Vorspeisen Kekse

Apetitki
55
Ok
Vorspeisen Kekse
52Vorspeisen Kekse
Vorspeisen KekseVorspeisen Kekse
masa netto

masa netto

150 g

data przydatności

Verfallsdatum:

2027-05-06

pojemność

cena za kilogram

28,67 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5906395586806

5906395586806

Preis: 4,30 zł

4.30 PLN 2027-05-06 NewCondition

Mąka pszenna, cukier, masa jajowa 23%, emulgatory (E471, E475), skrobia ziemniaczana, syrop cukru inertowanego, substancje spulchniające (E450, E500), sól, aromat.


Wie eine Meinung hinzufügen ?

Wie eine Meinung hinzufügen?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 2 ocen.

  • Marek , 2024-10-10 14:28:31Ok



Sante Cocoa Haferflocken Cookies Sante Cocoa Haferflocken Cookies
Verfallsdatum 2027-02-06
San San Dutch halbsüße Kekse San San Dutch halbsüße Kekse
Verfallsdatum
2027-07-08
Holle Holle Herbatniki orkiszowe Holle Holle Herbatniki orkiszowe
demeter nach dem 14. Monat 150 g
99,93zł/kg

Preis: 14,99 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum
2026-10-21
Milka Milka Pieguski Kekse mit Milka Milka Pieguski Kekse mit
Schokolade und Nüssen 135 g
44,37zł/kg

Preis: 5,99 zł

PLN
1
4
Verfallsdatum 2027-04-28
Milka Milka Pieguski Plätzchen Milka Milka Pieguski Plätzchen
mit Schokolade 135 g
42,96zł/kg

Preis: 5,80 zł

PLN
1
29
Verfallsdatum 2027-03-27
San Łakotki Kuchen Dessert mit San Łakotki Kuchen Dessert mit
Zucker 168 g
33,21zł/kg

Preis: 5,58 zł

PLN
1
19
Verfallsdatum 2027-05-23
Cukry Nyskie Zucker Nyskie Kekse Cukry Nyskie Zucker Nyskie Kekse
FIT&FREE Vanille 120 g
40,42zł/kg

Preis: 4,85 zł

PLN
1
4
Verfallsdatum
2026-12-18
Apetitki Vorspeisen Petit Beurre Apetitki Vorspeisen Petit Beurre
Kakaokekse 200 g
24,25zł/kg

Preis: 4,85 zł

PLN
1
15
Verfallsdatum 2027-09-10
Apetitki Vorspeisen Petit Beurre Apetitki Vorspeisen Petit Beurre
Kekse schwarz 200 g
24,25zł/kg

Preis: 4,85 zł

PLN
1
15
Verfallsdatum 2027-06-30
Apetitki Vorspeisen Petit Beurre Apetitki Vorspeisen Petit Beurre
Kekse 100 g
23,80zł/kg

Preis: 2,38 zł

PLN
1
36
Verfallsdatum 2027-07-28
Apetitki Vorspeisen Petit Beurre Apetitki Vorspeisen Petit Beurre
Butterkekse 200 g
24,25zł/kg

Preis: 4,85 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum 2027-08-19
Einkaufswagen
zwiń koszyk
Lieferung 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5