Dinkelflocken 600 g BIO - BIO PLANET

Bio Planet

Płatki ORKISZOWE to doskonała propozycja na codzienne śniadanie. Najlepiej smakują z dodatkiem jogurtu, napoju zbożowego oraz z owocami.

Dinkelflocken 600 g BIO - BIO PLANETDinkelflocken 600 g BIO - BIO PLANET
BIO
masa netto

masa netto

600 g

data przydatności

Verfallsdatum:

2027-02-27

pojemność

cena za kilogram

15,80 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5907814664860

5907814664860

Preis: 9,48 zł

9.48 PLN 2027-02-27 NewCondition

ekologiczne płatki z PSZENICY ORKISZ 100 %.


WARTOŚĆ ODŻYWCZA W 100 g
Wartość energetyczna 1457 kJ/345 kcal
Tłuszcz 1,7 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone 0,2 g
Węglowodany 60 g
w tym cukry 0,7 g
Błonnik 10 g
Białko 17 g
Sól 0,01 g


Płatki ORKISZOWE to doskonała propozycja na codzienne śniadanie. Najlepiej smakują z dodatkiem jogurtu, napoju zbożowego oraz z owocami.


Sante Hafermehl Kleie Sante Hafermehl Kleie
150 g
22,07zł/kg

Preis: 3,31 zł

PLN
1
5
Verfallsdatum 2027-04-07
Sante Haferflocken Kleie Sante Haferflocken Kleie
wysokobłonnikowe 200 g
20,80zł/kg

Preis: 4,16 zł

PLN
1
3
Verfallsdatum
2027-06-29
Bio Planet Bio Planet Bio Planet Bio Planet
Bio-Dinkelkleie 150 g
31,73zł/kg

Preis: 4,76 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum
2026-12-11
Bio Planet Bio Planet
150 g
25,93zł/kg

Preis: 3,89 zł

PLN
1
4
Verfallsdatum
2026-12-17
Bio Planet Bio Planet Haferkleie Bio Planet Bio Planet Haferkleie
BIO 300 g
27,27zł/kg

Preis: 8,18 zł

PLN
1
3
Verfallsdatum
2026-11-30
PREIS REDUZIERT -10%
Melvit Buchweizen Kleie 200 g Melvit Buchweizen Kleie 200 g
200 g
25,05zł/kg

Preis: 5,01 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum 2027-01-09
Melvit Melvit Haferkleie 200 g Melvit Melvit Haferkleie 200 g
200 g
19,95zł/kg

Preis: 3,99 zł

PLN
1
3
Verfallsdatum 2027-04-13
Oleofarm Oleofarm Flax golden Oleofarm Oleofarm Flax golden
budwigowe 450 g
28,56zł/kg

Preis: 12,85 zł

PLN
1
4
Verfallsdatum 2028-05-30
Bio Planet Bio Planet BIO Bio Planet Bio Planet BIO
Getrocknete Feigen 150 g
89,73zł/kg

Preis: 13,46 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum 2027-11-28
Bio Planet Bio Planet BIO Mandeln Bio Planet Bio Planet BIO Mandeln
100 g
109,90zł/kg

Preis: 10,99 zł

PLN
1
3
Verfallsdatum 2027-02-05
Bio Planet Bio Planet Bio Planet Bio Planet
Mandelblättchen (Schnittmandeln) BIO 100 g
135,00zł/kg

Preis: 13,50 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum 2027-06-03
Bio Planet Bio Planet Paranüsse Bio Planet Bio Planet Paranüsse
BIO 150 g
169,27zł/kg

Preis: 25,39 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum 2028-04-28
Bio Planet Bio Planet BIO Bio Planet Bio Planet BIO
glutenfreie Sultaninen 200 g
52,65zł/kg

Preis: 10,53 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum 2027-04-30
Bio Planet Bio Planet Cranberry Bio Planet Bio Planet Cranberry
gesüßt mit BIO Rohrzucker 100 g
123,30zł/kg

Preis: 12,33 zł

PLN
1
3
Verfallsdatum 2028-01-04
Bio Planet Bio Planet Rosinen Bio Planet Bio Planet Rosinen
glutenfreie Sultaninen BIO 400 g
45,00zł/kg

Preis: 18 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum 2027-03-31
Bio Planet Bio Planet BIO Bio Planet Bio Planet BIO
Vollkorn-Basmatireis 500 g
23,78zł/kg

Preis: 11,89 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum 2027-11-24
Einkaufswagen
zwiń koszyk
Lieferung 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5