-01-31
Wawel Wawel-Zartbitterschokolade Wawel Wawel-Zartbitterschokolade
64 % Kakao 90 g
95,44zł/kg

Preis: 8,59 zł

PLN
1
23
Verfallsdatum 2028-01-30
Wawel Mit Minze gefüllte Wawel Mit Minze gefüllte
Wawel-Schokolade 90 g
81,78zł/kg

Preis: 7,36 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum 2027-02-26
Wawel Wawel Krówka Gefüllte Wawel Wawel Krówka Gefüllte
Milchschokolade 90 g
79,67zł/kg

Preis: 7,17 zł

PLN
1
16
Verfallsdatum 2027-03-30
Goplana Goplana Czekolada mleczna Goplana Goplana Czekolada mleczna
90 g
60,22zł/kg

Preis: 5,42 zł

PLN
1
116
Verfallsdatum
2027-08-30
Einkaufswagen
zwiń koszyk
Lieferung 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5