geröstete Buchweizengrütze 4 x 100g Beutel

Sonko
51geröstete Buchweizengrütze 4 x 100g Beutel

Kasza gryczana prażona to ziarna gryki poddane procesowi prażenia, sortowania i obłuszczania. Posiada niską zawartość cukrów. Jest źródłem białka i źródła błonnika pokarmowego. Kasza gryczana prażona ma charakterystyczny i wyrazisty smak.

geröstete Buchweizengrütze 4 x 100g Beutelgeröstete Buchweizengrütze 4 x 100g Beutel
masa netto

masa netto

400 g

data przydatności

Verfallsdatum:

2027-03-30

pojemność

cena za kilogram

16,13 zł / kg

kraj

Herkunftsland

Polska

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5902180060100

5902180060100

Preis: 6,45 zł

6.45 PLN 2027-03-30 NewCondition

kasza gryczana prażona


Wartości odżywcze (%)na 100 g
Wartość energetyczna 1516 kJ
  358 kcal
Tłuszcz, w tym: 3,2 g
- kwasy tłuszczowe nasycone 0,6 g
Węglowodany , w tym: 68,3 g
- cukry 1,3 g
Błonnik 5,8 g
Białko 11,2 g
Sól  
RWS - Referencyjna Wartość Spożycia  
Referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal).  
*Porcja (1/2 woreczka) = 50 g suchego produktu = ok. 125 g produktu po ugotowaniu w wodzie bez soli.  
Opakowanie 400 g zawiera 8 porcji kaszy.  

Kasza gryczana prażona to ziarna gryki poddane procesowi prażenia, sortowania i obłuszczania. Posiada niską zawartość cukrów. Jest źródłem białka i źródła błonnika pokarmowego. Kasza gryczana prażona ma charakterystyczny i wyrazisty smak.


Eigenschaften:

źródło błonnik pokarmowego, źródło białka


Marke:Risana
Über die Marke:

Sonko = Risana
Nowa marka - niezmienna jakość


Gesetzlich geregelte Produktbezeichnung:Kasza gryczana prażona
Weitere Informationen:

Opakowanie 400 g zawiera 8 porcji kaszy.


Aufbewahrung:

Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.


Zubereitung und Verwendung:

Sposób przygotowania: Ilość wody w garnku dobrać tak, by woreczek był cały zanurzony. Wodę zagotować. Woreczek włożyć do wrzątku. Wodę można lekko posolić. Gotować pod przykryciem około 15 minut. W zależności od preferowanej konsystencji kaszy czas gotowania można wydłużyć lub skrócić. Wyjąć woreczek, przepłukać w zimnej wodzie, odsączyć, rozerwać woreczek wzdłuż drobnej perforacji i wysypać kaszę na talerz.


Verpackungsart:Karton
Herkunftsland:

Polska


Adresse des Herstellers:

Sonko Sp. z o.o.
ul. Ryżowa 1
Bielany Wrocławskie
55-040 Kobierzyce
Polska


Rücksendeadresse:

Sonko Sp. z o.o.
ul. Ryżowa 1
Bielany Wrocławskie
55-040 Kobierzyce
Polska

Wie eine Meinung hinzufügen ?

Wie eine Meinung hinzufügen?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 1 oceny.




    Cenos Cenos gerösteter Buchweizen Cenos Cenos gerösteter Buchweizen
    4x100g 400 g
    13,40zł/kg

    Preis: 5,36 zł

    PLN
    1
    9
    Verfallsdatum 2027-09-30
    Kupiec KUPIEC gerösteter Kupiec KUPIEC gerösteter
    Buchweizen 4x100g 400 g
    14,98zł/kg

    Preis: 5,99 zł

    PLN
    1
    19
    Verfallsdatum 2027-07-31
    Kupiec KUPIEC Buchweizen Kupiec KUPIEC Buchweizen
    gebratener Sack 400 g
    14,98zł/kg

    Preis: 5,99 zł

    PLN
    1
    4
    Verfallsdatum 2027-05-30
    Melvit Buchweizengrütze 4x100g Melvit Buchweizengrütze 4x100g
    weiß 400 g
    14,98zł/kg

    Preis: 5,99 zł

    PLN
    1
    4
    Verfallsdatum 2027-07-11
    Melvit geröstete Melvit geröstete
    Buchweizengrütze 4x100g 400 g
    13,33zł/kg

    Preis: 5,33 zł

    PLN
    1
    5
    Verfallsdatum 2028-02-17
    Cenos Cenos weißer Buchweizen Cenos Cenos weißer Buchweizen
    4x100g 400 g
    15,38zł/kg

    Preis: 6,15 zł

    PLN
    1
    7
    Verfallsdatum 2027-07-30
    Sarita Sarita Buchweizen 4 * 100g Sarita Sarita Buchweizen 4 * 100g
    400 g
    9,63zł/kg

    Preis: 3,85 zł

    PLN
    1
    5
    Verfallsdatum 2027-11-10
    Sonko Reiswaffeln Sonko Reiswaffeln
    130 g
    36,15zł/kg

    Preis: 4,70 zł

    PLN
    1
    62
    Verfallsdatum 2027-09-15
    Sonko Sonko Reiswaffeln mit Sonko Sonko Reiswaffeln mit
    Meersalz 130 g
    37,08zł/kg

    Preis: 4,82 zł

    PLN
    1
    9
    Verfallsdatum 2027-09-25
    Sonko Sonko Country Gerstengrütze Sonko Sonko Country Gerstengrütze
    4x100g 400 g
    14,58zł/kg

    Preis: 5,83 zł

    PLN
    1
    3
    Verfallsdatum 2027-03-01
    Sonko Sonko weißer Langkornreis Sonko Sonko weißer Langkornreis
    1 kg

    Preis: 7,32 zł

    PLN
    1
    2
    Verfallsdatum 2028-04-02
    Sonko Reiswaffeln mit Sonko Reiswaffeln mit
    Kürbiskernen 130 g
    37,31zł/kg

    Preis: 4,85 zł

    PLN
    1
    22
    Verfallsdatum 2027-05-12
    Sonko Sonko Reiskuchen mit Sonko Sonko Reiskuchen mit
    Sonnenblumenkernen 130 g
    38,38zł/kg

    Preis: 4,99 zł

    PLN
    1
    25
    Verfallsdatum 2027-05-31
    Einkaufswagen
    zwiń koszyk
    Lieferung 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5