Wawel Milchschokolade

Wawel
51Wawel Milchschokolade
Wawel MilchschokoladeWawel Milchschokolade
masa netto

masa netto

90 g

data przydatności

Verfallsdatum:

2027-01-31

pojemność

cena za kilogram

101,22 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900102025480

5900102025480

Preis: 9,11 zł

9.11 PLN 2027-01-31 NewCondition
cukier, mleko w proszku pełne, tłuszcz kakaowy, miazga kakaowa, tłuszcz roślinny (shea), tłuszcz mleczny, emulgator: lecytyny, Oprócz tłuszczu kakaowego zawiera tłuszcze roślinne, Masa kakaowa minimum 30 %, masa mleczna minimum 18 %
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza: 100 g
wartość energetyczna:2321 kJ/ 557 kcal
tłuszcz:35 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone:21 g
węglowodany:53 g
w tym cukry:52 g
białko:6,4 g
sól:0,16 g
*Referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ/ 2000 kcal).
Opakowanie zawiera 5 porcji x 18 g (3 kostki).

Migdały : Może zawierać
Jaja : Może zawierać
Orzechy laskowe : Może zawierać
Mleko : Zawiera
Orzeszki ziemne : Może zawierać
Sezam : Może zawierać
Soja : Może zawierać
Pszenica : Może zawierać
Wawel
Gesetzlich geregelte Produktbezeichnung:Czekolada mleczna.
Aufbewahrung:Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Verpackungsart:Folia kurczliwa
Adresse des Herstellers:
Rücksendeadresse:
Wie eine Meinung hinzufügen ?

Wie eine Meinung hinzufügen?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 1 oceny.




    Goplana Zartbitterschokolade Goplana Zartbitterschokolade
    Verfallsdatum
    2028-02-28
    Alpinella Alpinella Alpinella Alpinella
    Zartbitterschokolade 90 g
    79,89zł/kg

    Preis: 7,19 zł

    PLN
    1
    1
    Verfallsdatum 2027-05-30
    Milka Milka Milchschokolade mit Milka Milka Milchschokolade mit
    Alpenmilch in der Mitte des belüfteten Bubbly 90 g
    75,33zł/kg

    Preis: 6,78 zł

    PLN
    1
    3
    Verfallsdatum 2027-07-02
    Wedel Wedel klassische Wedel Wedel klassische
    Milchschokolade 90 g
    75,11zł/kg

    Preis: 6,76 zł

    PLN
    1
    17
    Verfallsdatum 2027-10-23
    Wedel Wedel klassische dunkle Wedel Wedel klassische dunkle
    Schokolade 64% 90 g
    104,22zł/kg

    Preis: 9,38 zł

    PLN
    1
    6
    Verfallsdatum 2027-06-19
    Wawel Wawel-Zartbitterschokolade Wawel Wawel-Zartbitterschokolade
    64 % Kakao 90 g
    95,44zł/kg

    Preis: 8,59 zł

    PLN
    1
    23
    Verfallsdatum 2028-01-30
    Wawel Mit Minze gefüllte Wawel Mit Minze gefüllte
    Wawel-Schokolade 90 g
    81,78zł/kg

    Preis: 7,36 zł

    PLN
    1
    2
    Verfallsdatum 2027-02-26
    Wawel Wawel Krówka Gefüllte Wawel Wawel Krówka Gefüllte
    Milchschokolade 90 g
    79,67zł/kg

    Preis: 7,17 zł

    PLN
    1
    16
    Verfallsdatum 2027-03-30
    Wawel Quiz Schloss Süßigkeiten Wawel Quiz Schloss Süßigkeiten
    in Schokolade 1 kg

    Preis: 44,89 zł

    PLN
    1
    13
    Verfallsdatum 2027-02-25
    Wawel Wawel-Trüffel vom Wawel, Wawel Wawel-Trüffel vom Wawel,
    Rum in Schokolade 1 kg

    Preis: 43,47 zł

    PLN
    1
    4
    Verfallsdatum 2027-03-30
    Wawel Wawel Michałki aus Wawel Wawel Wawel Michałki aus Wawel
    Kokos 1 kg

    Preis: 43,47 zł

    PLN
    1
    7
    Verfallsdatum 2027-02-28
    Wawel White Castle Quiz Wawel White Castle Quiz
    Verfallsdatum 2027-02-28
    Wawel Danusia Wawel klassischen Wawel Danusia Wawel klassischen
    gefüllt Schokolade Dessert 38 g
    97,89zł/kg

    Preis: 3,72 zł

    PLN
    1
    30
    Verfallsdatum 2027-05-30
    Wawel Wawel frisch & fruchtig Wawel Wawel frisch & fruchtig
    -Gelee-Füllung 160 g
    57,88zł/kg

    Preis: 9,26 zł

    PLN
    1
    5
    Verfallsdatum 2027-03-30
    Wawel Wawel Cuckoo Handmade Wawel Wawel Cuckoo Handmade
    Verfallsdatum 2027-06-30
    Wawel Wawel Fudge Salzkaramell Wawel Wawel Fudge Salzkaramell
    1 kg

    Preis: 39,37 zł

    PLN
    1
    1
    Verfallsdatum
    2027-01-30
    Einkaufswagen
    zwiń koszyk
    Lieferung 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5