Ariel Kapseln zum Waschen 3in1 Touch of Lenor Frische

Ariel
51Ariel Kapseln zum Waschen 3in1 Touch of Lenor Frische
3in1 - pierze, usuwa plamy, nadaje blask\n\nPierwszy 3-komorowy detergent. Kapsułki Ariel 3in1 PODS mają unikalną wielokomorową budowę, która sprawia, że składniki są od siebie odseparowane i nie łączą się ze sobą aż do chwili rozpoczęcia prania, dzięki czemu zapewnia wyjątkowo skoncentrowaną moc piorącą. Innowacyjna powłoka kapsułki ulega całkowitemu rozpuszczeniu w kontakcie z wodą, uwalniając wydajne technologie, które pozwalają usuwać wiele rodzajów plam. Kapsułki Ariel 3in1 PODS zapewniają Ci najlepszy środek piorący w płynnej formie od Ariel, zawierający odpowiednią ilość poszczególnych składników piorących.
Ariel Kapseln zum Waschen 3in1 Touch of Lenor FrischeAriel Kapseln zum Waschen 3in1 Touch of Lenor Frische
masa netto

masa netto

32 szt.

pojemność

cena za sztukę

1,06 zł / szt.

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

4015600525583

4015600525583
Product offline
34.00 PLN NewCondition
>30% anionowe środki powierzchniowo czynne, 5-15% niejonowe środki powierzchniowo czynne, mydło, <5% fosfoniany, enzymy, rozjaśniacze optyczne, kompozycja zapachowa, Alpha-Isomethyl Ionone, Benzyl Salicylate, Citronellol, Coumarin, Eugenol, Geraniol, Hexyl Cinnamal, Limonene, Linalool
3in1 - pierze, usuwa plamy, nadaje blask
Pierwszy 3-komorowy detergent. Kapsułki Ariel 3in1 PODS mają unikalną wielokomorową budowę, która sprawia, że składniki są od siebie odseparowane i nie łączą się ze sobą aż do chwili rozpoczęcia prania, dzięki czemu zapewnia wyjątkowo skoncentrowaną moc piorącą. Innowacyjna powłoka kapsułki ulega całkowitemu rozpuszczeniu w kontakcie z wodą, uwalniając wydajne technologie, które pozwalają usuwać wiele rodzajów plam. Kapsułki Ariel 3in1 PODS zapewniają Ci najlepszy środek piorący w płynnej formie od Ariel, zawierający odpowiednią ilość poszczególnych składników piorących.
Cechy:Pierwszy 3-komorowy detergent - moc piorąca 3w1. Pierze, usuwa plamy, nadaje blask, Unikalna wielokomorowa budowa sprawia, że składniki są od siebie odseparowane i nie łączą się ze sobą aż do chwili rozpoczęcia prania, Zaawansowane technologie zostają uwalniane podczas prania, a udoskonalona powłoka kapsułki, która zabezpiecza detergent w płynnej formie, szybko rozpuszcza się w kontakcie z wodą, Unikalne działanie: Kapsułki Ariel 3in1 PODS to najlepszy detergent od Ariel w płynnej formie!
Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa:Chronić przed dziećmi. Ryzyko poważnego uszkodzenia oczu. Działa drażniąco na skórę. Unikać zanieczyszczenia skóry i oczu. Zanieczyszczone oczy przemyć natychmiast dużą ilością wody i zasięgnąć porady lekarza. Nosić okulary / ochronę twarzy. W razie połknięcia niezwłocznie zasięgnąć porady lekarza i pokazać opakowanie lub etykietę.
Marke:Ariel
Nazwa produktu uregulowana prawnie:Kapsułki do prania
Przechowywanie:Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Przygotowanie i stosowanie:Miękka lub średnio twarda woda Małe/Średnie zabrudzenia 1 (28,8 g)
Twarda woda Małe/Średnie zabrudzenia 1 (28,8 g)
Miękka lub średnio twarda woda Mocne zabrudzenia 1 (28,8 g)
Twarda woda Mocne zabrudzenia 2 (2 x 28,8 g)
Rodzaj opakowania:Pudełko
Adres producenta:Procter & Gamble PG Amiens SAS
ZI NORD
150 rue André Durouchez
BP90045, 80082 Amiens Cédex 2
France
Adres zwrotny:Procter and Gamble DS Polska Sp. z o.o.
ul. Zabraniecka 20
03-872 Warszawa
801 25 88 25
Wie eine Meinung hinzufügen ?

Wie eine Meinung hinzufügen?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 1 oceny.




    Mayeri Mayeri Sensitive Mayeri Mayeri Sensitive
    Waschkapseln 32 szt.
    1,46zł/szt.

    Preis: 46,79

    PLN
    1
    1
    Persil Persil Discs Universal Persil Persil Discs Universal
    32 szt.
    1,43zł/szt.

    Preis: 45,63

    PLN
    1
    2
    Sodasan Waschflüssigkeit Sodasan Waschflüssigkeit
    farbempfindlichen 1.5 litra
    25,99zł/l

    Preis: 38,99

    PLN
    1
    1
    Dzidziuś Waschpulver Unterwäsche Dzidziuś Waschpulver Unterwäsche
    und Säuglings -und Kinderkleidung Farbe 1.5 kg
    17,09zł/kg

    Preis: 25,64

    PLN
    1
    3
    Dzidziuś Waschflüssigkeit Dzidziuś Waschflüssigkeit
    Kinderkleidung Windeln , Wäsche und Säuglings -und 750 ml
    17,56zł/l

    Preis: 13,17

    PLN
    1
    11
    Dzidziuś Unterwäsche und Dzidziuś Unterwäsche und
    Kleidung für Kinder Farbe WaschbalsamKindes 1.5 litra
    14,55zł/l

    Preis: 21,82

    PLN
    1
    3
    Dzidziuś Unterwäsche und Dzidziuś Unterwäsche und
    Kleidung für Kinder weiße Wäsche Balsam Kindes 1.5 litra
    14,55zł/l

    Preis: 21,82

    PLN
    1
    6
    Biały jeleń hypoallergene Biały jeleń hypoallergene
    Waschmittel weiß 1.5 kg
    20,74zł/kg

    Preis: 31,11

    PLN
    1
    8
    Ariel Ariel Waschpulver Ariel Ariel Waschpulver
    Ariel Ariel Waschpulver für Ariel Ariel Waschpulver für
    farbige Stoffe 275 g
    26,91zł/kg

    Preis: 7,40

    PLN
    1
    22
    Einkaufswagen
    zwiń koszyk
    Lieferung 2025-07-11
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5