Bella Baby Happy Wegwerfwindeln 2 Mini 3-6 kg

Bella Pieluszki jednorazowe. Nowoczesna konstrukcja zapewnia optymalną chłonność i wysoki komfort użytkowania. Produkt z atestem NIZP-PZH Pozytywna opinia Instytutu Matki i Dziecka nr Op-5544, ważna do 30.04.2026 r.
Bella Baby Happy Wegwerfwindeln 2 Mini 3-6 kgBella Baby Happy Wegwerfwindeln 2 Mini 3-6 kg
masa netto

masa netto

38 szt.

pojemność

cena za sztukę

0,72 zł / szt.

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900516605353

5900516605353

Preis: 27,18 zł

27.18 PLN NewCondition
Pieluszki jednorazowe. Nowoczesna konstrukcja zapewnia optymalną chłonność i wysoki komfort użytkowania. Produkt z atestem NIZP-PZH Pozytywna opinia Instytutu Matki i Dziecka nr Op-5544, ważna do 30.04.2026 r.
Marke:Bella Baby Happy
Weitere Informationen:
Zubereitung und Verwendung:Wyrób jednorazowego użytku
Verpackungsart:Torba
Adresse des Herstellers:
Rücksendeadresse:
Naty Ökologische Windeln 4 8-15 Naty Ökologische Windeln 4 8-15
kg, Einweg 22 szt.
2,64zł/szt.

Preis: 57,99 zł

PLN
1
1
Naty Bio- Einwegwindeln Nr. 5 (12 Naty Bio- Einwegwindeln Nr. 5 (12
- 18 kg . ) 20 szt.
2,90zł/szt.

Preis: 57,99 zł

PLN
1
1
Naty Bio- Einwegwindeln Nr. 6 ( 16 Naty Bio- Einwegwindeln Nr. 6 ( 16
+ kg ). 18 szt.
3,22zł/szt.

Preis: 57,99 zł

PLN
1
1
Naty Ökologische Windeln 4 7-18 Naty Ökologische Windeln 4 7-18
kg, Einweg 26 szt.
1,80zł/szt.

Preis: 46,81 zł

PLN
1
1
Bella Bella Baby Happy Bella Bella Baby Happy
Wegwerfwindeln 3 Midi 5-9 kg 70 szt.

Preis: 43,99 zł

PLN
1
3
Bella Wattestäbchen Bella Wattestäbchen
200 szt.

Preis: 5,74 zł

PLN
1
5
Bella Soft Höschen Slipeinlagen Bella Soft Höschen Slipeinlagen
20 szt.

Preis: 2,99 zł

PLN
1
7
Bella 4 Tropfen der Serviette Bella 4 Tropfen der Serviette
- Nova 10 szt.

Preis: 3,38 zł

PLN
1
8
Bella Bella
50 szt.

Preis: 7,29 zł

PLN
1
4
Verfallsdatum
2030-05-30
Bella Wattestäbchen 100sztuk Bella Wattestäbchen 100sztuk
100 szt.

Preis: 2,56 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum 2030-11-30
Bella 3 Tropfen normalen Sanitär Bella 3 Tropfen normalen Sanitär
20 szt.

Preis: 4,78 zł

PLN
1
24
Bella nova maxi Binden 5 Tropfen Bella nova maxi Binden 5 Tropfen
10 szt.

Preis: 4,68 zł

PLN
1
23
Bella klassische Höschen Bella klassische Höschen
Slipeinlagen 20 szt.

Preis: 2,99 zł

PLN
1
8
Einkaufswagen
zwiń koszyk
Lieferung 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5