Vorspeisen Petit Beurre Kakaokekse

Apetitki
55
Ok.Vorspeisen Petit Beurre Kakaokekse
52Vorspeisen Petit Beurre Kakaokekse
Vorspeisen Petit Beurre KakaokekseVorspeisen Petit Beurre Kakaokekse
masa netto

masa netto

200 g

data przydatności

Verfallsdatum:

2027-09-10

pojemność

cena za kilogram

24,25 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5906395586202

5906395586202

Preis: 4,85 zł

4.85 PLN 2027-09-10 NewCondition

Mąka pszenna, woda, cukier, olej palmowy, syrop cukru inwertowanego [woda, cukier, regulator kwasowości (kwas cytrynowy), niskotłuszczowe kakao w proszku (3,5%), substancje spulchniające (węglan amonu, wodorowęglan sodu, kawśny pirofosforan sodu), syrop karmelowy, sól jodowana, emulgator (lecytyna sojowa), aromat, substancja konserwująca (pirosiarczan sodu)


Wie eine Meinung hinzufügen ?

Wie eine Meinung hinzufügen?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 2 ocen.

  • Marek , 2025-03-26 16:53:40Ok.



Bahlsen Krakuski Dessert Kekse mit Bahlsen Krakuski Dessert Kekse mit
Zucker 200 g
26,50zł/kg

Preis: 5,30 zł

PLN
1
6
Verfallsdatum 2027-04-25
Cukry Nyskie Cukry Nyskie Petit Cukry Nyskie Cukry Nyskie Petit
Beurre Vollkornkekse 200 g
29,95zł/kg

Preis: 5,99 zł

PLN
1
3
Verfallsdatum 2027-02-18
Cukry Nyskie Cukry Nyskie Petit Cukry Nyskie Cukry Nyskie Petit
Beurre Kakaokekse 200 g
29,95zł/kg

Preis: 5,99 zł

PLN
1
15
Verfallsdatum
2027-07-31
Apetitki Vorspeisen Petit Beurre Apetitki Vorspeisen Petit Beurre
Kekse schwarz 200 g
24,25zł/kg

Preis: 4,85 zł

PLN
1
15
Verfallsdatum 2027-06-30
Apetitki Vorspeisen Petit Beurre Apetitki Vorspeisen Petit Beurre
Butterkekse 200 g
24,25zł/kg

Preis: 4,85 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum 2027-08-19
dr Gerard Dr. Gerard Pryncypalki dr Gerard Dr. Gerard Pryncypalki
Schwarz-Weiß 200 g
36,70zł/kg

Preis: 7,34 zł

PLN
1
9
Verfallsdatum 2026-12-17
Milka Milka Pieguski Kekse mit Milka Milka Pieguski Kekse mit
Schokolade und Nüssen 135 g
44,37zł/kg

Preis: 5,99 zł

PLN
1
4
Verfallsdatum 2027-04-28
Apetitki Vorspeisen Petit Beurre Apetitki Vorspeisen Petit Beurre
Kekse 100 g
23,80zł/kg

Preis: 2,38 zł

PLN
1
36
Verfallsdatum 2027-07-28
Apetitki Vorspeisen Kekse Apetitki Vorspeisen Kekse
Verfallsdatum 2027-05-06
Einkaufswagen
zwiń koszyk
Lieferung 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5