Bio Planet BIO blanchierte Mandeln

Bio Planet

Ekologiczne MIGDAŁY to doskonały produkt do spożywania pod każdą postacią. Polecamy jako samodzielną przekąskę w szkole lub w pracy, a także jako dodatek do wypieków, deserów, musli, do porannej owsianki oraz likierów i nalewek owocowych.

Bio Planet BIO blanchierte MandelnBio Planet BIO blanchierte Mandeln
BIO
masa netto

masa netto

350 g

data przydatności

Verfallsdatum:

2027-04-30

pojemność

cena za kilogram

99,29 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5907814664525

5907814664525

Preis: 34,75 zł

34.75 PLN 2027-04-30 NewCondition

MIGDAŁY blanszowane* 100 % (*certyfikowany składnik ekologiczny).


Wartość energetyczna - 2544 kJ / 616 kcal
Tłuszcz - 54 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone - 3,9 g
Węglowodany - 5,4 g
w tym cukry - 4,8 g
Białko - 22 g
Sól - 0 g


Ekologiczne MIGDAŁY to doskonały produkt do spożywania pod każdą postacią. Polecamy jako samodzielną przekąskę w szkole lub w pracy, a także jako dodatek do wypieków, deserów, musli, do porannej owsianki oraz likierów i nalewek owocowych.


Bio Planet Bio Planet BIO Mandeln Bio Planet Bio Planet BIO Mandeln
350 g
80,00zł/kg

Preis: 28 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum 2027-02-05
Bio Planet Bio Planet BIO Bio Planet Bio Planet BIO
Cashewnüsse 350 g
79,97zł/kg

Preis: 27,99 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum 2027-09-30
Bio Planet Bio Planet Paranüsse Bio Planet Bio Planet Paranüsse
BIO 350 g
153,71zł/kg

Preis: 53,80 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum 2028-04-28
Bio Planet Bio Planet BIO Bio Planet Bio Planet BIO
Haselnüsse 350 g
153,71zł/kg

Preis: 53,80 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum 2026-11-30
Bio Planet Bio Planet BIO Bio Planet Bio Planet BIO
blanchierte Haselnüsse geröstet 350 g
154,91zł/kg

Preis: 54,22 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum 2027-06-12
Bio Planet Bio Planet BIO Mandeln Bio Planet Bio Planet BIO Mandeln
100 g
109,90zł/kg

Preis: 10,99 zł

PLN
1
3
Verfallsdatum 2027-02-05
Bio Planet Bio Planet Bio Planet Bio Planet
Mandelblättchen (Schnittmandeln) BIO 100 g
135,00zł/kg

Preis: 13,50 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum 2027-06-03
Bio Planet Bio Planet BIO Bio Planet Bio Planet BIO
blanchierte Mandeln 100 g
119,90zł/kg

Preis: 11,99 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum 2027-02-28
Bio Planet Bio Planet BIO Mandeln Bio Planet Bio Planet BIO Mandeln
1 kg

Preis: 81,85 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum 2027-02-05
Bio Planet Bio Planet Mandeln Bio Planet Bio Planet Mandeln
gemahlen (Mandelmehl) BIO 400 g
99,70zł/kg

Preis: 39,88 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum
2027-05-31
Bio Planet Bio Planet BIO Bio Planet Bio Planet BIO
Getrocknete Feigen 150 g
89,73zł/kg

Preis: 13,46 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum 2027-11-28
Bio Planet Bio Planet Paranüsse Bio Planet Bio Planet Paranüsse
BIO 150 g
169,27zł/kg

Preis: 25,39 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum 2028-04-28
Bio Planet Bio Planet BIO Bio Planet Bio Planet BIO
glutenfreie Sultaninen 200 g
52,65zł/kg

Preis: 10,53 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum 2027-04-30
Bio Planet Bio Planet Cranberry Bio Planet Bio Planet Cranberry
gesüßt mit BIO Rohrzucker 100 g
123,30zł/kg

Preis: 12,33 zł

PLN
1
3
Verfallsdatum 2028-01-04
Bio Planet Bio Planet Rosinen Bio Planet Bio Planet Rosinen
glutenfreie Sultaninen BIO 400 g
45,00zł/kg

Preis: 18 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum 2027-03-31
Bio Planet Bio Planet BIO Bio Planet Bio Planet BIO
Vollkorn-Basmatireis 500 g
23,78zł/kg

Preis: 11,89 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum 2027-11-24
Einkaufswagen
zwiń koszyk
Lieferung 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5