Bella Dwustronna struktura płatka umożliwia dokładną, a jednocześnie delikatną pielęgnację. Duża powierzchnia i wyjątkowa puszystość zapewnia większą chłonność i jeszcze dokładniejsze oczyszczanie. Wyrób posiada Świadectwo PZH
masa netto

masa netto

50 szt.

data przydatności

Verfallsdatum:

2030-05-30

pojemność

cena za sztukę

0,15 zł / szt.

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900516400774

5900516400774

Preis: 7,29 zł

7.29 PLN 2030-05-30 NewCondition
100 % bawełna bez chloru (nie zawiera wybielaczy optycznych)
Dwustronna struktura płatka umożliwia dokładną, a jednocześnie delikatną pielęgnację. Duża powierzchnia i wyjątkowa puszystość zapewnia większą chłonność i jeszcze dokładniejsze oczyszczanie. Wyrób posiada Świadectwo PZH
Marke:Bella
Verpackungsart:Torba
Adresse des Herstellers:
Rücksendeadresse:
Ziaja Ziaja
50 ml
162,80zł/l

Preis: 8,14 zł

PLN
1
6
Verfallsdatum
2028-08-30
Ziaja Kakaobutter, verbessert den Ziaja Kakaobutter, verbessert den
Hautton , Creme normale Haut , trockene 50 ml
145,60zł/l

Preis: 7,28 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum 2028-05-30
Ziaja Ziaja Natürliche Ziaja Ziaja Natürliche
Oliven-Gesichtscreme für trockene, normale Haut 50 ml
153,20zł/l

Preis: 7,66 zł

PLN
1
19
Verfallsdatum 2028-02-28
Bosphaera Bosphaera Bosphaera Bosphaera
Anti-Falten-Creme 50 g
845,80zł/kg

Preis: 42,29 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum
2028-05-20
Ziaja Ziaja Olivencreme + UV für Ziaja Ziaja Olivencreme + UV für
trockene und normale Haut 50 ml
145,40zł/l

Preis: 7,27 zł

PLN
1
6
Verfallsdatum 2028-04-30
Bosphaera Bosphaera Reisöl Bosphaera Bosphaera Reisöl
50 ml
334,40zł/l

Preis: 16,72 zł

PLN
1
1
Bella Wattestäbchen Bella Wattestäbchen
200 szt.

Preis: 5,74 zł

PLN
1
5
Bella Soft Höschen Slipeinlagen Bella Soft Höschen Slipeinlagen
20 szt.

Preis: 2,99 zł

PLN
1
7
Bella 4 Tropfen der Serviette Bella 4 Tropfen der Serviette
- Nova 10 szt.

Preis: 3,38 zł

PLN
1
8
Bella Wattestäbchen 100sztuk Bella Wattestäbchen 100sztuk
100 szt.

Preis: 2,56 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum 2030-11-30
Bella 3 Tropfen normalen Sanitär Bella 3 Tropfen normalen Sanitär
20 szt.

Preis: 4,78 zł

PLN
1
24
Bella nova maxi Binden 5 Tropfen Bella nova maxi Binden 5 Tropfen
10 szt.

Preis: 4,68 zł

PLN
1
23
Bella klassische Höschen Bella klassische Höschen
Slipeinlagen 20 szt.

Preis: 2,99 zł

PLN
1
8
Bella Bella Tampo Regular Bella Bella Tampo Regular
Hygienische Tampons 8 szt.

Preis: 4,33 zł

PLN
1
8
Verfallsdatum
2030-09-30
Einkaufswagen
zwiń koszyk
Lieferung 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5