Andante Ladyfingers

Andante
55
Najlepsze na rynku, bez chemii. Sprzedawca dba o najlepszy towar i zawsze w ofercie podaje termin przydatności do spożycia.Andante Ladyfingers
53Andante Ladyfingers
Andante LadyfingersAndante Ladyfingers
masa netto

masa netto

220 g

data przydatności

Verfallsdatum:

2026-12-24

pojemność

cena za kilogram

35,41 zł / kg

kraj

Herkunftsland

Słowacja

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

8588000001712

8588000001712

Preis: 7,79 zł

7.79 PLN 2026-12-24 NewCondition
Składniki na 100 g: mąka pszenna 50 g, jaja 47 g, cukier 42 g, sól 0,3 g
Wartości odżywcze (%)w 100 g
Wartość energetyczna 1606 kJ/ 380 kcal
Tłuszcz 6 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone 1 g
Węglowodany 70 g
w tym cukry 38 g
Błonnik 3 g
Białko 10 g
Sól 0,4 g

Jaja : Zawiera
Pszenica : Zawiera
Andante
Gesetzlich geregelte Produktbezeichnung:Biszkopty typu Ladyfingers
Weitere Informationen:e 220 g (2 x 100 g)
Aufbewahrung:Przechowywać w suchym miejscu, chronić przed ciepłem.
Verpackungsart:Torebka
Herkunftsland:Słowacja
Rücksendeadresse:
Wie eine Meinung hinzufügen ?

Wie eine Meinung hinzufügen?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 3 ocen.

  • Teresa , 2022-05-04 21:08:45Najlepsze na rynku, bez chemii. Sprzedawca dba o najlepszy towar i zawsze w ofercie podaje termin przydatności do spożycia.



Krakuski Petit Beurre Kekse Krakuski Petit Beurre Kekse
Krakuski 220 g
20,86zł/kg

Preis: 4,59 zł

PLN
1
23
Verfallsdatum 2027-03-22
Bahlsen traf die Markise Bahlsen traf die Markise
Schokolade 220 g
25,82zł/kg

Preis: 5,68 zł

PLN
1
27
Verfallsdatum 2027-03-16
Bahlsen traf die Markise Erdnuss Bahlsen traf die Markise Erdnuss
Verfallsdatum 2027-07-01
Bahlsen drücken Sie die Markise Bahlsen drücken Sie die Markise
mit dem Geschmack von Kokos 220 g
27,23zł/kg

Preis: 5,99 zł

PLN
1
12
Verfallsdatum 2027-06-19
Milka Milka Pieguski Kekse mit Milka Milka Pieguski Kekse mit
Schokolade und Nüssen 135 g
44,37zł/kg

Preis: 5,99 zł

PLN
1
4
Verfallsdatum 2027-04-28
Milka Milka Pieguski Plätzchen Milka Milka Pieguski Plätzchen
mit Schokolade 135 g
42,96zł/kg

Preis: 5,80 zł

PLN
1
29
Verfallsdatum 2027-03-27
San Łakotki Kuchen Dessert mit San Łakotki Kuchen Dessert mit
Zucker 168 g
33,21zł/kg

Preis: 5,58 zł

PLN
1
19
Verfallsdatum 2027-05-23
Andante Andante Mini-Kekse Andante Andante Mini-Kekse
120 g
33,25zł/kg

Preis: 3,99 zł

PLN
1
5
Verfallsdatum 2027-02-26
Einkaufswagen
zwiń koszyk
Lieferung 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5