Physalis Nelke ätherisches Öl BIO

Physalis

Suplement diety

Physalis Nelke ätherisches Öl BIOPhysalis Nelke ätherisches Öl BIO
BIO
pojemność netto

pojemność netto

10 ml

data przydatności

Verfallsdatum:

2030-12-30

pojemność

cena za litr

3 279,00 zł / l

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5412360018512

5412360018512

Preis: 32,79 zł

32.79 PLN 2030-12-30 NewCondition

goździkowiec korzenny* (Eugenia caryophyllata) (*składniki ekologiczne)


Suplement diety


Zubereitung und Verwendung:

Doustnie: raz dziennie, od 1 do 2 kropli. Należy przyjmować rozcieńczony w łyżce miodu lub w naparze ziołowym.
Skóra (masaż, kąpiel): 2 do 5 kropli na 10 ml oleju roślinnego.
Aromatyzowanie powietrza: 5 do 10 kropli według osobistych preferencji i wielkości pokoju.


Physalis Physalis Teebaum Physalis Physalis Teebaum
ätherisches Öl Eco 10 ml
2 852,00zł/l

Preis: 28,52 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum
2030-07-30
Ätherisches Lavendelöl von Ätherisches Lavendelöl von
Physalis BIO 10 ml
2 638,00zł/l

Preis: 26,38 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum
2031-03-30
Ziaja Ziaja
50 ml
162,80zł/l

Preis: 8,14 zł

PLN
1
6
Verfallsdatum
2028-08-30
Ziaja Ziajka Creme für die Ziaja Ziajka Creme für die
von 1 Tag Betreuung von Kindern und Säuglingen ab Alter von der Geburt 50 ml
143,80zł/l

Preis: 7,19 zł

PLN
1
5
Verfallsdatum
2029-02-28
Nivea Nivea Soft Intensiv Nivea Nivea Soft Intensiv
feuchtigkeitsspendende Creme 300 ml
73,00zł/l

Preis: 21,90 zł

PLN
1
12
Hipp Hipp Körper- und Hipp Hipp Körper- und
Haarwaschgel von der Geburt 400 ml
62,48zł/l

Preis: 24,99 zł

PLN
1
2
Bosphaera Bosphaera Sugar Bosphaera Bosphaera Sugar
Körperpeeling, saftige Himbeere mit Hibiskus 200 g
193,20zł/kg

Preis: 38,64 zł

PLN
1
2
Einkaufswagen
zwiń koszyk
Lieferung 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5