Bio Planet Paranüsse BIO

Bio Planet
53Bio Planet Paranüsse BIO

Ekologiczne ORZECHY BRAZYLIJSKIE delikatne i łagodne w smaku. Polecamy przede wszystkim jako niezwykle odżywczą przekąskę, dodatek do płatków zbożowych, ciast i innych deserów.

Bio Planet Paranüsse BIOBio Planet Paranüsse BIO
BIO
masa netto

masa netto

150 g

data przydatności

Verfallsdatum:

2028-04-28

pojemność

cena za kilogram

169,27 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5907814661302

5907814661302

Preis: 25,39 zł

25.39 PLN 2028-04-28 NewCondition

ORZECHY BRAZYLIJSKIE* 100 % (*certyfikowany składnik ekologiczny).


Wartość energetyczna - 2866 kJ / 695 kcal
Tłuszcz - 67 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone - 15 g
Węglowodany - 3,6 g
w tym cukry - 2,3 g
Białko - 16 g
Sól - 0 g


Ekologiczne ORZECHY BRAZYLIJSKIE delikatne i łagodne w smaku. Polecamy przede wszystkim jako niezwykle odżywczą przekąskę, dodatek do płatków zbożowych, ciast i innych deserów.


Marke:

Bio Planet


Wie eine Meinung hinzufügen ?

Wie eine Meinung hinzufügen?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 3 ocen.




    Florpak Florpak Haselnuss ohne Florpak Florpak Haselnuss ohne
    Schale 150 g
    135,27zł/kg

    Preis: 20,29 zł

    PLN
    1
    5
    Verfallsdatum 2027-05-31
    Bio Planet Bio Planet BIO Bio Planet Bio Planet BIO
    geschälte Pistazien 150 g
    285,13zł/kg

    Preis: 42,77 zł

    PLN
    1
    1
    Verfallsdatum
    2027-12-31
    Bio Planet Bio Planet Paranüsse Bio Planet Bio Planet Paranüsse
    BIO 350 g
    153,71zł/kg

    Preis: 53,80 zł

    PLN
    1
    2
    Verfallsdatum 2028-04-28
    Bakalland Bakalland Haselnüssen Bakalland Bakalland Haselnüssen
    Verfallsdatum 2027-01-30
    Bakalland Bakalland Kokosraspeln Bakalland Bakalland Kokosraspeln
    Verfallsdatum
    2027-08-30
    Bakalland Bakalland Cashewnüssen Bakalland Bakalland Cashewnüssen
    75 g
    112,67zł/kg

    Preis: 8,45 zł

    PLN
    1
    3
    Verfallsdatum
    2027-09-30
    Bio Planet Bio Planet BIO Mandeln Bio Planet Bio Planet BIO Mandeln
    100 g
    109,90zł/kg

    Preis: 10,99 zł

    PLN
    1
    3
    Verfallsdatum 2027-02-05
    Bio Planet Bio Planet Bio Planet Bio Planet
    Mandelblättchen (Schnittmandeln) BIO 100 g
    135,00zł/kg

    Preis: 13,50 zł

    PLN
    1
    2
    Verfallsdatum 2027-06-03
    Bio Planet Bio Planet BIO Bio Planet Bio Planet BIO
    Getrocknete Feigen 150 g
    89,73zł/kg

    Preis: 13,46 zł

    PLN
    1
    2
    Verfallsdatum 2027-11-28
    Bio Planet Bio Planet BIO Bio Planet Bio Planet BIO
    glutenfreie Sultaninen 200 g
    52,65zł/kg

    Preis: 10,53 zł

    PLN
    1
    1
    Verfallsdatum 2027-04-30
    Bio Planet Bio Planet Cranberry Bio Planet Bio Planet Cranberry
    gesüßt mit BIO Rohrzucker 100 g
    123,30zł/kg

    Preis: 12,33 zł

    PLN
    1
    3
    Verfallsdatum 2028-01-04
    Bio Planet Bio Planet Rosinen Bio Planet Bio Planet Rosinen
    glutenfreie Sultaninen BIO 400 g
    45,00zł/kg

    Preis: 18 zł

    PLN
    1
    2
    Verfallsdatum 2027-03-31
    Bio Planet Bio Planet BIO Bio Planet Bio Planet BIO
    Vollkorn-Basmatireis 500 g
    23,78zł/kg

    Preis: 11,89 zł

    PLN
    1
    2
    Verfallsdatum 2027-11-24
    Bio Planet Bio Planet Bio Planet Bio Planet
    glutenfrei BIO Kalifornische Pflaumen ohne Kerne, getrocknet 400 g
    85,53zł/kg

    Preis: 34,21 zł

    PLN
    1
    2
    Verfallsdatum 2027-08-24
    Bio Planet Bio Planet Hirse Bio Planet Bio Planet Hirse
    glutenfrei BIO 400 g
    16,00zł/kg

    Preis: 6,40 zł

    PLN
    1
    3
    Verfallsdatum 2027-02-02
    Bio Planet Bio Planet BIO Bio Planet Bio Planet BIO
    Haferflocken 300 g
    17,37zł/kg

    Preis: 5,21 zł

    PLN
    1
    4
    Verfallsdatum 2027-12-10
    Einkaufswagen
    zwiń koszyk
    Lieferung 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5