Hipp Pflegeöl

Hipp HiPP Babysanft - sekret delikatnej pielęgnacji. - zawiera 98 % składników pochodzenia naturalnego¹ - z naturalnych olejków - łagodzi, odżywia i chroni wrażliwą skórę - szerokie zastosowanie: do pielęgnacji suchej skóry, delikatnego masażu, łagodnego oczyszczania okolic pieluszkowych lub jako dodatek do kąpieli Troska o wrażliwą skórę leży w naszej naturze Oczywiście, nietestowane na zwierzętach² Formuła w 99 % biodegradowalna³, bez mikroplastiku⁴ Opracowane z myślą o wrażliwej skórze niemowląt - tolerancja potwierdzona dermatologicznie ¹wliczając wodę (zawartość procentowa obliczona zgodnie z normą ISO 16128) ²testowanie produktów kosmetycznych na zwierzętach jest zabronione w UE ³zgodnie z wytycznymi OECD 301/302 lub metodami porównywalnymi ⁴oraz bez rozpuszczalnych w wodzie czysto syntetycznych polimerów
Hipp PflegeölHipp Pflegeöl
pojemność netto

pojemność netto

200 ml

pojemność

cena za litr

92,45 zł / l

kraj

Herkunftsland

Szwajcaria

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

4062300422537

4062300422537

Preis: 18,49 zł

18.49 PLN NewCondition
Helianthus Annuus Seed Oil, Tocopheryl Acetate, Prunus Amygdalus Dulcis Oil, Parfum, Amyl Salicylate
HiPP Babysanft - sekret delikatnej pielęgnacji. - zawiera 98 % składników pochodzenia naturalnego¹ - z naturalnych olejków - łagodzi, odżywia i chroni wrażliwą skórę - szerokie zastosowanie: do pielęgnacji suchej skóry, delikatnego masażu, łagodnego oczyszczania okolic pieluszkowych lub jako dodatek do kąpieli Troska o wrażliwą skórę leży w naszej naturze Oczywiście, nietestowane na zwierzętach² Formuła w 99 % biodegradowalna³, bez mikroplastiku⁴ Opracowane z myślą o wrażliwej skórze niemowląt - tolerancja potwierdzona dermatologicznie ¹wliczając wodę (zawartość procentowa obliczona zgodnie z normą ISO 16128) ²testowanie produktów kosmetycznych na zwierzętach jest zabronione w UE ³zgodnie z wytycznymi OECD 301/302 lub metodami porównywalnymi ⁴oraz bez rozpuszczalnych w wodzie czysto syntetycznych polimerów
Eigenschaften:98 % składników pochodzenia naturalnego¹, tolerancja potwierdzona dermatologicznie, z ekologicznym olejkiem migdałowym, pełna troska o wrażliwą skórę - Stefan Hipp, z naturalnych olejków, od 1. dnia życia, ¹wliczając wodę (zawartość procentowa obliczona zgodnie z normą ISO 16128)
Marke:HiPP
Aufbewahrung:Najlepiej zużyć przed końcem: data minimalnej trwałości i numer partii podane na spodzie opakowania.
Zubereitung und Verwendung:Wskazówka: Nakładaj na wilgotną skórę - dzięki temu pozostanie nawilżona na dłużej.
Verpackungsart:Butelka
Herkunftsland:Szwajcaria
Adresse des Herstellers:Wyprodukowano dla HiPP Polska Sp. z o.o. ul. Giełdowa 1 01-211 Warszawa
Rücksendeadresse:HiPP Polska Sp. z o.o. ul. Giełdowa 1 01-211 Warszawa
15% rabatu po dodaniu do koszyka
Hipp HiPP Sonnenschutzlotion Hipp HiPP Sonnenschutzlotion
SPF50+, Ultra Sensitiv von der Geburt 200 ml
244,95zł/l

Preis: 48,99 zł

PLN
1
4
Hipp Hipp Babysanft Sensitive Seal Hipp Hipp Babysanft Sensitive Seal
Körper- und Haarwaschgel von der Geburt 200 ml
89,50zł/l

Preis: 17,90 zł

PLN
1
5
15% rabatu po dodaniu do koszyka
Hipp Hipp Babysanft Sensitiv Hipp Hipp Babysanft Sensitiv
Pflegeshampoo 200 ml
69,95zł/l

Preis: 13,99 zł

PLN
1
3
15% rabatu po dodaniu do koszyka
Hipp Hipp Pflegeshampoo mit Hipp Hipp Pflegeshampoo mit
Spülung 200 ml
74,95zł/l

Preis: 14,99 zł

PLN
1
2
Bambino Seifenpflegefür Bambino Seifenpflegefür
Säuglinge und Kinder , 100g 100 g
51,40zł/kg

Preis: 5,14 zł

PLN
1
5
Verfallsdatum 2028-04-30
Ziaja Ziajka Creme für die Ziaja Ziajka Creme für die
von 1 Tag Betreuung von Kindern und Säuglingen ab Alter von der Geburt 50 ml
143,80zł/l

Preis: 7,19 zł

PLN
1
5
Verfallsdatum
2029-02-28
Bambino bambi Shampoo für Kinder Bambino bambi Shampoo für Kinder
nach dem 11. Monat 150 ml
45,53zł/l

Preis: 6,83 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum
2028-03-30
Hipp HiPP Junges Gemüse mit Reis Hipp HiPP Junges Gemüse mit Reis
und Kalbfleisch BIO nach dem 7. Monat 220 g
33,59zł/kg

Preis: 7,39 zł

PLN
1
35
Verfallsdatum 2027-06-30
Hipp HiPP Risotto mit Karotten und Hipp HiPP Risotto mit Karotten und
Pute BIO nach dem 7. Monat 220 g
33,59zł/kg

Preis: 7,39 zł

PLN
1
40
Verfallsdatum 2027-06-30
Hipp HiPP Nudeln mit Tomaten und Hipp HiPP Nudeln mit Tomaten und
Kalbfleisch BIO nach dem 8. Monat 220 g
33,59zł/kg

Preis: 7,39 zł

PLN
1
33
Verfallsdatum 2028-04-30
Hipp HiPP Apfel-Traubensaft BIO Hipp HiPP Apfel-Traubensaft BIO
nach dem 4. Monat 200 ml
28,70zł/l

Preis: 5,74 zł

PLN
1
49
Verfallsdatum 2028-06-30
15% rabatu przy zakupie min. 6 szt.
Hipp HiPP Gemüsesuppe BIO Creme Hipp HiPP Gemüsesuppe BIO Creme
125 g
41,12zł/kg

Preis: 5,14 zł

PLN
1
33
Verfallsdatum 2028-02-29
Hipp HiPP Risotto mit Brokkoli und Hipp HiPP Risotto mit Brokkoli und
Kaninchen nach dem 7. Monat 220 g
33,59zł/kg

Preis: 7,39 zł

PLN
1
43
Verfallsdatum 2028-04-30
Hipp HiPP Apfel-Erdbeer-Müsli mit Hipp HiPP Apfel-Erdbeer-Müsli mit
BIO-Joghurt nach dem 8. Monat 160 g
42,44zł/kg

Preis: 6,79 zł

PLN
1
54
Verfallsdatum 2027-04-30
Hipp HiPP Hagebutten-Tee mit rotem Hipp HiPP Hagebutten-Tee mit rotem
Fruchtsaft BIO nach dem 4. Monat 500 ml
16,98zł/l

Preis: 8,49 zł

PLN
1
171
Verfallsdatum 2028-01-31
Einkaufswagen
zwiń koszyk
Lieferung 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5