Bio Ania Puffsticks ohne Zusatz von BIO-Zucker

Bio Ania
43Bio Ania Puffsticks ohne Zusatz von BIO-Zucker
Bio Ania Puffsticks ohne Zusatz von BIO-ZuckerBio Ania Puffsticks ohne Zusatz von BIO-Zucker
BIO
masa netto

masa netto

70 g

data przydatności

Verfallsdatum:

2027-05-30

pojemność

cena za kilogram

136,14 zł / kg

ocena

ranking

4.3/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5903453003039

5903453003039

Preis: 9,53 zł

9.53 PLN 2027-05-30 NewCondition

mąka PSZENNA*, masa jajowa*, tłuszcz kokosowy*, sól (*certyfikowany składnik ekologiczny)


Wartość energetyczna 2225 kJ / 533 kcal
Tłuszcz - 30,2 g
w tym kwasy nasycone - 12,7 g
Węglowodany - 47,5 g
w tym cukry - 1,0 g
Białko - 19,3 g
Sól - 1,0 g


Wie eine Meinung hinzufügen ?

Wie eine Meinung hinzufügen?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: bardzo dobry 4/5

Na podstawie 3 ocen.




    Milka Milka Pieguski Kekse mit Milka Milka Pieguski Kekse mit
    Schokolade und Nüssen 135 g
    44,37zł/kg

    Preis: 5,99 zł

    PLN
    1
    4
    Verfallsdatum 2027-04-28
    Milka Milka Pieguski Plätzchen Milka Milka Pieguski Plätzchen
    mit Schokolade 135 g
    42,96zł/kg

    Preis: 5,80 zł

    PLN
    1
    29
    Verfallsdatum 2027-03-27
    San Łakotki Kuchen Dessert mit San Łakotki Kuchen Dessert mit
    Zucker 168 g
    33,21zł/kg

    Preis: 5,58 zł

    PLN
    1
    19
    Verfallsdatum 2027-05-23
    Cukry Nyskie Zucker Nyskie Kekse Cukry Nyskie Zucker Nyskie Kekse
    FIT&FREE Vanille 120 g
    40,42zł/kg

    Preis: 4,85 zł

    PLN
    1
    4
    Verfallsdatum
    2026-12-18
    Wedel zierlichen Champagner Wedel zierlichen Champagner
    Himbeere 147 g
    36,73zł/kg

    Preis: 5,40 zł

    PLN
    1
    4
    Verfallsdatum 2026-12-18
    Wedel Champagne zierliche Kirsch Wedel Champagne zierliche Kirsch
    Verfallsdatum 2027-01-07
    Bio Ania Bio Ania Bio Ania Bio Ania
    Bio-Kakao-Oma-Muffins 200 g
    81,95zł/kg

    Preis: 16,39 zł

    PLN
    1
    2
    Verfallsdatum 2026-11-01
    Bio Ania Grunchy Orkisz . Bio Ania Grunchy Orkisz .
    180 g
    59,89zł/kg

    Preis: 10,78 zł

    PLN
    1
    1
    Verfallsdatum
    2027-01-31
    Bio Ania Bio Ania Hausgemachte Bio Ania Bio Ania Hausgemachte
    Waffeln mit Kleie ohne Zusatz von BIO-Zuckern 190 g
    66,95zł/kg

    Preis: 12,72 zł

    PLN
    1
    1
    Verfallsdatum 2027-03-01
    Bio Ania Bio Ania Biscuits Bio Ania Bio Ania Biscuits
    rechteckigen BIO 100 g
    62,70zł/kg

    Preis: 6,27 zł

    PLN
    1
    2
    Verfallsdatum
    2027-03-30
    Bio Ania Bio Ania Biscuits Runde Bio Ania Bio Ania Biscuits Runde
    BIO 100 g
    62,70zł/kg

    Preis: 6,27 zł

    PLN
    1
    6
    Verfallsdatum 2027-04-30
    Bio Ania Bio Ania Bio Ania Bio Ania
    Mini-Dschungelcracker BIO 100 g
    59,90zł/kg

    Preis: 5,99 zł

    PLN
    1
    1
    Verfallsdatum
    2027-02-28
    Bio Ania Bio Ania Hausgemachte Bio Ania Bio Ania Hausgemachte
    Waffeln ohne Zusatz von BIO-Zuckern 190 g
    68,37zł/kg

    Preis: 12,99 zł

    PLN
    1
    3
    Verfallsdatum 2027-04-01
    Einkaufswagen
    zwiń koszyk
    Lieferung 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5