Luxus- Pork -Mittagessen

Krakus
55
Ten smak! Jak w dzieciństwie!Luxus- Pork -Mittagessen
45
Pyszna mielonka.Luxus- Pork -Mittagessen
411Luxus- Pork -Mittagessen
Luxus- Pork -MittagessenLuxus- Pork -Mittagessen
masa netto

masa netto

300 g

data przydatności

Verfallsdatum:

2028-03-27

pojemność

cena za kilogram

30,97 zł / kg

kraj

Herkunftsland

Polska

ocena

ranking

4.2/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900244010047

5900244010047

Preis: 9,29 zł

kaufen 6 szt. für 9.15 zł/szt
9.29 PLN 2028-03-27 NewCondition
mięso wieprzowe 94%, sól, stabilizatory: difosforany, pieprz biały, substancja konserwująca: azotyn sodu
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza w 100 g:
Wartość energetyczna967 kJ / 233 kcal
Tłuszcz19 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone7,6 g
Węglowodany0,5 g
w tym cukry0 g
Białko15 g
Sól1,8 g

Seler : Może zawierać
Mleko : Może zawierać
Gorczyca : Może zawierać
Soja : Może zawierać
bez dodatku glutaminianu monosodowego, 94% mięsa
Marke:Krakus
Gesetzlich geregelte Produktbezeichnung:Konserwa sterylizowana, mielonka wieprzowa.
Aufbewahrung:Przechowywać w temperaturze: od +2°C do +25°C. Po otwarciu przechowywać w lodówce i spożyć w ciągu 48 godzin.
Zubereitung und Verwendung:Spożywać po schłodzeniu.
Verpackungsart:Puszka
Herkunftsland:Polska
Adresse des Herstellers:Animex Foods sp. z o.o. ul. T. Chałubińskiego 8, 00-613 Warszawa Oddział w Szczecinie, ul. Pomorska 115 B, 70-812 Szczecin
Rücksendeadresse:Animex Foods sp. z o.o. ul. T. Chałubińskiego 8, 00-613 Warszawa
Wie eine Meinung hinzufügen ?

Wie eine Meinung hinzufügen?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: bardzo dobry 4/5

Na podstawie 11 ocen.

  • megalo , 2016-11-28 11:18:31Ten smak! Jak w dzieciństwie!
  • 2015-09-14 19:58:07Pyszna mielonka.



Krakus Krakus Schweinshaxe Krakus Krakus Schweinshaxe
300 g
31,10zł/kg

Preis: 9,33 zł

PLN
1
28
Verfallsdatum 2028-06-12
Krakus Englisch -Eintopf Krakus Englisch -Eintopf
300 g
31,07zł/kg

Preis: 9,32 zł

PLN
1
32
Verfallsdatum 2028-05-26
Krakus Schweinefleisch eigenen Krakus Schweinefleisch eigenen
Saft 300 g
37,97zł/kg

Preis: 11,39 zł

PLN
1
12
Verfallsdatum 2028-07-28
Krakus Schweineschulter Krakus Schweineschulter
300 g
36,13zł/kg

Preis: 10,84 zł

PLN
1
3
Verfallsdatum 2028-05-18
Krakus Schweinebauch Krakus Schweinebauch
Verfallsdatum 2027-10-09
Krakus Tourist Luxus Krakus Tourist Luxus
300 g
31,10zł/kg

Preis: 9,33 zł

PLN
1
8
Verfallsdatum 2028-08-16
Krakus Eintopf mit Schweinefleisch Krakus Eintopf mit Schweinefleisch
300 g
34,93zł/kg

Preis: 10,48 zł

PLN
1
6
Verfallsdatum 2028-08-19
Krakus Dosenschinken Premium 83 % Krakus Dosenschinken Premium 83 %
Fleisch 300 g
37,13zł/kg

Preis: 11,14 zł

PLN
1
15
Verfallsdatum 2028-04-22
Krakus Krakus Tiroler 88% der Krakus Krakus Tiroler 88% der
Schweinefleisch in Dosen 300 g
36,13zł/kg

Preis: 10,84 zł

PLN
1
4
Verfallsdatum 2028-07-29
Krakus Krakus Schweinefleisch Ohne Krakus Krakus Schweinefleisch Ohne
Konservierungsstoffe 300 g
37,93zł/kg

Preis: 11,38 zł

PLN
1
5
Verfallsdatum 2028-05-10
Krakus Krakus Schinken in Dosen Krakus Krakus Schinken in Dosen
mit Gelee 455 g
43,21zł/kg

Preis: 19,66 zł

PLN
1
21
Verfallsdatum 2027-11-24
Krakus Krakus Luncheon Krakus Krakus Luncheon
Schweinelende 300 g
39,03zł/kg

Preis: 11,71 zł

PLN
1
5
Verfallsdatum 2028-03-25
Krakus Krakus Klassische Krakus Krakus Klassische
Kabanos-Würstchen mit Schinken 180 g
90,61zł/kg

Preis: 16,31 zł

PLN
1
9
Verfallsdatum 2026-12-23
Krakus rote Borschtsch -Konzentrat Krakus rote Borschtsch -Konzentrat
300 ml
24,67zł/l

Preis: 7,40 zł

PLN
1
15
Verfallsdatum 2027-10-30
Krakus Meerrettich Krakus Meerrettich
Verfallsdatum 2027-05-30
Einkaufswagen
zwiń koszyk
Lieferung 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5