Amylon Maisstärke BIO

Amylon
Amylon Maisstärke BIOAmylon Maisstärke BIO
BIO
masa netto

masa netto

200 g

data przydatności

Verfallsdatum:

2028-11-18

pojemność

cena za kilogram

39,35 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

8594006667623

8594006667623

Preis: 7,87 zł

7.87 PLN 2028-11-18 NewCondition

skrobia kukurydziana* (*certyfikowany składnik ekologiczny)


Wartość energetyczna: 1498 kJ / 353 kcal
Tłuszcz: < 0,1 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone: 0 g
Węglowodany: 87,2 g
w tym cukry: 0 g
Białko: 0,3 g
Sól: 0 g


Bio Planet Maismehl Produkt der Bio Planet Maismehl Produkt der
ökologischen Landwirtschaft 400 g
13,93zł/kg

Preis: 5,57 zł

PLN
1
3
Verfallsdatum
2027-01-15
Radix Radix-Bis Maka glutenfreier Radix Radix-Bis Maka glutenfreier
Mais 450 g
11,78zł/kg

Preis: 5,30 zł

PLN
1
4
Verfallsdatum 2027-02-12
Radix Radix-Bis cornstarch Radix Radix-Bis cornstarch
400 g
14,98zł/kg

Preis: 5,99 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum 2028-03-31
Melvit Melvit Maismehl Melvit Melvit Maismehl
1 kg

Preis: 7,24 zł

PLN
1
8
Verfallsdatum 2027-06-21
Probio glutenfreies Maismehl BIO Probio glutenfreies Maismehl BIO
450 g
14,84zł/kg

Preis: 6,68 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum 2027-01-27
Gdańskie Młyny Gdansk Flour Gdańskie Młyny Gdansk Flour
Mills Mehlkuchen 1 kg

Preis: 3,70 zł

PLN
1
20
Verfallsdatum 2027-04-30
Gdańskie Młyny Danziger Mühlen Gdańskie Młyny Danziger Mühlen
Ein luxuriöses Ährchen 1 kg

Preis: 3,70 zł

PLN
1
13
Verfallsdatum 2027-04-30
Gdańskie Młyny Danziger Mühlen Gdańskie Młyny Danziger Mühlen
mit Danziger Spitze 1 kg

Preis: 3,70 zł

PLN
1
28
Verfallsdatum 2027-02-28
Amylon Amylon-Vanillezucker BIO Amylon Amylon-Vanillezucker BIO
20 g
210,50zł/kg

Preis: 4,21 zł

PLN
1
31
Verfallsdatum 2027-12-11
Amylon ZitronenzuckerBIO Amylon ZitronenzuckerBIO
BIO
ZitronenzuckerBIO ZitronenzuckerBIO
20 g
99,50zł/kg

Preis: 1,99 zł

PLN
1
19
Verfallsdatum 2027-07-23
Amylon Amylon glutenfreie Amylon Amylon glutenfreie
Zitronen-Gelee BIO 30 g
87,33zł/kg

Preis: 2,62 zł

PLN
1
4
Verfallsdatum
2027-12-08
Amylon Amylon glutenfreie Amylon Amylon glutenfreie
Erdbeergelee BIO 30 g
79,67zł/kg

Preis: 2,39 zł

PLN
1
4
Verfallsdatum 2028-05-25
Amylon Amylon Kirschgelee BIO Amylon Amylon Kirschgelee BIO
glutenfrei 30 g
80,67zł/kg

Preis: 2,42 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum
2027-12-16
Amylon Amylon Vanillepudding BIO Amylon Amylon Vanillepudding BIO
glutenfrei 40 g
108,75zł/kg

Preis: 4,35 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum 2028-03-12
Amylon Amylon BIO glutenfrei Amylon Amylon BIO glutenfrei
Schokoladenpudding 40 g
99,75zł/kg

Preis: 3,99 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum 2028-01-20
Amylon Amylon Backpulver Amylon Amylon Backpulver
glutenfrei BIO 12 g
151,67zł/kg

Preis: 1,82 zł

PLN
1
32
Verfallsdatum 2028-02-06
Einkaufswagen
zwiń koszyk
Lieferung 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5