Andante Mini-Kekse

Andante
55
Najlepsze bez szkodliwych dodatków, Sprzedawca zapewnia najlepszy towar i w ofercie zawsze podaje termin przydatności do spożycia co jest wielkim plusem.Andante Mini-Kekse
55Andante Mini-Kekse
Andante Mini-KekseAndante Mini-Kekse
masa netto

masa netto

120 g

data przydatności

Verfallsdatum:

2027-02-26

pojemność

cena za kilogram

33,25 zł / kg

kraj

Herkunftsland

Słowacja

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

8588000001637

8588000001637

Preis: 3,99 zł

3.99 PLN 2027-02-26 NewCondition
Andante Andante Mini-Kekse Andante Andante Mini-Kekse
120 g
34,58zł/kg

Preis: 4,15 zł

PLN
1
21
Verfallsdatum 2027-04-21
Składniki na 100 g produktu gotowego: mąka pszenna 59 g, jaja 44 g, cukier 37 g
Wartości odżywcze (%)w 100 g:
Wartość energetyczna 1694 kJ/ 400 kcal
Tłuszcz 4 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone 1 g
Węglowodany 79 g
w tym cukry 40 g
Błonnik 2 g
Białko 11 g
Sól 0,1 g

Jaja : Zawiera
Pszenica : Zawiera
Twój wybór - Perła Rynku FMCG 2019 Złoto
Marke:Andante
Gesetzlich geregelte Produktbezeichnung:Mini biszkopty.
Aufbewahrung:Przechowywać w suchym miejscu, chronić przed ciepłem.
Verpackungsart:Zgrzewane
Herkunftsland:Słowacja
Rücksendeadresse:
Wie eine Meinung hinzufügen ?

Wie eine Meinung hinzufügen?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 5 ocen.

  • 2022-05-04 21:08:43Najlepsze bez szkodliwych dodatków, Sprzedawca zapewnia najlepszy towar i w ofercie zawsze podaje termin przydatności do spożycia co jest wielkim plusem.



Cukry Nyskie Zucker Nyskie Kekse Cukry Nyskie Zucker Nyskie Kekse
FIT&FREE Vanille 120 g
40,42zł/kg

Preis: 4,85 zł

PLN
1
4
Verfallsdatum
2026-12-18
San Kekse von San Petitki San Kekse von San Petitki
120 g
41,58zł/kg

Preis: 4,99 zł

PLN
1
15
Verfallsdatum 2026-12-28
Milka Milka Pieguski Kekse mit Milka Milka Pieguski Kekse mit
Schokolade und Nüssen 135 g
44,37zł/kg

Preis: 5,99 zł

PLN
1
4
Verfallsdatum 2027-04-28
Milka Milka Pieguski Plätzchen Milka Milka Pieguski Plätzchen
mit Schokolade 135 g
42,96zł/kg

Preis: 5,80 zł

PLN
1
29
Verfallsdatum 2027-03-27
San Łakotki Kuchen Dessert mit San Łakotki Kuchen Dessert mit
Zucker 168 g
33,21zł/kg

Preis: 5,58 zł

PLN
1
19
Verfallsdatum 2027-05-23
Wedel zierlichen Champagner Wedel zierlichen Champagner
Himbeere 147 g
36,73zł/kg

Preis: 5,40 zł

PLN
1
4
Verfallsdatum 2026-12-18
Wedel Champagne zierliche Kirsch Wedel Champagne zierliche Kirsch
Verfallsdatum 2027-01-07
Andante Andante Ladyfingers Andante Andante Ladyfingers
220 g
35,41zł/kg

Preis: 7,79 zł

PLN
1
5
Verfallsdatum 2026-12-24
Einkaufswagen
zwiń koszyk
Lieferung 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5