rote Borschtsch -Konzentrat

Krakus
55
Chyba najlepszy koncentrat barszczu.rote Borschtsch -Konzentrat
411rote Borschtsch -Konzentrat
Barszcz to smak polskiej wigilii Wypracowana przez lata receptura koncentratu Krakus jest gwarancją wybornej, prawdziwie świątecznej zupy, którą możesz przyprawić według własnego uznania. Wysoka zawartość potasu.
rote Borschtsch -Konzentratrote Borschtsch -Konzentrat
pojemność netto

pojemność netto

300 ml

data przydatności

Verfallsdatum:

2027-10-30

pojemność

cena za litr

24,67 zł / l

ocena

ranking

4.9/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900397734241

5900397734241

Preis: 7,40 zł

kaufen 12 szt. für 7.29 zł/szt
7.40 PLN 2027-10-30 NewCondition
zagęszczony sok z buraków ćwikłowych (57 %), woda, cukier, sól, regulator kwasowości - kwas cytrynowy, warzywa i ekstrakty warzywne (zawierają seler), przyprawy i ekstrakty przypraw, aromaty (zawierają seler, mleko)
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza w 100 ml produktu:
energia873 kJ/ 206 kcal
tłuszcz<0,5 g
w tym kwasy nasycone<0,1 g
węglowodany44 g
w tym cukry41 g
białko6,7 g
sól7,4 g
potas2000 mg / 100 %*
* % Referencyjnej wartości spożycia

Seler : Zawiera
Mleko : Zawiera
Barszcz to smak polskiej wigilii Wypracowana przez lata receptura koncentratu Krakus jest gwarancją wybornej, prawdziwie świątecznej zupy, którą możesz przyprawić według własnego uznania. Wysoka zawartość potasu.
Eigenschaften:bez wzmacniaczy smaku, konserwantów, barwników, Polska Marka
Marke:Krakus
Über die Marke:Krakus Gwarancja smaku Krakus Marka eksportowa
Gesetzlich geregelte Produktbezeichnung:Koncentrat barszczu czerwonego. Produkt pasteryzowany.
Aufbewahrung:Najlepiej spożyć przed końcem: / Numer partii produkcyjnej (L): patrz nadruk na wieczku. Po otwarciu przechowuj w chłodnym miejscu. Spożyj w ciągu 48 godzin.
Zubereitung und Verwendung:Wstrząśnij przed otwarciem. Sposób przyrządzania: do około 1,7 litra wrzącej wody lub rosołu dodaj koncentrat barszczu. Wymieszaj i zagotuj. Zawartość opakowania wystarczy na 2 litry gotowego barszczu. Otrzymana ilość wystarczy do przygotowania około 8 porcji zupy.
Verpackungsart:Butelka
Adresse des Herstellers:MW FOOD Sp. z o.o. ul. Chopina 10, 34-100 Wadowice
Rücksendeadresse:MW FOOD Sp. z o.o. ul. Chopina 10, 34-100 Wadowice
Wie eine Meinung hinzufügen ?

Wie eine Meinung hinzufügen?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 4/5

Na podstawie 11 ocen.

  • 2024-11-08 18:25:37Chyba najlepszy koncentrat barszczu.



Hektor Hektor Püree mit Hektor Hektor Püree mit
eingelegten Gurken-Chips 300 g
14,00zł/kg

Preis: 4,20 zł

PLN
1
10
Verfallsdatum 2027-01-30
Orzeł Polska Polnischer Adler Orzeł Polska Polnischer Adler
Roter Borschtsch Konzentrat 300 ml
29,97zł/l

Preis: 8,99 zł

PLN
1
3
Verfallsdatum 2027-05-30
Jongga Kimchi classic Jongga Kimchi classic
300 g
39,97zł/kg

Preis: 11,99 zł

PLN
1
11
Verfallsdatum
2026-12-10
Podravka Tomate -Mousse Podravka Tomate -Mousse
500 g
8,70zł/kg

Preis: 4,35 zł

PLN
1
33
Verfallsdatum 2029-05-05
Rolnik Püree mit Gewürzgurken Rolnik Püree mit Gewürzgurken
315 g
14,57zł/kg

Preis: 4,59 zł

PLN
1
5
Verfallsdatum 2028-06-03
Bio Food Bio Food Glutenfreies Bio Food Bio Food Glutenfreies
Tomatenpüree BIO 500 ml
19,98zł/l

Preis: 9,99 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum 2028-03-14
Primavika Primavika natürlicher Primavika Primavika natürlicher
glutenfreier Hummus 160 g
60,38zł/kg

Preis: 9,66 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum
2027-07-01
Krakus Krakus Klassische Krakus Krakus Klassische
Kabanos-Würstchen mit Schinken 180 g
90,61zł/kg

Preis: 16,31 zł

PLN
1
9
Verfallsdatum 2026-12-23
Krakus Krakus Schweinshaxe Krakus Krakus Schweinshaxe
300 g
31,10zł/kg

Preis: 9,33 zł

PLN
1
28
Verfallsdatum 2028-06-12
Krakus Englisch -Eintopf Krakus Englisch -Eintopf
300 g
31,07zł/kg

Preis: 9,32 zł

PLN
1
32
Verfallsdatum 2028-05-26
Krakus Schweinefleisch eigenen Krakus Schweinefleisch eigenen
Saft 300 g
37,97zł/kg

Preis: 11,39 zł

PLN
1
12
Verfallsdatum 2028-07-28
Krakus Luxus- Pork -Mittagessen Krakus Luxus- Pork -Mittagessen
300 g
30,97zł/kg

Preis: 9,29 zł

PLN
1
39
Verfallsdatum 2028-03-27
Krakus Schweineschulter Krakus Schweineschulter
300 g
36,13zł/kg

Preis: 10,84 zł

PLN
1
3
Verfallsdatum 2028-05-18
Krakus Schweinebauch Krakus Schweinebauch
Verfallsdatum 2027-10-09
Einkaufswagen
zwiń koszyk
Lieferung 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5